By | December 22, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Search.htransitschedule.co. המדריך להסרת Search.htransitschedule.co עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Search.htransitschedule.co הוא דף זדוני, והוא רואה את זה כל הזמן כאשר אתה גולש באינטרנט סימן רע. האתר מציין כי המחשב האישי שלך הוא כבר לא חופשי מזיהומים. זה בנמלים זיהום. החוטף דפדפן, ליתר דיוק. החוטפים הם השילוב המושלם של תועלת, מעצבן ומסוכנים. האחד שאתה תקוע עם לא מבדיל. אז אל תצפה שזה יהיה שימושי. זה לא יהיה. זה מסוכן, יש להסירו מהמערכת. אם תשאיר שיהיה, הוא ימשיך לגרום לך בעיות יותר ויותר עד המחשב לא יכול לסבול אותם יותר, נשברת לחלוטין.

לקחת את המראה של Search.htransitschedule.co כמו תמרור אזהרה גדול, ניאון, לשים לב לזה. ברגע הדף משתלט על דפדפנים שלך, ודא כי החוטף הוא כבר במערכת שלך. להתחיל לחפש את מקומה אורב ומחק אותו במקרה שהתגלה. לא ניתן מספיק זמן כדי להרוס את פעילויותיך באינטרנט כי זה בדיוק מה הוא עומד לעשות. לפעול בזמן זה לא מאוחר מדי. ייטב לך להיפטר מזה מעצבנים הטפיל, כן ייטב גם שלך וגם הרווחה של המערכת שלך.

לאחר חוטפי מזין, הוא מיד מתחיל לעבוד. זה לא לבזבז זמן. בתור התחלה, המזיק מחליף את דף הבית ו מנועי חיפוש המחשבים שלה עצמה, אשר, כאמור, הוא אמין במיוחד. זה לא יכול להיות מהימן כדי לספק תוצאות חיפוש בטוח. אתה תהיה חשוף על קישורים זדוניים מדי יום. ייתכן שחלק התוצאות שיוצגו בטוחה לחלוטין, אבל אין שום דרך לדעת אילו פגומים, מי מהם, אלא אם כן תלחץ. עם זאת, אם תלחץ על הבחור הלא נכון, עלולה להחמיר את המצב שלך. אתה עשוי לקבל הופנה מלא זיהומים אחרים באתר אינטרנט שנפרצו, בלחיצה אחת יותר מאשר מספיק לך להזמין תוכנות זדוניות אמר על הלוח.

בנוסף, חלק התוצאות שיוצגו הן פרסומות זדוניות למרות שהם לא מסומנים ככאלה. הם גם להסתיר סיכונים. החלק הגרוע ביותר הוא לא יכול להימנע מהם מכיוון Search.htransitschedule.co הוא מנוע החיפוש החדש שלך. אתה לא יכול לעשות מהלך באינטרנט יחיד בלי זה, אתה לא יכול לחזור המנוע הקודם שלך. חטופים דפדפנים שלך, אין לך שליטה. חוץ מזה, החיים הפרטיים שלך הוא כבר לא פרטי.

המזיק מתוכנת כדי לרגל אחריך ולעקוב אחר כל צעד המקוון שלך. לפיכך, הוא מקבל גישה לפרטים האישיים שלך. זה אפילו רושם אותם ולאחר מכן שולח אותם האנשים שיצרו אותו. ההאקרים האלה הם האנשים האחרונים. על כדור הארץ מי צריכה להיות גישה כזו. הם ישתמשו פרטיך אלא שלהם למטרות זדוניות. או, הם ימכרו אותם לצדדים שלישיים עם אג’נדות מפוקפק. בכל מקרה, זה לא נגמר לך אז אל תיתן שתרחיש לגולל. מחק את החוטף בהקדם האפשרי. כדי לעשות זאת באופן ידני, השתמש המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה.

? אתה תקוע עם החוטף Search.htransitschedule.co? החוטפים הם עדיין תוכניות, כדי לפעול, הם צריכים להיות מותקנים כהלכה. במילים אחרות, הם צריכים את רשותך, ישאלו אותי על זה. עם זאת, הם לעשות זאת עם העזרה של טקטיקה ערמומית, אחרת, אתה תתכחש להם גישה. חלק טקטיקה ערמומית כוללות דוא ל זבל, freeware, דפים פגום, טורנטים שלא אומתו, פרסומות של צד שלישי זדוני, עדכוני תוכנה מזויפת, וכו ‘. אם אתה לא משלם תשומת לב מה שתלחץ ותזין את מה אתה מסכים, זיהומים המחשב בלעדיך מימוש. להיות יותר זהירה. איזה נוכלים הדרוש כדי להצליח הוא שלך רשלנות, חיפזון, הסחת דעת. לא אעזור להם בחוץ על ידי מתן אלה.

הסרת Search.htransitschedule.co

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Search.htransitschedule.co מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *