By | October 26, 2017
Remove Search.searchwamtv.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Search.searchwamtv.com. המדריך להסרת Search.searchwamtv.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

לראות את אתר האינטרנט של Search.searchwamtv.com בכל פעם שאתה גולש באינטרנט, אתה בצרות. הדף אינו אינדיקציה ברורה כי שם הוא החוטף דפדפן במחשב שלך, זה האחד מאלצים את זה עליך. חוטפי מהווים מטרד. הם עושים עבור הדיירים נורא. האחד שאתה תקוע עם לא מבדיל. למרבה המזל, זה לא כזה קשה להתמודד עם זה יותר מדי. אבל אתה חייב לפעול מהר כאילו זה מבלה מספיק זמן על המחשב שלך, זה יכול לצאת משליטה. אתה לא רוצה את זה, לבטוח בנו.

כך, לקחת המראה Search.searchwamtv.com של כאזהרה, לשים לב לזה. ברגע תזהה את הדף מגעיל, לקבל כי המחשב נגוע ולהתחיל לחפש דרך החוצה. אל תיתן את הזיהום מספיק זמן כדי להרוס את הגלישה שלך כי זה בדיוק מה הוא מתכנן לעשות. להיות חכם. לעולם לא תוכלו ליהנות משמירת החוטף. . זה עדיין איום הסייבר שאנחנו מדברים על… למחוק אותו בהזדמנות הראשונה לך ותציל את עצמך המון בעיות. אם לתת לזה להיות, הבעיות שאתה בפנים ממשיכות להיערם תוך גדל בחומרתם גם כן. תעשה לעצמך טובה ולנקות את המחשב שלך בהקדם האפשרי.

ברגע חוטפי מזין, הגלישה שלך חווים שינויים. . אתה כבר לא מסוגל לגלוש באינטרנט השלום כפי שאתה כל הזמן מופרעת על ידי הדף Search.searchwamtv.com. אתר זה הוא בכל מקום. זה הופך את הצל המקוון שלך. הוא אפילו מחליף את הקודם דף הבית ו מנועי חיפוש ללא רשותך, אז בכל פעם שתרצי ללכת באינטרנט, שאתה נאלץ להשתמש בו. . היזהרו, למרות זאת. מנוע החיפוש החדש שלך הוא אמין במיוחד. זה בעיקר יוצר קישורים פגומים אם אתה לוחץ על, נוכלים להרוויח כסף. זה נקרא מנגנון תשלום לכל קליק. הקליקים שלך למלא את הכיסים של הפושעים. לא, אבל זה

Remove Search.searchwamtv.com

The Search.searchwamtv.com Virus

תוצאות החיפוש אתה רואה גם להוות סיכון הבטיחות שלך. אם במקרה ללחוץ על אחד פגום, אתה יכול להוריד לזיהומים יותר על המחשב כבר נגוע. . זה נכון, שאתה יכול להחמיר את המצב שלך בלחיצה אחת. ובכל זאת, יש עוד. החוטף גם מרגלת שלך ולעקוב אחר כל צעד שלך באינטרנט. . זה שומר על איסוף נתונים רגישים, כאשר ראה שאותו יש מספיק, הוא שולח את הכל כדי crooks מאחורי זה. את מבינה מה זה אומר? כמה ופושעי אינטרנט תהיה גישה הפרטיות שלך, הם יכולים להשתמש פרטי שלך עבור מה שהם רוצים. אל תתנו שתרחיש לגולל. להשתמש במדריך שלנו להסרת להלן, מחיקה מיידית של החוטף. מוקדם יותר. זה נעלם, כך ייטב.

איך החוטף אכן נכנס מלכתחילה? ובכן, מאחר שהיא עדיין אפליקציה, זה זקוקה לאישורך כדי להזין. אם אתה אומר. לא, זה לא יכול להיכנס . נשמע כאילו כלל פשוט אבל זיהומים מצאו דרכים לעקוף את זה. שימוש בשיטות מסובך להגיע שלך בסדר. השימוש חוטפי טקטיקה מספר אחד הוא freeware bundling. החל לנקוט משנה זהירות בעת התקנת תוכניות ללא תשלום כפי שאתה לא יודע. מה עוד עשוי להיות מחובר אליהם בתור בונוס.

על מנת להגן על המחשב שלך, קחו את הזמן, אל תאיץ את התהליך. לבחור ההגדרות המתקדמות באשף ההתקנה. בניגוד יום אנשים, הם אינם מתאימים עבור מומחי IT בלבד. הם פשוט לקחת יותר זמן, אבל הם גם מאפשרים לך לראות תוכנית המצורפת כל בנוסף הצרור, כמו גם לבטל את הבחירה בהם. תעשה את זה! “בונוסים” כגון יישום זדוני בדרך כלל הינם אתה לא זקוק להם. האקרים לא מצפה לקחת את הזמן כדי לעשות זאת, הם מתפללים עבור חוסר הזהירות שלך במהירות. ובכן, הבדיחה היא על אותם. רשלנות מוביל לזיהומים. דריכות מרחיק את כולם.

הסרת Search.searchwamtv.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Search.searchwamtv.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Search.searchwamtv.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *