By | November 2, 2017
Remove Search.stormygreatz.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Search.stormygreatz.com. המדריך להסרת Search.stormygreatz.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

חוטפי דפדפן הם זיהומים פולשניות מאוד. אם יש לך כבר מזל מספיק כדי להיתקע עם החוטף, אל תבזבז את זמנך. איך את יודעת שהמחשב שלך הוא כבר לא חופשי מזיהומים? ובכן, חפשו את השלטים. חוטפי להזין בדממה מוחלטת, אך יש סימנים שאתה פשוט לא יכול לפספס. לדוגמה, אתה רואה את האתר Search.stormygreatz.com כל הזמן כאשר אתה גולש באינטרנט? אם כן, יש את הרמז שלך. המראה של הדף הזה הוא אזהרה. חוטפי משתמש אתר זה ככיסוי תסתתר מאחורי. אם אתה רואה את זה משתלט על דפדפנים שלך, להיות בטוח שאתם מארחים החוטף. ולנקוט צעדים. אינם מעניקים המזיק הזה עוד פעם על הלוח. הוא ישתמש בכל רגע כדי לגרום לבעיות.

ברגע שאתה רואה את הדף, לקבל שיש לך זיהום להתמודד עם ולהתחיל לעבוד. למצוא איפה אורב המזיק ומחק אותו על המקום. אל תתעלם זה מהווה את הסיכונים. ישנם רבים. הסיכון הפרטיות הוא הגדול מכולם. המזיק מציץ שלך ומפקחת על כל צעד שלך באינטרנט. לא רק זה, אבל. זה גם אוסף את כל המידע יקר כי זה יכול ולאחר מכן שולח אותו crooks מאחורי זה. האקרים הם האנשים האחרונה צריכה להיות גישה פרטיך האישיים. הם להשתמש בהם עבור כלום אבל למטרות זדוניות שלהם, אכפת לך המילים שלנו. אל תתנו שתרחיש לגולל. מחק את החוטף בהקדם האפשרי. את עצמך בעתיד יהיה אסיר תודה

מלבד הסיכון פרטיות ענק, אתם נחשפים, חוטפי גורם בעיות אחרות גם כן. זה הופך את חווית הגלישה שלכם לסיוט. אתה כבר לא מסוגל לגלוש באינטרנט בשלווה, אתה כל הזמן מופרעת על ידי פרסומות, ניתובים מחדש. הדף Search.stormygreatz.com הופך את הצל המקוון שלך. זה מופיע על כל צעד ושעל, לא משנה מה תעשה, זה לא נעלם. יתר על כן, הוא אפילו מחליף את הקודם דף הבית ו מנועי חיפוש מאחורי הגב.

Remove Search.stormygreatz.com

The Search.stormygreatz.com Virus

חוטפי דופק הכול. אתה מנותב מחדש דפים מוצל כל הזמן. המסך שלך מכוסה המודעות כל צורות של הטופס 24/ 7. כל זה הופך באינטרנט גלישה בלתי נסבל. זה לא רק מעצבן אבל מסוכן מדי. יש שפע של המודעות פגום וקישורים במחשב האישי שלך על בסיס יומי. על ידי לחיצה על אחד, הורדת לזיהומים יותר במחשב שלך כבר נגוע, יתארחו. הוסיפו לכך את האיום פרטיות, מקבל החלטה בשבילך. חוטפי יש ללכת. למחוק אותו. בצע את המדריך להסרת שלנו למטה, להיפטר הפולש בהקדם האפשרי.

כיצד הטפיל להזין? החוטף לא יכולים להיכנס ללא רשותך. זה מאוגד לבקש אותו. והוא עושה. אבל חשאי שיש דרכים אפשריות. אחרת, שתתכחש גישה. פונה המזיק טקטיקות מסובך כמו עדכוני תוכנה מזויפת, למשל. אולי אתה חושב שאתה מעדכן Java בעוד, למעשה, הורדת זיהום. לא להאיץ תהליכי התקנה, תמיד להוריד את התוכנה ממקורות אמינים.

כמו כן, לא לדלג על האותיות הקטנות. לקחת את הזמן לקרוא את התנאים וההתניות לפני שאתה מקבל אותם. הם עשויים להסתיר כמה פסוקיות מטעה שבו אתה בחיים לא יסכים אחרת. קח כמה דקות כדי ללמוד מה אתה נותן אור ירוק. זיהומים מתפללים להזנחה שלך. הם צריכים את זה. על ידי מתן זה, אתה פותח את הדלתות של המחשב תוכנות זדוניות. אל תעשי את זה. רשלנות הוא רחוב חד סיטרי כדי טפילים. דריכות, מצד שני, להשאיר אותך מוגן. להפוך את הבחירה הנכונה.

הסרת Search.stormygreatz.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Search.stormygreatz.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Search.stormygreatz.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *