By | March 28, 2018
Remove Search.centralhubradio.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Search.centralhubradio.com. המדריך להסרת Search.centralhubradio.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

המראה של אתר האינטרנט של Search.centralhubradio.com הוא סימן רע. אם אתה רואה את הדף כל הזמן בעת גלישה באינטרנט, אתה בצרות. יש זיהום חוטפי דפדפן במערכת שלך. חוטפי רדיו Hub מרכזי, ליתר דיוק. זה כבר הצליח שמשחרר במכונה שלך וזה הסיבה שאתה רואה את הדף Search.centralhubradio.com ללא הפסקה. . שלא תטעו

חוטפי מסוכנות. הם גם מעצבן, חטטנית ומניפולטיבי. שומר אחד במערכת שלך יוביל לשום דבר טוב. אתה תסבול רק הפרעה מתמדת, ביצועי המחשב איטיים, סיכון בטחוני חמור. לא מטרידים אותי. קח את התצוגה של Search.centralhubradio.com כאות אזהרה שזו, לשים לב לזה. למצוא היכן מסתתר צומת מרכזית רדיו ומחק אותו מבלי לחשוב פעמיים על זה. זה טפיל, זה לא צריך להישמר על הלוח. מעשה לפני שיהיה מאוחר מדי. חוטפי משתמשת כל שנייה כדי לגרום לבעיות.

המזיק מגעיל מדביק כל דפדפנים שלך ולוקח להם שליטה מלאה. כוחות reshuffles לא מורשה עליך והוא לא שאל לדעתך. לכן האתר Search.centralhubradio.com הופך את הצל המקוון שלך. אתה לא יכול לעשות מהלך באינטרנט יחיד בלי זה צצים. האתר אפילו לוקח את המקומות של דף הבית הקודם שלך במנוע החיפוש, מונעת את היפוך השינוי.

Remove Search.centralhubradio.com

The Search.centralhubradio.com Virus

הדעה שלך כבר לא רלוונטי. החוטף אינו אחראי עכשיו. הוא עושה מה שהוא רוצה, שזה לא מועיל לך. אולם, הבעיות עם פעילויותיך באינטרנט הם שכלום לעומת סיכון האבטחה שאתה בפנים עקב זה המזיק. הזיהום מתוכנת כדי לרגל אחריך, זה מתחיל כך מהרגע מאוד זה נכנס. הוא מפקח על כל צעד שלך באינטרנט, אוספת נתונים רגישים. זה כולל מידע המאפשר זיהוי אישי כלכלי שלך. אל תחשוב שהם מאובטחים.

כולם משתמשים במחשב האישי שלהם כדי לשלם את החשבונות באינטרנט או עבור קניות באינטרנט. משמעות הדבר היא כי השם שלכם, כתובת לחיוב, פרטי כרטיס האשראי, וכו ‘ הם כולם בסיכון. אם חוטפי מקבל את הידיים שלו על אותם, המצב שלך יעבור מרע לגרוע. הכל שהמזיק ימצא את זה משתף עם ופושעי אינטרנט מאחורי זה. הוא שולח את כל המידע הוא גונב ממך אליהם, הם יוכלו להשתמש בו עבור כל מה שהם רואים לנכון. ודא כי מה הם להשתמש בו לא יהיה טוב בשבילך. ההיפך הוא הנכון. אתה ישקעו עמוק יותר ויותר לתוך הצרות. השאלה היא אתה הולך לשבת בחיבוק ידיים, מחכה שזה יקרה או אתה הולך להגן על הפרטיות שלך. אנו ממליצים מאוד שתעשה האחרון. . לא אסבול את החוטף הזה אפילו רגע ארוך. בצע את הוראות מפורטות להלן, להיפטר ממנו פעם אחת ולתמיד. ייטב לך להתמודד עם המזיק, כן ייטב גם שלך וגם הרווחה של המערכת שלך.

איך המזיק רדיו Hub מרכזי להיכנס לאזור הורדת אותו בכוונה? אנחנו בספק, ובכל זאת, הנה זורע הרס. הזיהום רומה אותך לתוך אישור התשלום שלו. זה לא יכול להיכנס ללא רשותך, ולכן פונה טריקים כדי לקבל את זה. אחת השיטות הנפוצות ביותר היא עדכוני תוכנה או מערכת מזויף. המזיק מתיימרת להיות עדכון לגיטימית, כאשר תאשר הכניסה שלה, בסוף להדביק את המחשב האישי שלך. להיות ערניים יותר, תפסיק להגיד “כן” להכל באמונה עיוורת. השתמש רק אמין ומאומת להורדה ממקור, תמיד לקרוא את התנאים ואת הרישיון Conditions/ לפני סיום ההתקנה. אל תשכח כי הדבר היחיד. אין זיהום יכול להצליח בלי הוא חוסר הזהירות שלך. אל תעניק אותו!

הסרת Search.centralhubradio.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Search.centralhubradio.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *