By | November 6, 2017
Remove Search.myonlinecalendar.co

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Search.myonlinecalendar.co. המדריך להסרת Search.myonlinecalendar.co עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Search.myonlinecalendar.co היא פלטפורמה אשר משלב את התכונות של מנוע חיפוש עם הנוחות של סימניות. אתר האינטרנט כולל בר מוטבע סרגל כלים וקישורים. הן מספקות גישה מהירה אל מבחר יעדים פופולריים באינטרנט. Search.myonlinecalendar.co מקל לנווט בין הפעילויות שלך. ניתן לקרוא את הדואר שלך, לבדוק את מזג האוויר, לקרוא על החדשות, לשחק משחקים, חנות, לעשות פעילויות אחרות מבלי לפתוח כרטיסייה חדשה ולא לעשות חיפוש. טוב כמו הצלילים באתר, זה לא נחשב אמין. זה כי זה קשור החוטף דפדפן. התוכנית חשאית פועלת עם העזרה של התחום.

על עושה את דרכו לתוך המערכת שלך, חוטפי לערוך את הגדרות הפנימי שלו. הוא יחליף גם ספק החיפוש דף הבית ואת ברירת המחדל עם Search.myonlinecalendar.co. אתה לא תהיה אפשרות לחזור להגדרות המועדפות שלך, כמו התוכנית מרושע תשנה אותם בחזרה בכל פעם עריכתם. עורכים את החיפושים שלך דרך Search.myonlinecalendar.co אינו מומלץ. אתר האינטרנט יחזיר תוצאות הנתמכות אשר אינם תואמים את השאילתות. זה יהיה בזבוז זמן לראות דרך דפי לא רלוונטי בחיפוש אחר מה אתם באמת מחפשים. עם זאת, הסכנה היא הרבה יותר חשוב מאשר אי-הנוחות. אתרי אינטרנט בחסות מאושרות לא יהיה אמין. כל אחד מהם יכול להיות חלוט עם תוכנות זדוניות.

זו אינה הדרך היחידה להביא תוכן בחסות תשומת הלב של אנשים. לאמיתו של דבר, הטכניקה העיקרית מציגה פרסומות. החוטף Search.myonlinecalendar.co יוצרת סוגים שונים של מודעות, כולל פריטים מוקפצים, פופ-unders, באנרים, קישורי טקסט ב-, קופון תיבות, freebies, הנחות, מוטבעת המעבר, צף, interstitial, הקשרי, חלונות מסך מלא. כדי להשיג את תשומת לבם של המשתמשים ספארק ההתעניינות שלהם, החוטף Search.myonlinecalendar.co מציג מבצעים קניות מציאה עבור פריטים שונים. זה מקיף את הבגדים, אביזרים, ציוד ספורט, רהיטים, קישוטים, מכשירים טכנולוגיים, ציוד גינון, משחקים, צעצועים ועוד. הצעות בלעדיות עשוי לסקרן אותך, אבל לך יש לזכור כי הם לא אישרו להיות אמין. האתרים המודעות להוביל לא מאושרות להיות לגיטימי והקניות. הם יכולים להיות זדוני.

Remove Search.myonlinecalendar.co

The Search.myonlinecalendar.co Virus

החוטף Search.myonlinecalendar.co בעל יכולת לסחוט מידע מתוך דפדפן האינטרנט. זה ירשום את היסטוריית הגלישה שלך, מעקב עוגיות, הקשות, כתובת ה-IP, מיקום גיאוגרפי, חשבון דואר אלקטרוני, מספר טלפון, פקס, אזור חיוג, תושבות, פרופיל דמוגרפי, שמות משתמשים, סיסמאות, פרטים רגישים אחרים. הנתונים שנאספו מתמיינים קטלוגים וסיפק לבעלים של החוטף. שיוכלו למכור הקלט פרטית בשווקים דארקנט בלי לבקש את רשותך. רוב האנשים שקונים מידע המאפשר זיהוי אישי (PII) מ האיזוריים לא חוקית הם פושעי סייבר. כוונותיהם הם לגנוב משתמשי המחשב.

אם אתה תוהה איך המערכת שלך נדבקה החוטף Search.myonlinecalendar.co, אנו יכולים לספק הסבר. אתר האינטרנט הוא לא מקור עבור התוכנית חשאית. יש מטרה שונה. הטכניקות להפצה כוללים bundling, spam דואר אלקטרוני, נסיעה התקנות. השיטה הנפוצה ביותר היא bundling. החוטף להיות ארוז עם עוד פיסת תוכנה והציע ככלי בונוס. האפשרות שרשומים לתנאים. אם דילגתם לקרוא אותם, אנחנו יאפשר לה לקבל מותקן במערכת שלך ללא תנאי. סקירת ההסכם שאתה מקבל הוא חיוני.

כאשר התפשטה דרך דואר זבל, החוטף Search.myonlinecalendar.co מוסתר מאחורי קובץ מצורף. השולח יתאר את המסמך כמו הודעה חשובה בעניין דחוף. הוא כותב את ההודעה בשם חברה לגיטימית או ארגון, כמו הפוסט לאומי, המשטרה המקומית, חברת שליחים, בנק, מוסד, ענף ממשלתי או רשת חברתית. כדי לבדוק אם דואר אלקטרוני נתון אמיתי, לחפש את אנשי הקשר הזמינים. אתה יכול להתאים אותם עם המידע באתר הרשמי של הישות המתאימים. נסיעה ההתקנה מנוהלים על ידי נוכלים תחומים. הזנת פלטפורמה פרוצים היא כל מה שדרוש כדי שהמערכת שלך נגוע, כדי להיות זהיר.

הסרת Search.myonlinecalendar.co

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Search.myonlinecalendar.co מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *