By | December 14, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר SEARCH.SEARCHWMTN.COM. המדריך להסרת SEARCH.SEARCHWMTN.COM עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

SEARCH.SEARCHWMTN.COM הוא מנוע חיפוש זדוני אשר אי אפשר לבטוח. אם לפתע פתאום, אתר זה מחליף את דף הבית הקודם ואת המנוע המועדף ולאחר מכן ודא שיש לך זיהום חוטפי דפדפן במערכת שלך. לטרוף הזה הוא סימן ברור של הפלישה. . אקח את זה בתור אזהרה שזה ולהתחיל לחפש את מקום המסתור של המזיק. כשתמצא אותו, להסיר אותו על המקום. חוטפי לא לעשות עבור דיירים נעימים. ההיפך הוא הנכון. הם להרוס את חווית הגלישה שלכם על ידי חושף אותך לסכנה מתמדת תוכנות זדוניות.

עם SEARCH.SEARCHWMTN.COM על הלוח, גלישה באינטרנט היא לא כיף ולא בטוח. ככל המזיק הזה נשאר, ההפרעות יותר יהיה לך לפנים. הבעיות שזה גורם באפשרותך להתחיל נסבל וקטנים כמו אך הם שומרים על עורמים וגדל בחומרתם עם כל יום שעובר. תעשה לעצמך טובה, להיפטר של החוטף הראשון בהזדמנות. אין שום מקום במערכת שלך עבור טפיל כזה. לבצע פעולות מיידית. המראה של האתר SEARCH.SEARCHWMTN.COM הוא הרמז שלך. אל תתעלם ממנו. לשים לב לזה. אם לא, זה לא יהיה ארוך לפני שאתה תתחרט על ההחלטה הזו.

ברגע חוטפי מזין, הכל הפך בלגן ענק. . אתה כבר לא בשליטה על דפדפנים שלך. המזיק מדביק מוזילה, כרום, הקצה של Microsoft, אופרה, ספארי, כל דפדפן אחר כי ייתכן שאתה משתמש. משמעות הדבר היא כי לא משנה שזה אחד האהובים עליך, זה נגוע. חוטפי הופך reshuffles לא מורשים בהגדרות כמו להחליף את דף הבית ו מנועי חיפוש. הוא גם מוסיף סיומת מציקים דפדפנים שלך, ובכך מזריק אותם אינספור פרסומות.

בכל עמוד שטעינה מכוסה לגמרי עם מודעות של כל צורות ותבניות. מודעות אלה, מיותר לציין, אינם אמינים. רובם ממומנים, נוכלים להשתמש בהם כדי להגביר את תעבורת אינטרנט לאתרים מסוימת ולהשיג הכנסה לשלם לכל קליק. אם תלחץ, הם משלמים.

כמו כן, אם תלחץ, אתה מסתכן הורדה יותר זיהומים במערכת שלך. המחשב סובל כבר עקב זה החוטף יחיד. מהירותו מאיטה את קצב העבודה לרמת זחילה. זה קורס לעתים קרובות. דפדפנים שלך נאבק להציג תוכן בצורה נכונה. אפליקציות לא יפעלו כהלכה. תאר לעצמך מה יקרה אם אתה נתקע עם תוכנות זדוניות נוספות. המחשב לא תוכל להחזיק מעמד זמן רב, ולבסוף שזה יהיה לשבור. שלא להזכיר כי פעילויותיך באינטרנט הרוסות ביעילות.

תנתב אותך כל הזמן לאתרים מפוקפקים החל מ SEARCH.SEARCHWMTN.COM. יש, לא תוכלו להיפטר באתר זה. . זה תמיד שם. . זה סיוט… פרסומות צצים ממש מתחת הסמן של העכבר, לא משנה מה תעשה, לא ייעלמו. הם אפילו הופכים יותר ויותר. את סרטי הווידאו שלך לקבל הושהה עבור הפסקות כל הזמן. פתח כרטיסיות נוספות. גלישה באינטרנט הופך להיות משימה בלתי אפשרית. לשים קץ לזה עכשיו. להשתמש במדריך שלנו להסרת להלן ומחק את החוטף מהמערכת שלך פעם אחת ולתמיד.

איך אתה? נדבק? חוטפי מסתמכים על מספר טקטיקות ערמומי להדביק משתמשים תמימים. חלק מהם הם הודעות זבל, חבילות freeware, עדכוני תוכנה מזויפת, אתרים פגומים, מקורות להורדה לא מאומתים, פרסומות של צד שלישי, לעמית שיתוף, וכו ‘. כדי להגן על המחשב שלך ועל עצמך, להיות זהיר כל הזמן. . תיזהר עם מה אתה לוחץ לפעמים בלחיצה אחת מספיקה כדי להידבק.

להימנע חשוד אתרי טורנטים פסולה. אל תפתח הודעות דוא של אנשים שאתה לא מכיר באופן אישי. בעת התקנת עדכון של program/, תמיד לקרוא את התנאים וההתניות לפני קבלת אותם כפי הם עשויים להסתיר כמה פסוקיות מטעה. רק להיות על המשמר. דריכות שומר עליך. רשלנות מזמין פנימה מזיקים

הסרת SEARCH.SEARCHWMTN.COM

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר SEARCH.SEARCHWMTN.COM מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *