By | April 4, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Search.softorama.com. המדריך להסרת Search.softorama.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אתר האינטרנט של Search.softorama.com הוא ספק חיפוש אלטרנטיביים. הוא מספק חיפוש לפי מילות מפתח בסיסיים וכרטיסיות המסוננת עבור תמונות, סרטונים, חדשות. זה מנוע חיפוש מקדמים הרחבה בשם חיפוש על-ידי Softorama אשר זמין בחנות כרום. למרות Search.softorama.com קשורה אל סיומת זמינים מסחרית, זה לא נחשב להיות ספק חיפוש בטוח. האתר ידוע להיות בשימוש על ידי חוטפי דפדפן אשר מחפשים לנצל את הדפדפן.

אם החוטף נכנסת המערכת שלך, זה ניתן להגדיר האתר ללא החיפוש באמצעות סיומת Softorama להיות מותקן לדפדפן שלך. מחזירה תוצאות Search.softorama.com כוללים אתרי אינטרנט נתמך עם מוניטין לא מאושרות. לפתוח אותם ניתן לקבל את המחשב שלך נגוע תוכנות זדוניות. יהיו גם פרסומות מוקפצות, הכולל סוגים שונים של מוצר עסקאות. הם באים ממקורות החסויה אשר יכול גם להיות נגוע. עוד איום סביב חוטפי נתקל במידע האישי שלך שנאסף ונמכר לצדדים שלישיים. התוכנית המרושעת יכול להקליט כל מיני סוגים של מידע, כגון את ההיסטוריה, עוגיות, IP כתובת, דואר אלקטרוני, מיקום גיאוגרפי, אישורי המשתמש. פרטים אלה ניתן למכור לצדדים שלישיים בעלי כוונות זדון.

אם אתה לא זוכר הורדה והתקנה של הסיומת חיפוש על-ידי Softorama, המכונה שלך סומן על ידי החוטף. באפשרותך לבדוק את רשימת הרחבות של הדפדפן שלך כדי לוודא כי זה היה המקרה. החוטף מאחורי Search.softorama.com ניתן לגשת למחשב דרך מספר טכניקות מטעה, המכונה דפוסי כהה. השיטה המועדפת היא bundling תוכנה. חוטפי ניתן לצרף עצמה עוד פיסת תוכנה, בדרך כלל כלי freeware או תוכנות שיתופיות. התוכנית המרושעת יעבור עם יישום שהחלטת להשתמש ברצון. הוא אז מוצע ללא תשלום במהלך תהליך ההתקנה.

חוטפי יוצגו ככלי שימושי עם פונקציונליות פשוטה. אף פעם לא להסכים להיות לא רצויות, התוכנה מותקנת. קרא את התנאים וההתניות כדי למצוא אם יש משהו הציע ובטלו את זה. דואר אלקטרוני דואר זבל יכול להעביר החוטף מאחורי Search.softorama.com, המוסווה כמסמך מצורף. ההודעה מזויף יכול לומר זה קבלה עבור משלוח או מכתב, הודעה משפטית או משהו אחר שתמצא חשוב. בדוק שם השולח וכתובת הדואר האלקטרוני כדי לראות אם הוא יכול לשמש בסיס. אתרי אינטרנט פגומה וקישורים יכול לשדר תוכנית המרושעת רק על ידי ביקור. תהליך זה נקרא התקנה של נסיעה. להיות זהיר מאוד על המקורות שלך להישאר מוגן.

חוטפי מתחיל על-ידי הגדרת Search.softorama.com להיות הבית שלך ספק החיפוש המוגדר כברירת מחדל. זה מאפשר לו לשנות את הגדרות ה-DNS של הדפדפן שלך. בעשותם כך, החוטף יכול לשנות את תוצאות החיפוש שלך והוסף אתרי אינטרנט נתמך ביניהם. אתרים אלה עלולים להיות פגומים, להוביל לזיהומים תוכנות זדוניות. הבעלים של Search.softorama.com לוקחת אחריות עבור צד שלישי אתרי אינטרנט שאתה יכול לנחות על-ידי שימוש זה לנהל את החיפושים שלך. האתר מופעל על ידי חברה בשם SearchAlgo עם המטה ניו יורק. לתנאי השימוש (TOS) לתאר את מידת אחריות שהישות מכסה מוגבלת ביותר.

מלבד מתן את תוצאות החיפוש לא אמין, חוטפי ינסה לקחת אותך אל אתרי אינטרנט נתמך באמצעות פרסומות מוקפצות. המודעות מסחרי יראה לכם מוצר במחיר מציאה מציעה, שמציעות נחותה במחיר הסחורה והנחות מפוארת. הם יש מוטבע קישורים בהם, מובילים לאתרים לא ידוע. לעולם אל תבטח אקראי פרסומות מוקפצות. עוד איום אבטחה הקשורים החוטף מאחורי Search.softorama.com היא שיש את פרטיך האישיים הקליט ונמכר לצדדים שלישיים. התוכנית חמקנית ניתן לאסוף פרטים מההיסטוריה של אסוף סוגים שונים של קלט, כגון IP שלך, דואר אלקטרוני, כתובת פיזית, ארץ המוצא, שמות משתמשים וסיסמאות.

אתה צריך לאתר וביטול התקנה של החוטף מאחורי Search.softorama.com. ואז תוכל לחזור אל הגדרות בטוח שלך. יש מדריך שלהלן כדי לעזור לך עם התהליך. לאחר הסרת התוכנית חתרני, עליך לסרוק את המחשב שלך באמצעות תוכנת אנטי-וירוס כדי לבדוק אם איומים פוטנציאליים אחרים. חוטפי מרבות ערכי הרישום אשר יכול לפתוח חורי אבטחה במערכת שלך.

הסרת Search.softorama.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Search.softorama.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Search.softorama.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *