By | October 27, 2017
Remove Resetamobil.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Resetamobil.com. המדריך להסרת Resetamobil.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם אתר האינטרנט Resetamobil.com מציג הודעות, יש לך תוכנית פרסום במערכת שלך. הכלי נוכלים מציג חלונות מוקפצים המזכירים הודעות לגיטימיות של מערכת ההפעלה Windows. עם זאת, הם לא. Adware מציג אותם בניסיון לגרום לאנשים לבצע משימות מסוימות. עושה מה הודעות מזויפות אומרים לך לא יעשה לך טוב. זה יחמיר. האסטרטגיה של adware היא להציע לעזור לאנשים. זה יגיד לך כי באפשרותך לשפר את ביצועי המערכת שלך. לעניין זה, התוכנית מוצלת יציע לך כלי תוכנה. כלל אצבע, לא עליך להתקין תוכניות שהציע של צד שלישי לא ידוע. לבחור את התוכניות בעצמך.

בהתחלה, אולי אתה לא מבין כי ההודעות שאתה רואה בא תוכנית. כפי שציינו בתחילת המאמר, adware Resetamobil.com מציג הודעות המזכירים הודעות לגיטימיות של מערכת ההפעלה Windows. אם אתה יודע מה לחפש, ניתן יהיה לומר כי הם מטעה. ההודעות להתחיל עם הביטוי “resetamobil.com אמר”. זה בלתי אפשרי עבור אתר אינטרנט לדעת דבר על המחשב שלך. מערכות הפעלה לא נותנים אתרי מידע אודות תהליכי שלהם. Resetamobil.com לא יכול לדעת אם במחשב שלך פועל יעילות מיטבית, בין אם זה יכול לפעול טוב יותר, או אם ישנן בעיות כלשהן עם זה.

מלבד הצגת הודעות בנוגע מערכת היבטים, adware Resetamobil.com יראה לכם פרסומות על קניות עסקאות. המודעות יכלול מציאה הצעות עבור מוצרי צריכה שונים, כגון בגדים, אביזרים, מכשירים טכנולוגיים, ריהוט, קישוטים, ציוד ספורט, ציוד גינון, משחקים, צעצועים, או פריטים אחרים. חלונות קופצים מעצבנים לכסות את כרטיסיות וחלונות פעיל ולשבש את העבודה שלך. כדי לייצר את הפרסומות, adware Resetamobil.com משתמש הרבה ב- CPU וזיכרון RAM. הדבר משפיע על המחשב, שהופך אותו לאיטי. הופעה מערכת מפורק הוא סימפטום נפוץ לנוכחות של יישום זדוני.

Remove Resetamobil.com

The Resetamobil.com Virus

ייתכן שאתה תוהה למה adware Resetamobil.com עושה את כל זה. מהו היתרון של מערכת זיוף ודיווחים על פרסומות מסחריות? התשובה היא למעשה די פשוט. על-ידי הצגת הודעות מערכת מזויף, הכלי חמקנית מעוררת אנשים כדי להתקין הרחבה אשר שייך חברה מפתח מסוימת. באותו מובן, כל מודעה מוביל לאתר השייכים מנהלתיים ליצירת מסוימים. יוצרי הכלים קודם לשלם הבעלים של adware המסייעים להפיץ אותם. ה”הבדל, הבעלים של אתרי האינטרנט בחסות לשלם אותם בשביל לנהל מסעות פרסום. הבעיה לך כמשתמש היא לא בהרחבות, ולא את אתרי האינטרנט מאושרות להיות אמין. כל אחד מהם יכול להתברר מסוכן.

הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות כדי להילחם נגד תוכנות זדוניות היא למנוע את הזנת המערכת שלך. Adware מאחורי Resetamobil.com היא התפשטה באמצעות מספר הפצת וקטורים. ההיבט נפוץ בין כולן הוא כי הם מסתמכים על הסחת הדעת של אנשים ולא כתוצאה מרשלנות. אם אתה זהיר מספיק הפקוחה, ניתן יהיה להגן על המחשב מפני התקפות חמקניים. וקטור הוקמה אחראית על הפצת מספר רב של זיהומים היא bundling. Resetamobil.com adware אפשרי לנסוע קובץ הפעלה הממוזג עם תוכנית אחרת. המארחים פוטנציאל כוללים freeware, shareware ויישומים פירטית. החוכמה כאן היא להוסיף את הכלי חמקנית לתנאים. אם המשתמש לא לקרוא אותם, הוא לא היה מודע לכך כי הוא מאפשר תוכנית נוספת כדי להיות מותקן.

דוא ל זבל הם טכניקה הפצה נפוצה אחרת. הם עובדים בצורה דומה על חבילות. Adware Resetamobil.com מקבל מוסתר מאחורי קובץ. עם העזרה של קובץ script או מאקרו, העברת התוכנה כלולות היא אוטומטית. השולח מתאר את המסמך כ הודעה חשובה, וקורא הנמען כדי לפתוח אותו מיד. הגישה המצורף זדוני להדביק את המערכת שלך על המקום, כדי להיות זהיר. בדוק את אנשי הקשר של השולח כדי לוודא כי ההודעה היא אמיתית. לבסוף, עלינו להזכיר את שיטת חולף. אתר אינטרנט יכול להעביר adware Resetamobil.com המחשב בעת גישה זאת. ברגע שאתה עושה, זה יהיה מאוחר מדי כדי למנוע את הזיהום מלהיכנס. אם אינך בטוח באשר לאמינותו של פלטפורמה נתון, אתה צריך לעשות את המחקר שלך.

הסרת Resetamobil.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Resetamobil.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Resetamobil.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *