By | April 10, 2018
Remove Searchpulse.net

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Searchpulse.net. המדריך להסרת Searchpulse.net עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

לראות את אתר האינטרנט של Searchpulse.net שעל המסך בכל פעם שאתה הולך באינטרנט פירושה אתה בצרות. העמוד הוא סימן ברור כי המחשב שלך הוא כבר לא חופשי מזיהומים. זה בנמלים טפיל חוטפי דפדפן. כפי שאתה בוודאי יודע, חוטפי לא הופכים לוויה נעימה. אל תצפה האחד שאתה תקוע עם להיות שונה. זה לא. זה מזין האישי שלך בחשאי וממשיך לעשות בלגן גדול.

לעשות מה שטוב בשבילך ומחק אותו בהזדמנות הראשונה שתהיה לך. מוקדם יותר הוא נעלם מן המחשב, כך ייטב. הקפד לא לדחות את הסרת. הדברה משתמשת כל שנייה על הלוח כדי לגרום לבעיות. יותר זמן זה נשאר, הבעיות עוד לפניכם. לא משלים עם זה. לקחת את האתר Searchpulse.net אזהרה שזו, לשים לב לזה. למצוא המסתור של החוטף נקודה ולהסיר אותו לפני שיהיה מאוחר מדי.

החוטף, לאחר התקנה מוצלחת, לא לבזבז זמן. זה מיד מדביק כל דפדפנים שלך. זה פשוטו כמשמעו חוטף אותם, ומכאן שמו. . אתה כבר לא בשליטה של פעילויותיך באינטרנט. הטפיל נמצא. זה מחליט אילו עמודים כדי לנתב מחדש את. הוא מחליט איזה מנוע חיפוש אתה משתמש. זה עושה את כל ההחלטות ואת הסכמתך זה לא ביקש ולא נדרש. כתוצאה מכך, כאשר אתה מחובר לאינטרנט, אתה רואה רק מה חוטפי רוצה שתראה. זה מכריח אותך לבקר דפים מוצל כל הזמן. הוא נפתח כרטיסיות נוספות. זה מקלחות המסך עם אינספור פרסומות. היא מחליפה את מנוע היקר שלך דף הבית, חיפוש עם Searchpulse.net. היא עושה מה שהיא רוצה.

Remove Searchpulse.net

The Searchpulse.net Virus

במילים אחרות, המזיק הופך את החוויה המקוונת שלך לסיוט. אתה לא יכול לעשות מהלך באינטרנט יחיד ללא הפרעה. אבל זה לא הכל. מטרד קבוע היא הבעיה הכי קטנה שלך. חוטפי חושף אותך לסיכון תוכנות זדוניות קבוע עם כל מה שהיא מציגה. אמון כלום. לחץ על כלום. שום דבר שאתם רואים הוא אמין. ההיפך הוא הנכון. רוב של קישורים, דפי, המודעות פגומים ולספק להם תוכנות זדוניות.

בלחיצה אחת. זה כל מה שדרוש כדי להחמיר את המצב הקשה. ובכל זאת, אתה לא יכול להימנע הכור לנצח. אתה זקוק למחשב שלך. אם אתה רוצה לחזור למצב נורמלי אתה צריך להתמודד עם המקור של בעיות אלה, כלומר החוטף. ברגע שזה נעלם, כל הבלאגנים הנ ל ייעלמו כאילו שהן לא היו שם. להיפטר הדברה בהקדם האפשרי. זה לא שייך במחשב שלך. . מחק אותו פעם אחת ולתמיד… אל תבזבז זמן בדיונים שונים שנערכו. עיכובים להוביל חרטה.

לאחר ניקוי המחשב האישי שלך, ודא כי עוד ישאר נקי. לעשות את המיטב כדי למנוע עוד טפיל מדביק אותך. כל זיהומים לסמוך על חוסר הזהירות שלך שדעתך שמשחרר ב. . למה? כי הם צריכים את רשותך אשר אף פעם לא אתן אם אתה מודע מה אתה בעצם עושה. לכן תוכנות פרסומת, כמו גם זיהומים אחרים, השתמש הטריקים פתי אתה. טריקים כמו מסתתר מאחורי freeware חבילות הודעות דוא ל זבל, עדכונים מזויף, חלונות מוקפצים של צד שלישי, פגום sites/ links/ טורנטים, וכו ‘. תמיד להיות בכוננות של מה אתה נותן אור ירוק. אולי זה נראה לגיטימי אבל זה בהחלט יכול להיות זיהום מגעיל.

אל תפתח הודעות דואר אלקטרוני משולחים לא מוכרים. אל תשתמש מקורות להורדה לא מאומתים. . להתרחק משהו חשוד… אם שמים לב קצת יותר זה יכול לחסוך לך את הטרחה של התמודדות עם נודניק בהמשך. הכל תלוי בך. טפילים מתפללים להזנחה שלך, כדי לא לספק אותו. כמו כן, לקבל תוכנית טוב נגד תוכנות זדוניות כדי לסייע לך להגן על המחשב שלך. לשמור את זה עד כה, באופן קבוע לסרוק את המחשב שלך כדי לוודא שהוא נקי.

הסרת Searchpulse.net

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Searchpulse.net מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *