By | November 9, 2017
Remove Search.searchleasy.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Search.searchleasy.com. המדריך להסרת Search.searchleasy.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Search.searchleasy.com הוא ספק חיפוש אשר מספקת גישה מהירה אל קבוצה של אתרי אינטרנט פופולריים. פלטפורמת יש הכלים מוטבע אשר קישורים שלי כשאני מקבל חדשות טובות, הדואר של Google, Yahoo, Outlook, Hotmail, פייסבוק ו- Google Maps. הוא כולל גם שדה החיפוש המשני. תחת השדה החיפוש הראשי, יש בר קישורים. הוא מצביע על קבוצה של אתרי אינטרנט, אשר חלקם זהים לעיל. הרשימה המלאה של פלטפורמות נבחרים כאן כוללת: הדואר של Google, Yahoo, פייסבוק, YouTube, אמזון וטוויטר. בעזרת Search.searchleasy.com, ניתן לחפש מידע, לקרוא את הדוא ל שלך, להתעדכן בחדשות, לבדוק את מזג האוויר, לצפות בקטעי וידאו, קניות באינטרנט, מחלקים במדיה החברתית, לחפש במיקום ללא צורך לארגן את הסימניות ואת כרטיסיות. זה הופך לחוויית הגלישה נוח. עם זאת, Search.searchleasy.com יש מוניטין עניים עקב את החיבור אל החוטף.

התוכנית חשאית יפריעו את ההגדרות שלך, הפעלות הגלישה שלך. תשנה אותו מנוע החיפוש שלך דף הבית ואת ברירת המחדל Search.searchleasy.com. בדרך זו, חוטפי תינתן היכולת כדין הפעלות הגלישה שלך. זה יוסיף אתרי אינטרנט נתמך בין התוצאות מקורית לשאילתות שלך. לא רק זה יגרום בפגישותיך חיפוש יעיל פחות, אבל זה גם תחשוף אותך לסיכוני אבטחה. פלטפורמות בחסות מאושרות לא יהיה אמין. התוכנית נוכלים אינו מבצע סריקות אבטחה כדי להגן על אנשים מפני איומים פוטנציאליים. הסיכון ולכן ההנחה לחלוטין על-ידי משתמש הקצה.

החוטף Search.searchleasy.com יכול להביא תוכן נתמך לתשומת לבך באופן ישיר. הכלי מוצלת מציג סוגים שונים של פרסומות בפורמטים שונים. זה כולל באנרים, קופון תיבות, קישורי טקסט ב-, בחינם, הנחות, המודעות מוטבעת והשוואה בין-תאי, צף, הקשרי, המעבר. חלקם יוצגו חלונות דפדפן חדשים, כרטיסיות, בעוד אחרים יוטבעו בתוך אתרי האינטרנט שבהם שאתה מבקר. התוכנית חשאית ינסה גארנר ההתעניינות שלך עם דילים במחיר מציאה עבור מוצרים באיכות גבוהה, כמו בגדים, מכשירים טכנולוגיים, אביזרים, תכשיטים, ציוד ספורט, רהיטים, קישוטים, ציוד גינון, צעצועים ועוד רבים אחרים. כמו מפתים ככל שיהיו, עליך לזכור כי המקורות שלהם לא מובטח להיות אמין.

Remove Search.searchleasy.com

The Search.searchleasy.com Virus

החוטף Search.searchleasy.com גם אוספת נתונים על אנשים. הוא עוקב אחר המפגשים הגלישה, extorts את הקלט המאוחסן בדפדפן האינטרנט כברירת מחדל. המידע פגיע כולל גלישה ההיסטוריה, עוגיות, הקשות, כתובת ה-IP, מערכת מפרטים, מיקום גיאוגרפי, מיקוד, חשבון דוא ל, הפרופיל הדמוגרפי, מספר טלפון, פקס, תושבות, שמות משתמש, סיסמאות, פיננסיים אישורי ופרטים רגישים אחרים. הבעלים של התוכנית חתרני יכול למכור את המידע האישי שלך על השווקים דארקנט ללא רכישת שלך הרשאה לעשות זאת. כשתמצא את הפולש במערכת שלך, עליך לנקוט בפעולה מיידית נגד זה.

יש דרכים שונות חוזה החוטף Search.searchleasy.com. המכנה המשותף בתמונה הגדולה של הדברים הוא התגנבות. על מנת התוכנית סמויה להתגנב אל מערכת היעד, זה צריך לשמור על פרופיל נמוך. שיטה נוחה על הפצת תוכניות מזיקות הוא עם העזרה של עוד פיסת תוכנה. יישומים פיראטיים, freeware shareware, הסוכנים בערכה זו. חוטפי רשומים לתנאים ולהתניות של הלקוח להורדה ככלי בונוס. תהיה לך אפשרות לבחור אם ברצונך להיות מותקן או לא. אם תשמיט את קריאת למשתמש הקצה הסכם רשיון למשתמש קצה (EULA), אתה תפספס את ההזדמנות שלך. שימו לב כי האשף יהיה הכלי נוספת כללה לפי ברירת מחדל.

הווקטור הפצת הבא שנדבר על הוא לשלוח דואר זבל. טכניקה זו רואה את החוטף הסתר Search.searchleasy.com השולח מאחורי מצורף. הקובץ מצורף יתוארו כמסמך רשמי בעניין דחוף, כמו אות המומלצת, קבלה, חשבונית, שטר, קנס, צו או משהו אחר. כדי לסנן דואר זבל של הודעות לגיטימיות, בדוק את הקשר הזמינים. אם המכתב נשלח מטעם חברה אמינה או מוסד, באפשרותך לעיין שלה האתר הרשמי לעיון. דפוס הפצה אלטרנטיבי נוסף הוא נסיעה התקנות. פעולה זו מתבצעת דרך אתר אינטרנט. התחום ישגר את העברת בעת הזנת. כדי למנוע קבלת נגוע בדרך זו, עושה את המחקר שלך על פלטפורמות לא מוכר.

הסרת Search.searchleasy.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Search.searchleasy.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *