By | November 6, 2017
Remove Search.romandos.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Search.romandos.com. המדריך להסרת Search.romandos.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

לראות את האתר Search.romandos.com בכל פעם שאתה פותח את אחד של דפדפנים שלך הוא לא טוב. העמוד הוא סימן ברור של הצרות לבוא. זה מצביע על הנוכחות של החוטף דפדפן במערכת שלך. . זה נכון, שם הוא החוטף מגעיל שאורב איפשהו במחשב שלך ואת הדף Search.romandos.com הוא דרכו של שהרזת לך. לשים לב האזהרה הזו! חוטפי לפצות דיירים נורא. הם פולשניים, מעצבן, חשאי, מסוכנים. האחד שאתה תקוע עם הוא לא חריג. אם אתה נותן את זה מספיק זמן על הלוח, זה יעשה בלגן שלם של פעילויות הגלישה שלך.

מה זה אפילו יותר גרוע, המזיק מסכנת את הפרטיות שלך. זה מתחיל מרגלת אחריך מהרגע שזה נכנס. הוא מפקח על כל צעד שלך באינטרנט ויש גישה שלך IPs, כתובות דואר אלקטרוני, שמות משתמשים, סיסמאות, חשבונות, הקשורות לדפדפן נתונים, וכו ‘. ניתן גם לקבל את הידיים שלו על האישורים שלך באופן אישי המאפשר זיהוי אישי ופיננסי. מה לדעתך יקרה? הכל חוטפי אוסף זה שולח אל האקרים פרסמו את זה.

ופושעי אינטרנט מקבלים גישה מלאה לחיים הפרטיים שלך, הן לא יהססו להשתמש כל המידע שיש להם למטרות זדוניות שלהם. אל תתנו את התרחיש הזה להתפתח. לאתר חוטפי ומחק אותו מיד. ייטב לך להיפטר ממנו, יותר טוב גם לך וגם במחשב שלך.

Remove Search.romandos.com

The Search.romandos.com Virus

המזיק זה מזין את המחשב שלך מאחורי הגב, אבל ברגע, אתה לא יכול לפספס את נוכחותה. . הכל מתחיל עם הגלישה שלך אילו שינויים באופן משמעותי, ולא לטובה. חוטפי מוסיף תוסף מציקים אשר תואם באופן מושלם עם כל דפדפנים שלך. זה לא משנה איזה אחד אתה מעדיף להשתמש, הם כולם נגועים. הטפיל מזריק אותם עם פרסומות. מעכשיו, כל דף שתפתח את זה לגמרי מכוסה פרסומות רבות של כל צורות ותבניות. . זה יותר מאשר סתם מעצבן, שזה גם מסוכן מודעות אלה אי אפשר לסמוך, רובם הושחתו ולספק תוכנות זדוניות נוספות.

מלבד הנ, דף הבית הקודם שלך, מנוע חיפוש נעלמו, והוא הדף Search.romandos.com במקומות שלהם. לא ניתן לגלוש באינטרנט ללא “סיוע של האתר”. זה בכל מקום. הבעיה היא שבעיקר מראה. סיכנת קישורים אשר להוביל דפים מוצל, מלא זיהומים שבה אתה יכול לקבל בלחיצת עכבר אחת. דמיינו מצליחים באינטרנט בתנאים כאלה. זה בלתי אפשרי.

גלישה באינטרנט שלווה בלתי אפשרי גם כן. . אתה תמיד בלחיצה אחת בלבד לזיהומים יותר… אל תשכח על האיום פרטיות גם. אל תשלים עם זה. הסר את החוטף באופן מיידי. בצע את המדריך הסרת שלנו בסוף מאמר זה לעשות זאת באופן ידני.

איך הזיהום אכן נכנס במחשב שלך מבלי ששמת לב, למרות זאת? התשובה היא פשוטה. המזיק ניצל את הסחת דעת, שעבדו עליך. . זה איך חוטפי נסיעות. הם צריכים את רשותך כדי להזין, זאת עובדה. למרות שהם לא עושה צרות הכלל הזה, הם לכופף אותה. החוטף עדיין מבקש אישור אבל זה עושה את זה בצורה שקטים ועלוקות. אחרת, לעולם לא תתני לי אור ירוק. לכן זהירות היא מכרעת.

אתה צריך להיות בכוננות 24/ 7. אל תזרקי התראה לרוח. להיזהר הדפים שבהם אתה מבקר, אילו מקורות להורדה אתה משתמש, מה אתה לוחץ, וכו ‘. אל תפתחו הודעות דואר אלקטרוני משולחים לא ידוע, אל תוריד את ההחזקות שלהם. תמיד לקרוא את התנאים וההתניות לפני קבלת אותם. . אל תיכנעי רשלנות. זה מוביל רק זיהומים. מה לא מוביל לזיהומים הוא ודריכות.

הסרת Search.romandos.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Search.romandos.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *