By | December 18, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Search.yourtransitinfonow.com. המדריך להסרת Search.yourtransitinfonow.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Search.yourtransitinfonow.com דף, אשר מבשר רעות על העתיד. האתר מעיד על קיומם של החוטף דפדפן במערכת שלך. . כן, יש טפיל מגעיל במחשב שלך, לראות Search.yourtransitinfonow.com הוא סימן אזהרה שלך. לשים לב לזה. אל תתנו החוטף להרוס את החוויה המקוונת שלך. כי זה כן אלא אם כן אתה מבצע פעולות בקשה. לעשות את זה ברגע תזהה את הדף משתלטים על דפדפנים שלך, להתחיל לחפש החוטף.

עובדה היא כי זה אורב איפשהו בין הצללים של המחשב שלך, אם לא תסיר אותו, אף אחד לא יהיה. . אתה אחראי לרווחתם של המחשב שלך. לכן חשוב לנקוט מיידית. החוטפים הם מעצבנים, חטטנית ומסוכן. להיות מארח של כזה נודניק זה רק יביא את המבוכה. הבעיות שזה גורם ימשיכו עורמים וגדל בחומרתם עם כל יום שעובר. במוקדם או במאוחר, הזיהום עלול גם לגרום לנזק בלתי הפיך. אל תיתן לזה לקרות. ככל שהאיום נשאר, מקבל להסרת שלו קשה יותר. לבצע פעולות לפני שיהיה מאוחר מדי. ברגע תבחין האתר Search.yourtransitinfonow.com, למצוא את מקום המסתור של החוטף ומחק אותו לתמיד.

אם לא, להכין את עצמך מספר עצום של בעיות. חוטפי יתחיל לעבוד ברגע שזה נכנס למחשב שלך. הוא מחליף את דף הבית ו מנועי חיפוש עם המחשבים שלה עצמה. Search.yourtransitinfonow.com הופך את הצל המקוונת שלך, אתה רואה את זה על כל צעד ושעל. לא נשאלו על זה לטרוף. אתה לא אפילו הודיעו על זה מיושם. החוטף לא צריך את האישור שלך כדי לבצע שינויים. היא פועלת כפי שתמצא לנכון, הדעה שלך כבר לא רלוונטי. בגלל זה זה נקרא החוטף. הוא חוטף כל דפדפנים שלך. בכל פעם שתעבור למצב מקוון, אתה סובל פריצות.

המזיק הפניות אותך ללא הפסקה. אתה נאלץ לבקר באתרים רבים שנראה. כרטיסיות נוספות לפתוח כל הזמן גם. אתם מופגזים מפולת שלגים של פרסומות מטרידות, לא מאומתים. . זה סיוט… אתה תשנא את החוויה. אבל יש עוד. החוטף גם חושף את תוכנות זדוניות והן סיכון אבטחה. שום דבר שאתם רואים על המסך יכול להיות מהימן, אם תלחץ על הדף ad/ פגום, אתה מקבל נגוע תוכנות זדוניות יותר.

בנוסף, הפרטיות שלך נמצא בסכנה כי החוטף מתחיל מרגלת אחריך מהרגע שזה נכנס. היא משתמשת דפדפנים שלך כמו ריגול מכשירים, אוספת מידע אישי רגיש עליך, אחר כך שולחת אותו האקרים פרסמו את זה. אין צורך להסביר למה זה מסוכן, האם יש? אל תתנו את התרחיש הזה להתפתח. בהגנה על הפרטיות שלך לפני זה מסתיים בידיים הלא נכונות. לעניין זה, עליך להסיר את החוטף. כל עוד הוא נשאר, אתה לא בטוח. אז, למחוק אותו. להשתמש במדריך שלנו להסרת easy-to-בצע, להיפטר הפולש פעם אחת ולתמיד. שמקדימים תעשה זה, כך ייטב.

איך החוטף להיכנס מבלי לשים לב ומניעת זה? . היית חסר זהירות, המזיק ניצל את זה. זה צריך להזנחה שלך להצליח. כל זיהומים. הם משתמשים בטקטיקה ערמומי פתי אתה אבל אף אחד מהם לא מספיק טוב לעבוד ללא שיתוף פעולה לא פעיל. במקרה זה, “שיתוף פעולה לא פעיל” שווה ערך “רשלנות”. אתה, להיות ממהרים, לא שם לב, לחץ על הכל ואומר “כן” בלי לדעת מה אתה מסכים. או, שטענת אתר פגום, חוטפי הצעיד ב. . אל תחזור על הטעות הזו. אל תגרום לעצמך מטרה קלה אף יותר מאת להיות רשלן. לעשות בדיקת הנאותות, לשמור את המחשב שלך.

הסרת Search.yourtransitinfonow.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Search.yourtransitinfonow.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Search.yourtransitinfonow.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *