By | December 11, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Rompilsy.com. המדריך להסרת Rompilsy.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

האתר Rompilsy.com משויך זיהום סייבר. טפיל adware, ליתר דיוק. בראותו זאת, המודעות, מופעל על ידי זה סימן רע מאוד. זה אומר כי המחשב נגוע כבר. Adware יש נדחקתי במערכת שלך, התצוגה של Rompilsy.com זו הדרך שלה להראות. את עצמו אליך. לנקוט בפעולה מיידית כנגד המזיק. אף-על-פי פרסום חלקים נחשבים הרבה פחות מזיק וקל יחסית להתמודד עם, הם עדיין, יגרום לך נזק.

כל טפיל בסופו של דבר יצא. מכלל שליטה פרסום זה כולל. כל עוד זה ממשיך את המערכת שלך, יותר בעיות. זה יגרום. יש לזכור כי בעיות אלה עשוי להתחיל כמו קטן וחסר חשיבות, אבל הם ממשיך לערום למעלה ולגדול בחומרתם עם כל יום שעובר. תעשה לעצמך טובה ולמחוק adware בהקדם האפשרי. . זה רק לגרום לך כאבי ראש, המבוכה. לא שומר את הכסף . זה עדיין זיהום שאנחנו מדברים על ויש מקום בשביל זה במחשב שלך. אל תתעלם הסיכונים שחושפת אותך. למצוא איפה זה אורב, אל תהסס למחוק אותו לתמיד. את עצמך בעתיד יהיה אסיר תודה

Adware עושה בלגן של הגלישה שלך. זה תוכנית תמיכה ב- ad. משמעות הדבר היא כי על מנת להאריך את קיומה, הוא חייב לייצר מודעות. והוא עושה. אבל הבעיה היא כי כל מי שמוכן להשקיע כסף יכול להשתמש בשירותיו. Adware יש מנגנון verifying. הוא בודק גם למשתמשים שלה לא מה שהם מפרסמים. למותר לציין, האקרים לנצל זאת. הם משתמשים adware להרוויח הכנסה לשלם לכל קליק, להפיץ תוכן זדוני באינטרנט. בגלל זה רוב מודעות, קישורים ודפי אתם נאלצים בשל adware, הם זדוני. אם תלחץ, האקרים משלמים. אם אתה מקבל הופנה, האקרים משלמים אפילו טוב יותר. אתה בעצם הופך מעסיקם, מערכתיים כוללים ותמיכה מלאה במטרה להרחיב את העסק שלהם. באותו הזמן, הם גם לחשוף את עצמך לסיכונים. אם יקרה לך ללחוץ על פרסומת פגום (יש הרבה כאלה), אתה מקבל לזיהומים יותר על הלוח.

הפרסומות גם להוביל דף זדוני, מלא זיהומים או הם טומנים בחובם זיהומים עצמם. בכל מקרה, בלחיצה אחת היא כל מה שדרוש לך להחמיר את המצב שלך על ידי מזמין יותר מזיקים במחשב כבר underperforming. המחשב שלך הוא נאבק מספיק פרסום בשל את הסינגל. מהירותו מאיטה את קצב העבודה לרמת זחילה. זה קורס לעתים קרובות. דפדפנים שלך להקפיא. פעילויותיך באינטרנט הרוסות ביעילות כפי שאתה סובל האוויריות. אפילו את חיבור האינטרנט שלך עלולים להיות לא יציב. תאר לעצמך מה יקרה אם תידבקי עם עוד טפילים. המחשב לא יוכל להחזיק זמן רב מדי, יהיה לשבור לחלוטין. אל תתנו שתרחיש לגולל ולפעול בזמן זה לא מאוחר מדי. להשתמש במדריך שלנו להסרת להלן, נקה את המערכת שלך של המזיק הזה. שנקדים, כן ייטב.

כיצד adware להזין? אתה לא הולך לאהוב את התשובה אבל אתה האחד מי הכניס את המזיק. זה לא יכול להיכנס ללא רשותך ברור, בשלב מסוים, אתה נתת ו עכשיו אתה אפילו לא זוכר. כי עשיתי זאת. זה בגלל adware רימה אותך. והיית מוסחת מדי לשים לב. זיהומים אלה פונים אמצעי ישן אבל זהב של חדירה פתי אתה. כמו למשל, חבילות freeware, עדכונים מזויפים, דפים פגום, קישורים, ועוד. אם ברצונך לשמור את המחשב שלך, להיות זהיר יותר מה אתה לוחץ על מה דפים לבקר. אל תגיד “כן” לפני קריאה מה זה שאת אומרת. כן- לעשות בדיקת הנאותות. אם לא הגנה על המחשב האישי שלך, ודא שאף אחד אחר לא יעשה.

הסרת Rompilsy.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Rompilsy.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *