By | February 15, 2018
Remove Search.searchtmpn4.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Search.searchtmpn4.com. המדריך להסרת Search.searchtmpn4.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

האתר Search.searchtmpn4.com הוא מבשר רעות על העתיד. אם אתה רואה אותו כל הזמן, בעת גלישה באינטרנט או כאשר אתה נפתח אחד של דפדפנים שלך, להיות מוכנים. הדף אינו אינדיקציה ברורה של זיהום סייבר. החוטף דפדפן, ליתר דיוק. חוטפי שכבר הספיק מתגלש במערכת שלך, התצוגה של Search.searchtmpn4.com הוא דרכו של חשיפת נוכחותו. מקבל אתר זה אזהרה שזו. ברגע, את מזהה את זה לוקח שליטה על דפדפנים שלך יודע כי המחשב שלך הוא כבר לא חופשי מזיהומים. למותר לציין, אתה חייב לקחת מידות.

חוטפי לעשות הלוויה הנורא. האחד שאתה תקוע עם אינה שונה אז אל תצפו משהו טוב שיצא לשמור את זה על הלוח. ההיפך הוא הנכון. הבעיות שגורם המזיק הזה יהפוך יותר ויותר עם כל יום. בהינתן מספיק זמן, חוטפי עלול גם לגרום לנזק בלתי הפיך. זו הסיבה מדוע חשוב לפעול מהר ככל האפשר כדי להיפטר הפולש. מוקדם יותר. זה נעלם, ייטב גם שלך וגם הרווחה של המערכות שלך. אל תהססו. לפעול עכשיו!

חוטפי אחריהם דפדפנים שלך קודם. הוא מדביק את כולם, אפילו אין לך אף אחד אמין לשימוש. אם אתה מתקין את אחד חדש, זה יזדהם גם כן. המזיק מוסיף סיומת מציקים שלה על דפדפנים שלך ובכך מזריק אותם עם פרסומות. אבל אל תחשוב על מודעה או שניים. . הו, לא. אנחנו מדברים על אינספור פרסומות אשר מכסה המסך כל הזמן, למנוע גלישה באינטרנט בדרך כלל. בכל עמוד שבו אתה מבקר, אפילו אלה שהייתה בעבר ללא פרסומות, הן כעת כבד על באנרים, קופונים, דילים, הצעות, וכו ‘. אתה לא יכול להכריח אחד להעביר באינטרנט מבלי להיות מופגזים בפרסומות. עם זאת, זו לא רק מעצבנת מאוד אך גם מסוכן.

Remove Search.searchtmpn4.com

The Search.searchtmpn4.com Virus

חוטפי יש מנגנון verifying. כל אחד ניתן לקדם את שירותיו. האקרים כללו, הם נצלו. לכן הפרסומות שתראה בגלל זה המזיק לא אמינים. אין כל ספק שחלק אותם (אם לא רובם) פגומים, הם גם להוביל אותך לאתרי מסוכן או להסתיר זיהומים עצמם. בכל מקרה, אם תלחץ עליהם, אתה להזדהם.

למרבה הצער, זה בלתי אפשרי לא ללחוץ. הימנעות היא רק פתרון זמני. הפרסומות הופכות יותר במספרים, אגרסיבי יותר עם כל יום. במוקדם או במאוחר המזיק לפתות אותך לחיצה, ואז להחמיר את המצב שלך. הדרך היחידה להיפטר הפרסומות זה להיפטר של החוטף לגמרי. זה בדיוק מה עליך לעשות. זה המזיק לא יהיה מועיל לך. כל זה זה להטביע את המודעות ואת ניתוב מחדש לעמודים מוצל. זה גם מאט את המחשב במידה ניכרת, מונע את ביצוע כראוי. למחוק אותו בהקדם האפשרי. כדי לעשות זאת באופן ידני, השתמש שלנו מדריך להסרת להלן.

? אתה תקוע עם החוטף Search.searchtmpn4.com? אנחנו לא חושבים שהורדת במכוון המזיק אפילו שזה משהו של ההורדות הרשמי. התרחיש יותר מתקבל על הדעת הוא להוריד את זה לצד תוכנית אחרת. אם לעיתים קרובות התקנת יישומים בחינם במחשב האישי שלך, להיות זהירים. נוכלים לעיתים קרובות לצרף תוכניות זדוניות שלהם יישומים אלה, אם אתה לא שם לב, אתה להזדהם.

אל תאיץ את תהליך ההתקנה. קחו את הזמן כדי לקרוא את הסכם הרשיון לפני שהסכמת לזה. כמו כן, לבחור הגדרות מותאמות אישית במקום הסוגים הבסיסיים. הם נותנים לך את ההזדמנות כדי לראות רשימה של כל התוכניות אשר עומד להיות מותקן במחשב שלך, כמו גם להסיר את אלה נוספת. עם ההגדרות הרגילות, כל התוספות הותקן באופן אוטומטי. אל תתנו לזה לקרות. לעתים קרובות יותר מאשר לא, תוכניות נוספות כאלה הם זיהומים.

הסרת Search.searchtmpn4.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Search.searchtmpn4.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *