By | January 17, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר SEARCH.HYOURWEATHERINFO.COM. המדריך להסרת SEARCH.HYOURWEATHERINFO.COM עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

SEARCH.HYOURWEATHERINFO.COM מפורסם כמנוע חיפוש לגיטימי ומועיל. זה אמור לשפר את החוויה המקוונת שלך על ידי מתן תוצאות חיפוש בטוחים ומדויקים. זה נשמע נהדר, נכון אם זה היה נכון, אשר זה לא. SEARCH.HYOURWEATHERINFO.COM הוא, למעשה, אתר מטעה. זה זדוני, אתה צריך לקחת את המראה שלה, כאות אזהרה. ברגע את מזהה את זה, ודא כי המחשב שלך הוא כבר לא חופשי מזיהומים. זה בנמלים טפיל סייבר. החוטף דפדפן, למען הדיוק, ואתה חייב לקחת פעולות מיידיות נגד זה.

חוטפי לא לעשות עבור דיירים נעימים. הם מאוד מעצבן, חטטנית, גם מסוכן. האחד שאתה תקוע עם הוא לא חריג. המזיק לא להביא משהו טוב. ההיפך הוא הנכון. . זה יהרוס לגמרי את חווית הגלישה שלך. . זה אם תתן לי, כמובן. אם תתעלם זה מהווה הסיכון, זה יצליח. אבל אם אתה לוקח אמצעים, תוכל להסיר אותו לפני הוא מצליח לגרום לך נזק. . אז, אל תשהה ברגע אתה מבין שאתה צריך החוטף במערכת שלך, למצוא היכן הוא מסתתר, למחוק אותו באופן מיידי. מוקדם יותר. זה נעלם, כך ייטב.

חוטפי שוכן לפנים שלך. לאחר ההתקנה, הוא מחליף את המנוע הקודם של דף הבית, חיפוש באתר SEARCH.HYOURWEATHERINFO.COM, בכל פעם שתעבור למצב מקוון, אתה נאלץ להשתמש בו. כאמור, למרות זאת, הדף הוא לא אמין, זה לא צריך להיות מהימן כדי לספק תוצאות חיפוש בטוח. מה הוא מספק היא גישה מהירה אל תוכנות זדוניות. רוב הקישורים שאתה רואה על המסך הם זדוני והפניות לאתרים מפוקפקים. אם תלחץ על, אתה לא מסתכן רק מקבל נגוע תוכנות זדוניות נוספות, אך גם לעזור נוכלים להרוויח כסף. זה נכון! הם משתמשים מנגנון תשלום לכל קליק להשיג רווחים ללא מאמץ על חשבונך. אתה הופך מעסיקם. כל לחיצה שלך ממלא את הכיסים שלהם. שלא לדבר שנהרסו את חווית הגלישה שלך. גלישה באינטרנט היא לא מה שהיה פעם… . זה לא בטוח ולא מהנה יותר. אתם מפריעים על ידי חוטפי על כל צעד ושעל. בכל פעם שאתה כל כך כמו מגע אחד של דפדפנים שלך, בעיות מופיעות.

האתר SEARCH.HYOURWEATHERINFO.COM הצל שלך באינטרנט, אתה לא יכול להיפטר ממנו לא משנה מה תעשה. בנוסף, חוטפי כל הזמן מפנה לדפי חשד אשר כנראה שופע זיהומים. ואל תשכח את הפרסומות אינספור המקיפות את המסך כולו 24/ 7. . זה סיוט… אתה לא יכול למצוא מה שאתה מחפש. אתה לא יכול לבקר את האתרים המועדפים שלך בשלום. אי אפשר לצפות בסרט יחיד ללא התערבות. בעיקרון, אינך יכול להשתמש במחשב שלך בדרך כלל. כל זה בגלל החוטף מגעיל. . לא אסבול תעלולים שלה. לא סובלת כל פריצות שהעומד בדרכך. במקום זאת, השתמש המדריך להסרת שלנו למטה, להסיר אותו בהקדם האפשרי. תוכל להרוויח את הכרת התודה של עצמך העתידי.

איך אתה? נדבק עם זה? חוטפי ייתכן שהשתמשת מספר טקטיקות כדי להזין את המחשב שלך. אחד מהם, למשל, היא השיטה דוא ל זבל. המזיק עשוי הגיעו המצורפים להודעות חוקיות לכאורה אשר פתחת מבלי לחשוב על התוצאות האפשריות… תרחיש אחר הוא הטפיל התחזה עדכון תוכנית או מערכת מזויפות, התקנת אותו מבלי להבין מה זה באמת. זה עשוי גם הגיעו חבילות עם תוכניות אחרות… כדי למנוע זיהומים בעתיד, תמיד שים לב מה אתה לוחץ על, מה אתה מסכים. בוחרים דריכות על רשלנות, לשמור על המחשב חופשי מזיהומים.

הסרת SEARCH.HYOURWEATHERINFO.COM

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר SEARCH.HYOURWEATHERINFO.COM מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *