By | June 7, 2018
Remove Search.privatesearchprotection.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Search.privatesearchprotection.com. המדריך להסרת Search.privatesearchprotection.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

לאחרונה שמתי לב פעילות חריגה בדפדפן שלך ואתה חושש שאולי אתה קורבן של וירוס? אם אתה כל הזמן לקבל מנותב אל דף האינטרנט search.privatesearchprotection.com, הפחד שלך עשוי להפוך להיות אמיתי. ניתוב מחדש זה הוא סימן כי המחשב שלך יש שהסתנן החוטף דפדפן. מה עושה תוכנה זדונית זו הוא מוליד מרובים פולשניות חלונות קופצים, מודעות, עדכונים מזויפים, מהבהב הודעות, דילים בלעדיים, מבצעים, קופונים, וכו ‘ כי היה נראה מאוד מושך למשתמש. זה קורה בגלל היכולת של החוטף לקבל מידע הגלישה כגון היסטוריית האינטרנט ואת הרגלים, שאילתות חיפוש, ועוד רבים. המטרה מאחורי פעולה זו היא לוודא שהמשתמש קרוב לוודאי כדי ללחוץ על המודעה ואת ובכך יוצרות הכנסה בשיטת תשלום לכל קליק.

חוטפי דפדפן יכול להיות מופץ בדרכים רבות. ברוב המקרים, זה קורה באמצעות דוא ל זבל, קבצים מצורפים, חבילות תוכנה חופשית. דרכים אחרות כדי לקבל נגוע תוכנות זדוניות זה ניתן על ידי בקשות לעדכון מזויפים, המודעות מפוקפק, קישורים או באמצעות אתרי torrent. מה אתה יכול לעשות בעתיד כדי למנוע זיהום וירוס כזה הוא אם לא להמשיך התקנה מהירה בעת הורדת התוכנה מהאינטרנט, אלא לבחור התאמה אישית או על מצב מתקדם באשף ההתקנה. בדרך זו אתה יכול בקלות בטלו את הסימון מכל התוכניות שנראה לך חשוד או מיותר. כמו כן, ודא שאתה מקבל עדכוני התוכנה שלך רק מקורות רשמי המורשה. השימוש של אתרי טורנט לא חוקית אינה מומלצת מאחר קבצים כאלה עשויים להכיל תוכנות זדוניות.

Remove Search.privatesearchprotection.com

The Search.privatesearchprotection.com Virus

חוטפי לא ממש נחשבים מסוכן כמו וירוס מקטגוריה סוס טרויאני, אך הוא עדיין נחשב שיש גור (שעשויות להיות לא רצויות תוכנית) יש מקום במערכת המחשב שלך, יש להסיר מיד לפני זה יש הזדמנות לגרום נזק חמור למחשב שלך. איך זה יכול להיות קרה? על ידי כל אלה חשודות ניתובים מחדש, כמובן. לכן לא מומלץ עבור משתמשים ללחוץ על כל אחד האלו מפוקפקים פרסומות ופריטים מוקפצים כי אי אפשר לדעת איפה reroutes כזה יכול להוביל אותך.

זה אפשרי לקבל מנותב אל צד שלישי אתרי אינטרנט שעשויים להכיל איומים אחרים אפילו יותר מסוכן מאשר החוטף דפדפן. אם אתה נופל למלכודת של החוטף, יכול המידע האישי שלך בסכנה. אתה לא רוצה לקבל נתונים כגון אבל לא מוגבל סיסמאות IP כתובות, אישורי חשבון בנק, מספרי כרטיסי אשראי, אישורי כניסה כדי בסכנה, נכון? אנחנו יכולים להוביל את השוקת שלנו קבוצה מפורט של הוראות כדי להסיר בהצלחה החוטף הזה מהמחשב שלך.

הסרת Search.privatesearchprotection.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Search.privatesearchprotection.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *