By | April 18, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Search.yourinterestsnow.com. המדריך להסרת Search.yourinterestsnow.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Search.yourinterestsnow.com הוא אתר מופעל על ידי SaferBrowser המספק מנוע חיפוש ופונקציות נוספות כמה. הגלישה שירות הוא בסיסי. אין מסננים מורחבת או הגדרות. פונקציות נוספות הן יותר ניתן להבחנה על Search.yourinterestsnow.com. האתר מספק אותם דרך הכלים מוטבעים. תוכלו למצוא שדה החיפוש המשני, תחזית מזג האוויר, מספר קישורים לאתרים שימושיים: פינטרסט, Dribbble, Etsy, Instagram, Polyvore.

שום דבר לא נראה יוצא דופן Search.yourinterestsnow.com בעת ביקור זה. הפעילות מפוקפק סביב האתר מתחילה כאשר החוטף נכנסת המערכת שלך. חוטפי משבש את ההגדרות שלך. זה יגרום Search.yourinterestsnow.com את דף הבית ואת ברירת המחדל לחפש ספק. זה נותן החוטף את האפשרות לשנות את תוצאות החיפוש שלך על ידי הוספת אתרי אינטרנט נתמך אליהם. זה יפיק גם פרסומות מוקפצות, המכיל קישורים נתמכים. על ידי אנשים מובילים לאתרי אינטרנט נתמך, חוטפי הופך ההכנסות עבור המפתחים. אמצעי נוסף של השידור פעילותה היא על ידי איסוף דפדפנים של מידע טופס אנשים ומוכרים אותו לצדדים שלישיים. החוטף אינו מחייב את רשותך לעשות את זה.

אתה לא צריך לבקר Search.yourinterestsnow.com זה להגדיר את הדפדפן שלך או מפגש החוטף. למעשה, האתר אינו מקור עבור החוטף בכלל. תוכנית זדונית נוסע עם תוכנות אחרות, שעטופה בתוך חבילה. Bundling היא הפצה פופולרי מאוד טכניקה איכותית לפורצי מחשבים, תוכנת פרסום, שעשויה להיות בלתי רצויה, ransomware, סוסים טרויאניים ותוכנות כל הסוגים האחרים של וירוסים ותוכניות מסוכן. הכלי רצויה משתמש freeware, shareware ותוכניות פיראטיים כלקוחות להורדה. קובץ ההפעלה שלה כולל את קובץ ההתקנה של התוכנית הראשית.

בעת התקנת תוכנה כלשהי, עליך לקרוא את הסכם ההתקנה בקפידה כדי לראות אם קיימות לכלים נוספים המוצעים. לעולם לא אקבל תוכניות שלא התכוונת להשתמש. סביר מאוד שהם פגום. יצוין, כי אתה צריך לבחור תהליך התקנה מותאמת אישית advanced/ כדי לראות את כל האפשרויות. התהליך הבסיסי automatic/ אינה מפרטת כמה פרטים. תוכניות נוספות צפוי להיות בין האפשרויות שהושמטו. כדי להימנע בא מעבר חבילות, אנו יכולים לייעץ לך רק להוריד ולהתקין תוכניות יש מוניטין טובים. להיות סלקטיבי לגבי המקורות להורדה שאתה משתמש. התוכניות אתרי אינטרנט לא רשמי יכול טופלו שלא כדין. הם יכולים להיות כלים אחרים יחד עם אותם.

החוטף מאחורי Search.yourinterestsnow.com משתמש באתר כדי להשתלט את הגדרות ה-DNS שלו ולחבר את הדפדפן. זו הסיבה מדוע התוכנית המרושעת שומר האתר כספק את דף הבית של חיפוש. הוא משתמש זה כדי לשנות את תוצאות החיפוש שלכם, ליצור פריטים מוקפצים. שתי הפעילויות נעשות כדי לנתב מחדש את אתרי אינטרנט נתמך. המפתחים של החוטף משלמים עבור כל פעם משתמש לוחץ על קישור לאתר נתמכים. שיטה זו כספיות כראוי שכונה מערכת תשלום לכל קליק. כאשר תבצע קישור הנתמכים, תועבר לאתר אקראי כלשהו. אם זה קורה דרך דפי תוצאות החיפוש, התוכן של האתר אינם תואמים את השאילתות.

אם תבצע מפרסומת מוקפצת, הדף שכבשתם ייתכן באמת מכיל מוצר רשום. האתר המתאים יכול להיות לא רק חסר תועלת, אבל יכול להיות שהוא נגוע. הישות מאחורי Search.yourinterestsnow.com יש disclaimed אחריות על התוכן של אתרי צד שלישי. החברה שבבעלותה האתר נקרא Your Interests Now™. זה שבסיסה ב פורטלנד, אורגון. מדיניות הפרטיות באתר מטפל גם הנושא של ניטור של איסוף מידע. נאמר על-ידי שימוש בשירותים, המוצעים על ידי Search.yourinterestsnow.com, שאתה מסכים בפגישותיך פיקוח ויש מסוימים הנתונים שנאספו עליך. מידע זה יכול לכלול פרטים אישיים ופיננסיים פרטי שצריך להישאר חסויים.

עליך לזהות את התוכנית שבה הוא משתמש Search.yourinterestsnow.com על סדר היום שלו ומחק אותו כדי לשחזר את האבטחה שלך וירטואלי ואישי. כללנו מדריך כדי לעזור לך עם התהליך. מומלץ גם כדי לסרוק את המחשב שלך עם תוכנית אנטי-וירוס כדי לבדוק אם תוכנות העלולות להיות מזיקות אחרות אשר ייתכן שהזנת עם העזרה של החוטף או יחד איתו מאותו מקור.

הסרת Search.yourinterestsnow.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Search.yourinterestsnow.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *