By | March 16, 2018
Remove Search.searchfefc.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Search.searchfefc.com. המדריך להסרת Search.searchfefc.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם פתאום אתה מבחין שיש באתר של Search.searchfefc.com מחליף את דף הבית הקודם, מנוע חיפוש, יש לנו חדשות רעות עבורך. הדף לא נראה כמו קסם. . זה רק שם כי יש זיהום חוטפי דפדפן במערכת שלך אשר מכריח אותו עליך ללא הפסקה. זה נכון. חוטפי שכבר הספיק לעלות על הסיפון. מאחורי הגב שלך, עכשיו זורע הרס.

תעשה לעצמך טובה, אל תתעלם המזיק הזה. . היא מהווה סכנה עבורך ועבור המחשב שלך. ברגע תזהה את הדף Search.searchfefc.com, לקבל את זה ‘ אזהרה שזו, וכן מעשה. למצוא איפה אורב החוטף, אל תהסס למחוק אותו על המקום. . אין לו מקום במערכת שלך. אם תשאיר שיהיה, אתה תתחרט על זה. החוטפים הם לא רק מעצבן באופן מדהים. . כמו שאמרתי, הם גם מסוכנים. הבעיות אשר גורם המזיק יוגברו רק ככל שחולף הזמן. לא בחיבוק הזיהום הורס פעילויותיך באינטרנט. להיפטר ממנו, לשמור את המחשב שלך. זהו המסלול הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט.

לאחר חוטפי מזין, הכל משתנה. בתור התחלה, Search.searchfefc.com הופך את הצל המקוון שלך, לא משנה מה אתה מנסה לעשות באינטרנט, זה נראה. . זה שם בעת עיון . זה שם בעת גלישה באינטרנט זה בכל מקום. כמובן, אתר זה הוא לא היחיד. אתה נאלץ לראות. חוטפי מפנה רבים אלה מוצל. אבל זה לא הכל. המזיק מתוכנת לעזור נוכלים להרוויח הכנסה לשלם לכל קליק. לכן זה bombards אותך עם פרסומות על בסיס יומי.

Remove Search.searchfefc.com

The Search.searchfefc.com Virus

כל עמוד שטענת הוא לחלוטין כבד על פרסומות כל צורות של טפסים. אם תלחץ, ההאקרים משלמים. אתה הופך מעסיקם. ובכל זאת, יש משהו גרוע יותר. המודעות שאתה רואה אינם מאומתים. למעשה, רובם הם פגומים, לחיצה על התוצאות של החמרה והמצב. ניתן בקלות לנחות על עמוד הונאה או להוריד תוכנות זדוניות יותר ישירות מתוך המודעה.

אם אתה לא זהיר, עלול לזהם את המחשב האישי שלך עם מזיקים תוך זמן קצר. אל תתנו לזה לקרות. המחשב סובל כבר עקב זה המזיק יחיד. זה החינוך נשארה כל הזמן. היא קורסת. זה מאותחל מחדש. אתה לא יכול לעשות שום דבר בתנאים כאלה. תאר לעצמך אם אתה מזמין לזיהומים יותר על הלוח. זה לא ייקח הרבה זמן לפני המחשב מוותר נשברת לחלוטין. האם אתה מוכן לקחת את הסיכון כזה? ? האם זה שווה את זה

החוטף הזה לא מביאים לכם משהו טוב. זה רק יהרוס את חווית הגלישה שלך וחושף אותך כדי תוכנות זדוניות. למה לשמור את זה? לשים לב עצת המומחים ולמחוק את הפורץ בהקדם האפשרי. כדי לעשות זאת באופן ידני, בצע את המדריך הסרת מפורט שלנו בסוף מאמר זה. תעשה את זה מהר. עיכובים להוביל חרטה.

איך אתה? נדבק עם המזיק Search.searchfefc.com? דבר אחד הוא בטוח, דלקות לא מופיעים לפתע פתאום. זה היה זה. על ידי לך. כמובן, זה היה ערמומי טקטיקות להונות אותך, אבל עדיין. אם היית קצת יותר זהירים, יכול למנוע את זה מלהיכנס. אם ברצונך לשמור את המחשב שלך ואת עצמך, אתה צריך יותר תשומת לב. אין לסמוך על המזל. האינטרנט הוא מקום מסוכן.

ישנם אין ספור דלקות מתפלל שדעתך אז הם יכולים להדביק אותך. לא עושים את העבודה שלהם קל יותר. תמיד להיות בכוננות. . לקבל את עצמך גם, יישום אמין נגד תוכנות זדוניות כדי לסייע לך בקרב הזה. תמיד לשמור את זה עד כה, לסרוק את המחשב שלך על בסיסי קבוע.

הסרת Search.searchfefc.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Search.searchfefc.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *