By | October 4, 2018

חוטפי דפדפן הם טפילים מגעיל המיועדות לקחת שליטה על הדפדפנים של הקורבן שלהם, נחיל אותם עם כל מיני פרסומות שלא אומתו, אז הם יכולים לייצר הכנסות דרך ערכת לשלם לכל קליק. אתר האינטרנט של Search.searchfff.com הוא סימן כי תוכנה זדונית כזו אכן אורב במחשב שלך. אם אתה כל הזמן מקבל מנותב לדף זה, אתה יכול להיות בטוח כי הטפיל הסתנן כל דפדפן שיש לך על המכשיר.

המזיק מעצבן יכול בקלות להחליף את דף הבית שלך לאתר חשוד אותה. אותו הדבר חל על עמודי הכרטיסיות החדשות וספק החיפוש אפילו המועדף שלך. עם כל יום חוטפי נשאר במחשב האישי שלך, יגדל מספר המודעות. כדי לוודא המשימה שלה היא מוצלחת, הטפיל יפקח על הפעילות המקוונת שלך ואת איסוף הנתונים כמו הרגלי באינטרנט, היסטוריית דפדפן שאילתות חיפוש. בעזרת מידע זה, חוטפי דפדפן יכול לספק תוכן ממוקדות במיוחד למשתמש סביר יותר לחץ על. בגלל ההתקפות של המודעה כבד, הדפדפן יתחילו בקרוב לחוות קושי לפעול כראוי.

חוטפי דפדפן לעיתים קרובות להסתיר מאחורי דוא ל זבל, תוכנה bundling. גם להתפשט דרך עדכונים מזויפים, torrent קבצים וקישורים מוצל. החדשות הטובות הן, כי החוטפים לא יכול לקבל גישה למחשב שלך משלהם. הם צריכים את האישור שלך כדי לפלוש. . כי אתה לא נותן להם כניסה ביודעין, הם להשתמש בתחבולות, להסתמך על חוסר הזהירות שלך כדי לגרום לך להתקינם במחשב שלך מבלי שידע על כך.

זה קורה לעיתים קרובות כאשר תבחר התקנה מהירה. בעשותם כך, כל תוכנה מוסתרים אוטומטית מקבל מותקן במחשב שלך ללא אזהרה. כדי להפוך תוכן כזה בונוס לעין לך, עליך לבחור במצב מתקדם או מותאמת אישית באשף ההתקנה במקום. בדרך זו, אם ישנם התקנות אופציונליות שהוסתרו בעבר, תוכל לזהות אותן. כל שעליך לעשות הוא כדי לבטל את הבחירה כזה נוספים תוכניות ויישומים.

חוטפי דפדפן יכול לשנות הגדרות דפדפן שהם רואים לנכון. כמו כן, זה יהיה קל להם להתקין אפליקציות מוצל או סרגלי כלים אחרים על דפדפנים שלך מבלי רשות קודם. לא ניתן לבטל שינויים שבוצעו על-ידי החוטף. הדרך היחידה בשבילך להשתלט מחדש על דפדפן האינטרנט שלך ולחזור נוכחות מקוונת מאובטחת היא להסיר את הטפיל מהמחשב שלך. מוקדם יותר לך לפעול נגד זה, הכי טוב.

אם לבזבז זמן, לאפשר להם להישאר על המכשיר, זה יגרום נזקים חמורים על דפדפנים שלך, לא רק זה יכול להשיג את המידע האישי והפיננסי שלך. פיגר אחריו מעצבן, אינטרנט איטי, קריסות בדפדפן קבוע רק יחמיר, הפעם יותר שהטפיל מותר להסתובב חופשי. אם אינך בטוח כיצד ברצונך להמשיך עם ההסרה של חוטפי דפדפן זה, אנחנו יכולים לעזור לך עם משימה זו. כל שעליך לעשות הוא לעקוב אחר ההוראות הבאות.

הסרת Search.searchfff.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Search.searchfff.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Search.searchfff.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *