By | January 2, 2018
Remove Search.hlivetvnow.co

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Search.hlivetvnow.co. המדריך להסרת Search.hlivetvnow.co עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם אתה רואה את הדף Search.hlivetvnow.co בכל פעם שאתה פותח את הדפדפן שלך, יש לנו חדשות רעות עבורך. הנוכחות של דף זה היא סימן לצרות. הוא מציין כי יש זיהום חוטפי דפדפן במחשב שלך. . כן, חוטפי דפדפן הצליח מתגלש במערכת שלך ואתה צריך לפעול נגד בהקדם האפשרי. אל תתפסו לחרדה, למרות זאת. האמת היא כי המצב שלך יכול להיות הרבה יותר גרוע. יש טפילים אשר הם הרבה יותר מסוכן מאשר את החוטף. עם זאת, לא לקחת את זה בדרך הלא נכונה

המזיק הוא רחוק לא מזיק. לכן זה נקרא דלקת. כל זיהום גורם נזק, מה יותר גרוע, כל זיהום בסופו של דבר יצא. מכלל שליטה ואת גורם נזק בלתי הפיך. החדשות הטובות הן שבאפשרותך להסיר החוטף קל יחסית. אבל אתה חייב לפעול מהר. הפעם יותר שהיא תבלה את המערכת שלך, את הבעיות עוד שזה גורם, קשה יותר והמצב מקבל. לכן, לקחת את המראה של האתר Search.hlivetvnow.co כמו האזהרה, לשים לב לזה. ברגע תזהה אותו, להתחיל לחפש מקום מסתור של החוטף ומחק אותו במקרה שהתגלה.

הדברה זו הופכת את חווית הגלישה שלכם לסיוט. זה מתחיל להתערב מהרגע זה נכנס ועושה שינויים בהגדרות של דפדפנים שלך מאחורי הגב. למשל, המזיק מחליף את דף הבית הקודם ואת מנוע חיפוש עם המחשבים שלה עצמה, כלומר – Search.hlivetvnow.co. האתר הזה הופך להיות הצל שלך באינטרנט. אתה לא יכול לעשות כלום באינטרנט בלי זה מפריע. יופיע כל הזמן. . זה שם בעת מעבר למצב מקוון, בעת פתיחת כרטיסיה חדשה לקבל הופנה אליו על כל צעד ושעל. . אתה מהלך באינטרנט יחיד בלי זה. זה מנוע החיפוש החדש שלך אחרי הכל וזה רע.

Remove Search.hlivetvnow.co

The Search.hlivetvnow.co Virus

אין אמון דבר שאתה רואה מכאן ואילך. האתר הוא אמין במיוחד וזה בעיקר מראה שהשחטת תוצאות החיפוש אשר להוביל דפים מסוכן ולא נגוע. שהוא גם הטוב של התוצאות. הן מודעות למרות שהם לא מסומנים ככאלה ולבסוף אם תלחץ, ביקור בדף מפוקפקות. משם, בלחיצה אחת היא כל מה שדרוש לך להוריד לזיהומים יותר על שלך נגוע כבר, יתארחו PC. אבל בוא לא נשכח פעילויותיך באינטרנט נהרסו לחלוטין. גלישה באינטרנט בדרך כלל בלתי אפשרי עם החוטף על הלוח.

אתה נמצא כל הזמן נקטע, הופנה ויש מופגזים המודעות. את המסך כולו מכוסה פרסומות כל צורות של טפסים. אפילו האתרים שהייתה בעבר ללא פרסומות הם עכשיו כבד על באנרים ופריטים מוקפצים. . זה יותר מעצבן… . זה עצוב. . לא אסבול התעלולים של החוטף אבל להיפטר ממנו. לפני שורצים את המחשב שלך באמצעות לזיהומים יותר. בסוף מאמר זה, תוכלו למצוא מדריך להסרת easy-to-בצע אשר יעזרו לך להתמודד עם. הפולש באופן ידני. לפעול כעת ולהרוויח את הכרת התודה של עצמך העתידי.

כיצד חוטפי להזין את המחשב האישי שלך? הדברה זו זקוקה לאישורך כדי שתעלה, ולכן זה היה מטעה טקטיקות כדי להשיג את זה. בדרך כלל, היא מגיעה יחד עם תוכניות אחרות, בעת התקנת תוכנית אלה, התקנת המזיק גם כן. כדי למנוע את זה מלקרות, תמיד לבחור ההגדרות המתקדמות במקום הסוגים הבסיסיים. הם מאפשרים לך לראות כל app בנוסף מצורפת אשר עומדים להיכנס המחשב ובטלו את זה בזמן. לעשות את זה הסר את כל התוספות לפני סיום ההתקנה של התוכנית המקורית, לשמור על המחשב שלך. האקרים לסמוך על החיפזון שלך רשלנות. לא מספקים אותם.

הסרת Search.hlivetvnow.co

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Search.hlivetvnow.co מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *