By | June 6, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Search-story.com. המדריך להסרת Search-story.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם התחלת מקבל הופנה אל הדף Search-story.com, זה אומר שיש לך החוטף דפדפן במחשב שלך. מה עושה תוכנה זדונית זו הוא מוליד סוג ספציפי של תוכן הפרסום שסביר להניח לחץ על המשתמש. הסוג של חלונות קופצים, מודעות, דילים בלעדיים, מיוחד מציע, קופונים, עדכונים מזויפים, וכו ‘ מטרה בהתאם, בזכות היכולת של החוטף לקבל היסטוריה והרגלי הגלישה של המשתמש. זה ברצינות מגדיל את הסיכויים של הקורבן לחיצה על המודעות האמורה.

יחד עם הפצצות מוקפץ ו ההגדרות ששונו, תסמינים אחרים של דפדפן חטוף יכול להיות אך לא רק ההתקנה של סרגלי הכלים, הרחבות וההרחבות ללא ידיעת או הסכמת המשתמש, כמו גם החלפת דף הבית ו מנועי חיפוש עם הדף Search-story.com.

חוטפי דפדפן יכול להיות מופץ באמצעות דוא ל זבל, קבצים מצורפים, באמצעות תוכנות מצורפות, לזייף בקשות לעדכון, על ידי לחיצה על קישורים מפוקפק, פרסומות, חלונות קופצים, וכו ‘. על מנת למנוע זיהום בעתיד תוכנות זדוניות במחשב שלך, עליך להיות זהיר בעת קבלת מכתבי משולחים לא מוכרים, במיוחד אם יש להם קבצים מצורפים אליהם.

דבר נוסף שאנו מייעצים לך לעשות הוא לא כדי להוריד או לעדכן את התוכנה ממקורות אינטרנט חשודים והבלתי -רשמי. בעת הורדת תוכניות ויישומים, מומלץ לבחור סוג מותאם אישית של ההתקנה, על מנת לבטל בקלות את הבחירה תוכנות נוספות שנראה לך מיותרים או לא רוצה להוריד מלכתחילה.

חוטפי דפדפן לא מהווים סיכון גבוה של סכנה, כמו סוגים אחרים של וירוסים כגון ransomware, תולעים או סוסים טרויאניים, אך הם עדיין נחשבים הגורים (שעשויות להיות תוכניות לא רצויות) כי אין להם מקום מערכת המחשב שלך. המטרה הכללית של Search-story.com בכלל נתב מחדש היא ליצור הכנסה לשלם לכל קליק. עם זאת, אין שום דרך לדעת אם העמודים המודעות לנתב שאת בטוחה.

עלול ליפול קורבן לווירוסים אחרים המסוגלים יותר פשוט להציף את המסך שלך עם מעצבן פרסומות ופריטים מוקפצים. אם אתה לא רוצה פושעי סייבר כדי להשיג את המידע האישי שלך, אנו ממליצים לך לעקוב אחר שלנו הוראות מפורטות להלן כדי להסיר לחלוטין את זה המזיק זדוניות מהמחשב שלך.

הסרת Search-story.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Search-story.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *