By | January 25, 2018
Remove Search.htrackyourpackages.co

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Search.htrackyourpackages.co. המדריך להסרת Search.htrackyourpackages.co עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Search.htrackyourpackages.co הוא גשש מנוע וחבילת חיפוש. אתר האינטרנט כולל שדה חיפוש מספר סרגלי קישורים, טופס למעקב חבילה. הסט הראשון של גישה מהירה לחצנים ממוקם על הכלים מוטבעים. האתרים המקושרים הן פייסבוק, YouTube, יאהו, Gmail ו תיל החדשות שלי. הכלים מספק גם את שדה החיפוש המשני וקישורים וידג’ט מזג האוויר שנקרא WeatherMap. סרגל הקישורים אחרים ממוקם מתחת לשדה החיפוש הראשי. זה נותן גישה מהירה לאותה קבוצה של אתרי אינטרנט, כמו גם האמזונס. בהמשך הוא טופס מעקב חבילות. כדי לשמור על עצמך עודכן על המסע של החבילה שלך, באפשרותך להזין את מספר המעקב שלו בתחום. הפריסה נוח של Search.htrackyourpackages.co הוא הסחת דעת התחום הוא מתווך עבור החוטף.

התוכנית חתרני מנצלת את דפדפן האינטרנט שהתווה זדוני. היא מסוגלת לחדור של הלקוחות הגלישה הנפוצים ביותר, כולל גוגל כרום, מוזילה פיירפוקס, הקצה של Microsoft, ספארי, ו- Opera. פעם אחת בתוך המערכת שלך, זה יתחיל ביצוע שינויים לא מורשים בהגדרות פנימי. מנוע החיפוש שלך דף הבית ואת ברירת המחדל תשתנה ל Search.htrackyourpackages.co. זה נעשה כדי לתת החוטף את היכולת לשבש תוצאות החיפוש. זה יוסיף תוכן הנתמכים בין התוצאות לגיטימי שאילתות החיפוש שלך. הבעלים של הכלי מוצלת משלמים כדי לקדם את פלטפורמות צד שלישי. . הם משלמים לפי מספר משתמשים לוחצים על קישורים ממומנים. טכניקה monetizing זו נקראת מערכת תשלום לכל קליק.

מלבד שינוי בתוצאות החיפוש, החוטף Search.htrackyourpackages.co יוצרת מודעות. חלונות מוקפצים מופיעים תבניות, כמו באנרים, freebies, טקסט בקישורים, קופון תיבות, השוואה, interstitial, המעבר, הקשרי, צפה מוטבעת המודעות וצורות שונות. החוטף מנסה לרכוש הריבית של משתמשים על-ידי מתן בעסקה למכירת מוצרים באיכות גבוהה. אתה יכול לצפות לקבל הצעות עבור מכשירים טכנולוגיים, ציוד ספורט, אביזרים, רהיטים, אלמנטים דקורטיביים, ציוד גינון, בגדים, צעצועים ופריטים רבים אחרים. הטענות יכול לסקרן אותך, אבל אין שום ערובה כי הם אמינים. בעקבות המודעות יכול להפנות אותך לאתרים מסוכנים ולקבל את המערכת שלך נגוע תוכנות זדוניות.

Remove Search.htrackyourpackages.co

The Search.htrackyourpackages.co Virus

האנשים מאחורי Search.htrackyourpackages.co ביקשו לנהל מסירים אחריות על בעיות אבטחה עם מוטיב הם פועלים כמתווכים עבור תוכן של צד שלישי. האתר מזוהה עם שתי ישויות. מנהלתיים ליצירת מאחורי התחום היא חברת איי קיימן שנקרא Eightpoint טכנולוגיות בע מ השירותים באתר מובאים על ידי קוטביות טכנולוגיות בע מ, חברת לימסול, קפריסין. בעוד המודעות הן עניין ברור, אין איום מוסתרים הקשורים החוטף. התוכנית חשאית אוסף מידע על משתמשים ומוכרת אותו בשווקים דארקנט. הנתונים שהגישה כוללת את היסטוריית הגלישה שלך, מעקב עוגיות, הקשות, ארץ המוצא, מיקוד, חשבון דואר אלקטרוני, מספר טלפון, IP כתובת, שמות משתמשים, סיסמאות ואישורים פיננסיים.

ישנם מספר דרכים ליצור קשר עם החוטף Search.htrackyourpackages.co. הווקטור המועדפת היא bundling. הכלי סמויה לתפוס טרמפ עם תוכנית אחרת, כמו יישום השירות, freeware או shareware פירטית. הלקוח להורדה מציעים החוטף ככלי בונוס וכוללים זה עבור התקנה לפי ברירת מחדל. אם אתה לא מוצא את האפשרות לשמור את ההגדרות כמו שהם, את תתני אותו אישור שזה צריך לקבל גישה למערכת שלך. תמיד לקחת את הזמן לקרוא את התניות והתנאים של התוכניות שתוסיף למחשב שלך. לכו על תוכניות את מצב האבטחה של מי אתה בטוח לגבי ודבוק אישר פלטפורמות הפצה של תוכנה.

דרך נפוצה אחרת כדי להפיץ תוכנה חמקנית היא דוא ל זבל. החוטף Search.htrackyourpackages.co תוכלו לנסוע מוסתר מאחורי קובץ מצורף. האדם מאחורי ההודעה מזויף יסביר המצורפות שהמסמך הודעה על עניין חשוב. הוא להציג את עצמו בתור נציג רשמי של הישות המתאימים. כדי להפוך את הדוא ל נראה מקורי, הוא יכול להעתיק ולהדביק את אנשי הקשר של הארגון המקביל בגוף המכתב. כדי לוודא הודעה נתונה אמין, לבדוק באיזה חשבון דוא ל שנשלח. הדרך הכי מונחה להעביר החוטף Search.htrackyourpackages.co היא באמצעות הורדה של נסיעה. מצב זה מתרחש כאשר משתמש ניגש לאתר פגום או קישור. אנו ממליצים לך לבחור את המקורות שלך בזהירות מירבית.

הסרת Search.htrackyourpackages.co

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Search.htrackyourpackages.co של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Search.htrackyourpackages.co מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *