By | November 2, 2017
Remove Searchby.net

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Searchby.net. המדריך להסרת Searchby.net עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Searchby.net הוא אתר אינטרנט זדוני. אם אתה רואה את זה בכל פעם שאתה פותח את אחד של דפדפנים שלך, להיות מוכן. העמוד הוא סימן ברור לכך שמשהו לא בסדר. המחשב שלך אינה בטוחה יותר. גם אם זה ללא זיהום. זה בנמלים זיהום. החוטף דפדפן מגעיל במחשב האישי שלך, המראה של האתר Searchby.net הוא הרמז שלך על קיומה. לנקוט בצעדים מיידית נגד זה. חוטפי לא לעשות עבור דיירים נעימים. ההיפך הוא הנכון. כל מה שהם עושים היא לגרום טונות של תלונות ובעיות. ככל המזיק נשאר, הנושאים יותר את הפנים.

בעיות אלה גדלים בחומרתם גם כן. אם אתה רוצה להגן על הביטחון שלך, מחק את הפורץ בהזדמנות הראשונה שתהיה לך. כפי שאמרנו, Searchby.net הוא הרמז שלך. לשים לב לזה. ברגע תזהה את הדף משתלט פעילויותיך באינטרנט, לקבל כי אתם מארחים זיהום ולהתחיל לחפש דרך החוצה. למצוא את הנקודה המדויקת שהחוטף הוא משחר והסר. אל תתעלם הסיכון טפיל זה מהווה עבורך ועבור המחשב שלך. פעלה באופן מיידי. אם לתת לזה להיות, שהוא יקבל בסופו של דבר יצא מכלל שליטה, והמצב ילך מרע לגרוע.

חוטפי עושה בלגן של הגלישה שלך. זה meddles כל הזמן וזה גורם reshuffles לחלוטין בלתי מורשים בהגדרות של דפדפנים שלך. Reshuffles האלה יש תוצאות מרות Searchby.net הוא דוגמה. דף זה נמצא כעת שלך מנוע חדש של דף הבית, חיפוש, לא ניתן לגלוש באינטרנט מבלי שזה מפריע כל צעד שלך. שאתה פותח את הדפדפן שלך, זה שם. פתיחת טאב חדש, זה גם שם. תנסה טעינת האינטרנט המועדפים שלך, איכשהו אתה מקבל הופנה אל Searchby.net. יש אין מנוס מן המגיפה הזו. אבל יש עוד. Searchby.net הוא לא אתר מפוקפק רק שאתה נאלץ לבקר בניגוד לרצונך.

Remove Searchby.net

The Searchby.net Virus

חוטפי הפניות אתה כל הזמן. הפניות אלה יוצרים תעבורת אינטרנט, crooks מאחורי השירות ולקבל משכורת זה נקרא מנגנון תשלום לכל קליק. האקרים לעשות כסף על חשבונך. ובכל זאת, יש משהו יותר גרוע. אתה לא רק שמממן את האנשים האלה, אבל הם גם לחשוף את עצמך לסיכון תוכנות זדוניות מדי יום. שום דבר שאתם רואים בגלל החוטף יכול להיות מהימן. האתרים, לא המודעות, לא כלום. כמובן, יש מודעות. מודעות רבות. החוויה המקוונת שלך בעבר מהנה ובטוח מושמד ביעילות הודות החוטף. למה לשמור את זה? זה רק גורם לבעיות. למחוק אותו, והכל יחזור לקדמותו. כדי להסיר אותו באופן ידני, השתמש המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה.

כאשר המחשב שלך נקי, לוודא שזה ישאר כך. לעשות את המיטב כדי להגן על המחשב שלך טוב יותר בעתיד. להתרחק אתרים מפוקפקים, טורנטים שלא אומתו. להשתמש במקורות אמינים להורדה בלבד. לא בצורה עיוורת לחץ על כל מודעה מבריק שמופיע על המסך. אל תפתח הודעות דוא של אנשים שאתה לא מכיר. אל תוריד את ההחזקות שלהם. בעת התקנת תוכניות או עדכונים, להיות זהיר במיוחד ולשים לב מה אתה מסכים.

לא לדלג על תנאי אלא אם אתה רוצה להסכים למשהו שאתה לגמרי נגד. לקרוא את האותיות הקטנות הוא עלול להסתיר כמה פסוקיות מטעה. תמיד להיות ערניים. זיהומים לא מצליחה ללא רשותך בגלל זה הם משתמשים בשיטה הנ ל להונות אותך. להיות חכם. אין טכניקה הסתננות הוא מספיק טוב לעבוד ללא הסכמתך. לא להעניק את זה בקלילות. . זה תמיד קל יותר למנוע זיהום יותר כדי להתמודד עם זה בהמשך.

הסרת Searchby.net

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Searchby.net של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Searchby.net מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *