By | August 6, 2018
Remove Search.search-el.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Search.search-el.com. המדריך להסרת Search.search-el.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Search.search-el.com אתר אינטרנט הקשור זיהום חוטפי דפדפן. נוכחותו בדפדפן שלך הוא סימן רע. סימן שהדפדפן שלך נחטף. תוכנה זדונית זו ידועה כדי להחליף את דף הבית ואת מנוע החיפוש המועדף הדף Search.search-el.com. הדפים טאב חדש עשוי להראות כמו גם באותו האתר.

כנראה הדבר הכי מעצבן על החוטפים היא יכולתם ליצור אינספור פרסומות פולשניות בצורות כמו פריטים מוקפצים, ב- text, באנרים, מהבהב הודעות התראה, וכו ‘. הדבר על הפרסומות האלה היא כי הם יהיה במיוחד מותאם אישית, ולכן הם הסיכוי הטוב ביותר להשיג לחצתם על המשתמשים. איך זה אפשרי? בזכות הכוח של החוטף לפקח ולקבל של הקורבן גלישה היסטוריה, הרגלי שאילתות חיפוש. כל לחיצה שכשהמשתמש מבצע עליהם הוא בעל ערך מאז היה ליצור הכנסה PPC (תשלום לכל קליק).

ולרוב, חוטפי ידועים להסתתר מאחורי דוא ל זבל וקבצים מצורפים, מבקשת עדכון מזויפים, חבילות תוכנה, נגוע קישורים, מודעות, הורדות, ועוד. על מנת להישאר ללא זיהום פוטנציאלי הזדונית, אנו ממליצים לקוראים שלנו לשלם קרוב לב מה הם לחץ על בעת גלישה באינטרנט. לא כל פרסומת שאתה רואה יכול להיות לגיטימי. פריטים מוקפצים מסוימים עשויים להוביל לאתרי צד שלישי שעלול להיות מסוכן, להדביק את המחשב שלך בווירוס.

Remove Search.search-el.com

The Search.search-el.com Virus

בעת הורדת תוכן מהאינטרנט, עדיף לבחור עבור התאמה אישית או סוג התקנה מתקדמות. פעולה זו תבטיח כי המשתמש יהיה את הכוח כדי לבטל את הבחירה בכל תוכנית או יישום זה נראה חשוד או לא נחשפה כראוי. אנו ממליצים בחום הבוחרים תוכנות נוספות, מאז הם לעיתים קרובות להתברר תוכנות זדוניות בתחפושת.

חוטפי דפדפן לא מהווים איום מרמת סוס טרויאני, אך הם אינם מזיקים. רבים של המודעות שיוצר חוטפי ידועים להיות מזויף, ייתכן התפוצץ למקורות מפוקפקים עשויים המבקשים לפתוח דלתות אחוריות עבור האקרים. שיש החוטף דפדפן בדפדפן שלך מעמיד את האבטחה והפרטיות שלך בסכנה. מידע כגון אבל לא מוגבל סיסמאות, כתובות IP, אישורי חשבון בנק, מספרי כרטיסי אשראי, מזהה הכניסה עלול בקלות ליפול לידיהם של פושעי סייבר, אם לא זזים מהר, טפיל זה להסיר את הדפדפן.

ככל נתת Search.search-el.com יסתובב חופשי, המודעות יותר לקבל תיצור, אשר יוביל בסופו של דבר עומס יתר של הדפדפן. תתחיל לחוות קריסות תכופים וקבועים מפגרות, בשל חוסר יכולת של הדפדפן כדי להתמודד עם כל הפרסומות נזרק על זה. אם ברצונך לחזור אל חווית גלישה רגילה, אנו מציעים לך לבזבז זמן ולהמשיך עם ההסרה המיידית של חוטפי דפדפן המעצבן הזה.

הסרת Search.search-el.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Search.search-el.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Search.search-el.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *