By | November 6, 2017
Remove Search.mogobiggy.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Search.mogobiggy.com. המדריך להסרת Search.mogobiggy.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

המראה של האתר Search.mogobiggy.com הוא סימן רע מאוד עבור המערכת שלך. הדף משויך זיהום סייבר. החוטף דפדפן, ליתר דיוק. השניים הולכים יד ביד. אם אתה רואה את האתר, אז להיות בטוח שיש לך גם החוטף. המזיק הזה ממש מעצבן אבל זה גם מסוכן. ברגע תזהה את הדף Search.mogobiggy.com, אקח את זה בתור האזהרה, לשים לב זה. אל תבזבז זמן. ככל חוטפי נשאר על הסיפון, הבעיות עוד זה גורם. אל תיתן לזה.

הדף Search.mogobiggy.com הוא הרמז שלך. התעלמות המראה שלה לא יובילו לשום דבר טוב. ההיפך הוא הנכון. אז, להיות חכם. אף-על-פי החוטף לא ניתן להשוות עם סוסים טרויאניים ו ransomware חתיכות, זה לא מזיק. הוא מונע מזיקים. הוא יכול, יגרמו לך המון בעיות. השאלה היא, למרות זאת, אתה מתכוון לשבת בחיבוק ידיים. ולתת לזה להרוס את החוויה המקוונת שלך או אתה התכוון לתפוס את מקומו ולהסיר אותו. אנו ממליצים שתעשה את האחרון. אם לא, אתה תתחרט על זה

ברגע חוטפי מזין, הגלישה שלך כולה חווים שינויים. זה הופך לסיוט. בכל פעם שאתה מחליט לעבור למצב מקוון, אתם מפריעים. האתר Search.mogobiggy.com הוא תמיד שם כדי לעצבן אותך. הוא מופיע בעת פתיחת הדפדפן שלך. הוא מופיע בעת פתיחת כרטיסיה חדשה. אתה מקבל מנותב מחדש אל זה כאשר ברצונך לטעון דף אחר. הוא אפילו מחליף את הקודם דף הבית ו מנועי חיפוש. כל זה קרה ללא כל סוג של הרשאה שלך. . אתה לא אפילו מושכלת בין השינויים המתרחשים. הטפיל פועל כפי שתמצא לנכון ואין שום דבר שאתה יכול לעשות בנידון.

Remove Search.mogobiggy.com

The Search.mogobiggy.com Virus

מלבד Search.mogobiggy.com להיות להיות הצל שלך באינטרנט, אתה נאלץ לבקר רבים אחרים כמו דפי מוצלים כמו גם. אתה מקבל מנותב מחדש על כל צעד ושעל. אבל זה לא הכל. החוטף גם מציף אותך עם טונות של פרסומות מוקפצות אמין במיוחד. כל אתר שבו אתה מבקר, אפילו אלה שהייתה בעבר ללא פרסומות, הן כעת כבד על פרסומות. אל תלחץ על אותם. למעשה, אל תלחץ על דבר שאתה רואה עקב החוטף. הסיכויים הם שזה כל מה פגום, לך להחמיר את הבעיה שלך בלחיצה אחת. שלא לדבר כמה מעצבן כל הקונדסים האלה.

פעילויותיך באינטרנט ביעילות נהרסים. . זה עצוב. לא לסבול את זה. אם אתה מקבל להיפטר החוטף, והכל יחזור לקדמותו. כדי לעשות זאת באופן ידני, השתמש המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה. . זה לגמרי בחינם, מפורט וקלים למעקב. אל תהססו. עיכובים להוביל חרטה.

איך הצליחה החוטף מנסה להיכנס למערכת שלך מבלי להתגלות? ובכן, כמו כל זיהומים אחרים, זה פנתה טקטיקה מטעה. באחת השיטות הסתננות הפופולרית ביותר היא freeware bundling. הייה זהיר בעת התקנת תוכניות את האינטרנט במיוחד אם הם חינם, מגיעים ממקורות לא אמינים. אתה לעולם לא יודע מה עוד יכול נתווספו תוכניות כאלה, אם הם. לא שמת לב, זה מקבל מותקן במערכת שלך באופן אוטומטי.

כדי למנוע תרחיש כזה, קחו את הזמן, אל תאיץ את תהליך ההתקנה. לקרוא את התנאים וההתניות בזהירות רבה, אם אתה רואה משהו. אתה לא בסדר עם, לא מקבלים. נוכלים מקווים כי תהיה מוסחת מספיק לא לשים לב הפולש. להוכיח להם שהם טועים. להיות זהיר ולא על המשמר. . קצת יותר תשומת עובר דרך ארוכה. תראה.

הסרת Search.mogobiggy.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Search.mogobiggy.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Search.mogobiggy.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *