By | March 7, 2018
Remove Search.searchyrs2.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Search.searchyrs2.com. המדריך להסרת Search.searchyrs2.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

לראות את האתר Search.searchyrs2.com בכל פעם שתעבור למצב מקוון הוא סימן רע. הדף אינו אינדיקציה ברורה כי אתה נגוע חוטפי דפדפן הרדיו שלך. . זה נכון, שם הוא החוטף שאורב איפשהו בפינות של המחשב שלך, זה רע. אל תבצע טעות לחשוב שהרדיו שלך הוא תוכנית לגיטימית. זה לא, אז אל תאמינו לשקרים שלה. זה לא יציע לך גישה נוחה רדיו באינטרנט. זה לא יעשה החוויה המקוונת שלך טוב יותר. זה לא יהיה מועיל לך בדרך כלשהי.

היישום נופל קצר על כל ההבטחה. לא נופלים למלכודת הזו. לראות את הרדיו שלך עבור מה בדיוק – תוכנית זדונית הגורמת דבר מלבד בעיות לך לבין המערכת. ברגע תבחין האתר Search.searchyrs2.com, לקבל את העובדה. שאתה בצרות. ולהתחיל לחפש החוטף. למותר לציין, כאשר אתה מוצא את זה, אל תהססו ליצור למחוק אותו על המקום. מוקדם יותר. זה נעלם, כך ייטב. לא מטרידים אותי. ככל המזיק יישאר על הסיפון, והמצב מחמיר. עיכובים להוביל חרטה.

הדבר הראשון שמת לב אחרי חוטפי נכנסה היא הגלישה שלך השתנה. שום דבר לא אותו דבר יותר. האתר Search.searchyrs2.com הופך את הצל המקוונת שלך, אתה לא יכול לעשות מהלך באינטרנט יחיד בלי זה צצים. פתיחת אחת של דפדפנים שלך, זה שם. פתיחת כרטיסיה חדשה, זה שם. מקלידים חיפוש, זה בין התוצאות. האתר אפילו מחליף את דף הבית ו מנועי חיפוש, מונע ממך לשנות אותן בחזרה. אחרי הכל, הדפדפן שלך נחטף. העדפות שלך כבר לא רלוונטי יותר. חוטפי עושה מה שהוא רוצה.

Remove Search.searchyrs2.com

The Search.searchyrs2.com Virus

למשל, מלבד מכריח את האתר Search.searchyrs2.com עליך ללא הפסקה, המזיק גם bombards אותך עם אינספור פרסומות. כל עמוד שטענת מכוסה לגמרי עם מודעות של כל צורות ותבניות. זה לא רק מעצבן, אתה יודע . זה מסוכן סינגל לחץ על פרסומת פגום (יש הרבה כאלה), ולאחר הורדת תוכנות זדוניות יותר על הלוח. זכור כי המחשב שלך הוא כבר סובל ונאבקים לבצע בדרך כלל עקב זה החוטף יחיד.

תאר לעצמך מה יקרה אם תידבקי עם עוד טפילים. לא יעבור זמן רב עד המחשב נכבה לתמיד. לא לקחת סיכון. הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות להיפטר חוטפי בהקדם האפשרי. ברגע שאתה עושה, והכל יחזור לקדמותו. שם יהיה לא יותר חדירות באינטרנט, ללא פרסומות יותר ניתובים מחדש, אין יותר לקרטע להתרסק. Search.searchyrs2.com ייעלמו גם כן. אל תהססו. בסוף מאמר זה, תוכלו למצוא מדריך להסרת מפורט אשר יעזרו לך להתמודד עם החוטף באופן ידני. להשתמש בו. ככל שהמחשב שלך נקי, כך ייטב.

כיצד החוטף הרדיו שלך להזין את המחשב האישי שלך? . ובכן, זה אפשרי כי הורדת התוכנית, בהנחה שזה לגיטימי. אם לא, יש עוד אפשרות אחת שמאלה. חוטפי שעבדו עליך. זה היה כנראה ארוזות ליישום אחר ברשת האינטרנט, כאשר התקנת את יישום זה, התקנת החוטף גם. זה נקרא freeware bundling בשיטה. ובכל זאת, יש דרך למנוע את זה ימנע.

לבחור אפשרויות מותאמות אישית באשף ההתקנה. הם מאפשרים לך לראות את כל תוכניות נוספות בחבילה אשר עומד להיות מותקן במחשב שלך. אתה גם יכול לבטל את הבחירה בהם. עם האפשרויות רגיל, הכל מקבל מותקן באופן אוטומטי. אין לך כל שליטה על התהליך. ? אתה רואה איך קצת תוספת זמן, תשומת לב לחסוך לך המון בעיות? תחשוב על פעם הבאה להתקין את התוכנה במחשב האישי שלך.

הסרת Search.searchyrs2.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Search.searchyrs2.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *