By | November 1, 2017
Remove Search60 Virus

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Search60 Virus. המדריך להסרת Search60 Virus עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

הם הזריקו החוטף דפדפן מגעיל. איך נדע? . ובכן, ראית את האתר Search60.com כל הזמן כאשר אתה מחובר? כן. נעלמת שלך הקודם דף הבית ו מנועי חיפוש, לקח Search60.com במקומות שלהם? . כן, כן. . ובכן, אז אין ספק. יש לך החוטף דפדפן על הלוח, אתה צריך לעשות משהו בקשר לזה. לפני הדברה עושה בלגאן מוחלט של המחשב שלך.

קודם כל, אל תתפסו לחרדה. האמת היא כי המצב שלך יכול להיות הרבה יותר גרוע. אתה יכול היה נגוע ransomware חמדן או סוס טרויאני הרסני. ביחס אליהם, החוטף הזה הוא לא כל כך מסוכן. זה עדיין מהווה סיכונים, למרות זאת. לא נתקלנו עדיין איום הסייבר לא מזיק, הסיכויים הם שלא גם.

אז, זכור כי Search60 הוא שאתה החבר שלך. זה תוכנית זדונית אשר אין לו מקום במחשב האישי שלך. לא לתת זה להישאר על סיפון אפילו עוד דקה. למצוא אותו, למחוק אותו במקום. מוקדם יותר. זה נעלם, כך ייטב. אחרת, המזיק בסופו של דבר תקבלו כלאחר יד, זה יגרום לך נזק בלתי הפיך. לא לקחת את הסיכון הזה. לפעול עכשיו!

לאחר חוטפי מזין, לשנות פעילויותיך באינטרנט. לפתע פתאום, אתה מתחיל סבל האוויריות. כפי שאמרנו, את דף הבית ו מנועי חיפוש מוחלפים עם האתר Search60.com ואין שלך להפוך את השינוי. אתה אפילו לא מידע על זה. זיהום זה באפשרותך לבצע שינויים בהגדרות שלך הדפדפנים, כפי שתמצא לנכון, הדעה שלך כבר לא רלוונטי.

Remove Search60 Virus

The Search60 Virus

מכאן ואילך, בכל פעם שאתה רוצה לעשות חיפוש מקוון, אתה צריך להשתמש Search60. אולם, שום דבר לא שמראה לך את המנוע הזה הוא אמין. אתה בעיקר מוצגים פגום, קישורים מסוכנים אשר אם אתה לוחץ על, נוכלים להרוויח רווחים באמצעות מנגנון תשלום לכל קליק.

כמו כן, אתה מסתכן הורדת לזיהומים יותר על המחשב כבר נגוע. שלא לדבר על זה גלישה באינטרנט בדרך כלל הופך להיות משימה בלתי אפשרית. תנתב אותך ללא הרף לדפים חיצוניים. המסך שלך מכוסה המודעות רבים מכל הסוגים. דפדפנים שלך להקפיא לעיתים קרובות. אתה תשנא את החוויה. אבל זה לא הכל. המחשב מתחיל באופן כללי ביצועים טובים כדי להשתמש בו אפילו במצב לא מקוון הופכת קשה. הוא מפגר, קורס לעתים קרובות. המסך קופא. המערכת שלך מאותחל מחדש, וכדומה

על כל זה, אתה יכול להודות. החוטף. הוא אחראי על הכל. Crooks להתעשר על חשבונך, אתה סובל ערימה בלתי נגמרת של הפרעות. השאלה היא אתה הולך להמשיך לנקוט זה או אתה הולך לנקוט את האמצעים ולהיפטר החוטף לתמיד. אנו ממליצים לך אל האחרון. השתמש המדריך להסרת שלנו למטה כדי לעזור לכם לנקות את המחשב.

איך הגעת תקוע עם Search60? אתה נדבק כי נהגת ברשלנות, וזה בדיוק מה מתפללים האקרים. הם צריכים להזנחה שלך להצליח. בלי זה, החוטף לא יכול להיכנס. ודא כי אתה משלם יותר תשומת לב מעתה ואילך. תמיד תשמרי על. תתרחק דפי מוצל, טורנטים שלא אומתו. אל תפתח מיילים מאנשים זרים. לא לחץ בעיניים עצומות על כל מודעה מבריק שמופיע על המסך.

קח את הזמן שלך במהלך תהליכי התקנה תמיד לקרוא את תנאי הסכם הרשיון למשתמש הקצה Conditions/ לפני קבלת אותם. אל תשכח ללא פעיל שיתוף הפעולה, aka רשלנות, הסחת דעת, זיהומים שיש זמן הרבה יותר קשה להיכנס. . אז אל תרגיש מטרה קלה על ידי זריקת התראה לרוח. לעשות את ההפך. לעשות בדיקת הנאותות, להגן על המחשב.

הסרת Search60 Virus

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Search60 Virus מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *