By | July 13, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Search.bittsearch.com. המדריך להסרת Search.bittsearch.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

האם אתה מקבל מחדש בקביעות אל אתר האינטרנט Search.bittsearch.com? אם כן, המשמעות היא כי הדפדפן שלך נחטף על ידי תוכנה זדונית מעצבן. חוטפי דפדפן ידועים כדי להחליף את דף הבית של הקורבן שלהם, עמודי הכרטיסיות חדש, מנוע החיפוש המועדף במשאב מותאם אישית. יתר על כן, חוטפי מסוגלים קבלת מידע כמו שאילתות אינטרנט היסטוריה, הרגלי וחיפוש.

זה נעשה עם מטרה אחת – כדי שניתן יהיה ליצור את סוג התוכן הפרסום שסביר להניח לחץ על המשתמש. זה למה אם נפלת קורבן של תוכנה זדונית זו, אתה כל הזמן להיות מופגזים מעצבן חלונות קופצים, לעתים קרובות בצורה של מכירות בלעדיים ומודעות, הצעות, מיוחדים מבצעים וקופונים, מהבהב הודעות, עדכונים מזויפים, וכו ‘. המטרה היא ליצור הכנסה PPC (תשלום לכל קליק).

ברוב המקרים, חוטפי מקבל המופצים בקשות לעדכון מזויף, תוכנות מצורפות. על מנת למנוע זיהום חוטפי בעתיד, המשתמשים חייב להיות זהיר-בכל עת, כאשר הם באינטרנט. כאשר אתה מתקין התוכנה שהורדת מהאינטרנט, הדבר החכם לעשות יהיה לבחור Custom/ מצב מתקדם באשף ההתקנה. זה ייתן לך שליטה על התוכן של חבילות תוכנה.

אם אתה רואה כל יישום חשוד או תוכנית שנראה לך מיותרים או לא המיועד להורדת מלכתחילה, כל שעליך לעשות הוא רק הבחירה מתוך הרשימה. כמו כן, אנו ממליצים לקוראים שלנו כדי לקבל את עדכוני תוכנה ממקורות, מורשים ואמינים בלבד. לא בצורה עיוורת אמון מוקפץ אקראי זה הוא דוחק אותך ללחוץ על קישור עדכון מוצל.

בעוד חוטפי דפדפן, לא נחשבת מסוכנת מאוד, הם לא מזיקים. הם יכולים התפוצץ אתרי אינטרנט מזויף או מסוכן יכול לבקש לפתוח דלתות אחוריות אל האקרים. יש טפיל כזה זדונית במחשב שלך הוא לא משהו שאתה רוצה. לכן אנו ממליצים הסרה מיידית שלה! אם תתני לו מסתובב חופשי במחשב שלך, סיכנת את הפרטיות ואבטחת האינטרנט.

המודעות בתדירות גבוהה ופריטים מוקפצים כי. יציף את המסך שלך תהיה הבעיה הכי קטנה שלך. אם אינך רוצה מידע חשוב כמו סיסמאות, כתובות IP, חשבונות בנק, מספרי כרטיסי אשראי, וכו ‘ ליפול לידיים של הפושע הקיברנטי, עליך להסיר את החוטף הזה בהקדם האפשרי! אנחנו יכולים לעזור לך עם משימה זו. כל שעליך לעשות הוא לעקוב אחר ההוראות שלנו.

הסרת Search.bittsearch.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Search.bittsearch.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *