By | August 17, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר S.zlsite.com. המדריך להסרת S.zlsite.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

לאחרונה בדפדפן שלך התחיל להתנהג בצורה מוזרה? את דף הבית ואת מנוע החיפוש המועדף הוחלפו דף מותאם אישית בשם S.zlsite.com? אם התשובות לשאלות אלו הן חיוביות, יש לנו חדשות רעות עבורך. זה נראה כאילו המחשב כבר פלשו החוטף דפדפן מגעיל. טפיל מעצבן זה יש את הכוח לשנות את כל ההגדרות בדפדפן שלך. זה מה שהיא רואה כהכרחי למטרות זדוניות שלה. מה עוד, זה יוכלו להתקין שונים מוצל, תוספות והרחבות סרגלי כלים, מבלי רשות קודם.

לעתים קרובות יותר מאשר לא, המשתמש אפילו לא מבינים את קיומו של אפליקציות כאלה, עד שיהיה מאוחר מדי. המשימה העיקרית של החוטף הוא לתקוף את הקורבן עם מודעות רבים ככל האפשר. כמובן, לא כל מודעות. הם צריכים להיות ממוקד במיוחד, כך שהם מופיעים אטרקטיבי למשתמש. על מנת לוודא כי הם הכי מפתה ככל האפשר, הדברה סייבר יגנוב את כל הנתונים אינטרנט זה ניתן למצוא, כמו היסטוריית דפדפן, הרגלים, וכן חיפוש שאילתות, עדיף להתאים אישית את התוכן שקודמו בהתאם. פעולה כזו מבטיח רווח PPC (תשלום לכל קליק) עבור ההאקרים והן את הדפים ממומן.

האמצעי הנפוץ ביותר להפצה חוטפי כוללות בקשות לעדכון מזויף מיילים וקבצים מצורפים, חבילות תוכנה חופשית, טורנטים, קישורים מפוקפק, מודעות, דואר זבל, ועוד. דוא ל זבל לעיתים קרובות היכן מסתתר תוכנות זדוניות. המשתמש תמימים לחץ על דוא ל כזה מבלי לחשוב פעמיים. רוב הדואר דואר זבל מכיל קבצים מצורפים. על ידי פתיחת אותם, אתה יעניק גישת תוכנות זדוניות למחשב שלך. אתה אפילו לא יודע מה עשית. לכן מומלץ להתרחק מן דוא ל זבל בסך הכל. במיוחד אם הם מכילים קבצים מצורפים או קובצי הפעלה.

אם אתה רואה הודעה מוקפצת זה הוא דוחק לעדכן תוכנית במחשב שלך על ידי לחיצה על קישור מפוקפק, לא לתת לו לעבוד עליך! . זה לא איך אתה צריך לעדכן את התוכנה שברשותך. במקום זאת, מסתמכים על מקורות רשמיים, מורשים בלבד.

חוטפי דפדפן ידועים כדי להגביל את ההתקפה שלהם על דפדפנים בלבד. זו הסיבה מדוע רוב המשתמשים אינם מחשיבים את חוטפי להיות וירוסים אמיתיים. כי הם לא תוקפים את מערכת המחשב כולו כמו סוס טרויאני או ransomware. עם זאת, זה לא אומר כי אתה צריך מפחית את הכוח שמחזיק החוטף. אתה רואה, טפיל זה הוא יותר מסוגל לעשות נזק רציני.

איטי. החיבור לאינטרנט, וצמצום איטי ומקסימום של חלון הדפדפן, קריסות app תכופים, פיגר אחריו הם רק חלק מן התסמינים של דלקת חוטפי דפדפן. כדי להחזיר את השליטה על הדפדפן שלך לחזור חוויה המאובטח ללא פרסומות באינטרנט, עליך להסיר את האיום cyber בהקדם האפשרי. לא נשאר בשביל לגלות מה תוכנה זדונית זו הוא מסוגל. אתה לא אוהב את זה. במקום זאת, בצע את ההוראות שלנו הבאות, להיפטר למטרד החוטף הזה פעם אחת ולתמיד.

הסרת S.zlsite.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר S.zlsite.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *