By | September 12, 2018

המראה של אתר האינטרנט של Relosoun.com מביא יחד עם עצמה חדשות רעות. אם אתה רואה דף זה, פירוש הדבר כי המחשב שלך כבר הסתננו על ידי טפיל מגעיל adware. ברגע גישה למחשב שלך, תוכנה זדונית זו יעשה הכל כדי להפוך הצגת המודעה שלך דפדפנים כלים. כדי להבטיח כי תוכן שנוצר יהיה מושך למשתמש ככל האפשר, הדברה סייבר לפקח על הפעילות המקוונת של הקורבן שלו ולאסוף כל נתוני הגלישה, תוצאות חיפוש רלוונטיות.

הודות למידע הזה, adware תהיה אפשרות להתאים אישית את מודעות, ולכן הם נוטים יותר לקבל לחצתם על. המטרה העיקרית של טפיל זה היא ליצור הכנסות דרך ערכת לשלם לכל קליק. כמובן, כדי להעלות את סיכויי ההצלחה, אפילו יותר, מספר המודעות יגדל עם כל יום. זה יגרום צרות שונות עבור המשתמש. הפעילות של פרסום הוא מזיק מאוד לדפדפן, כך ייטב לך להיפטר מזה מעצבן adware, יותר טוב!

פרסום נפוץ מאחורי דוא ל זבל, הודעות עדכון מזויפים, קבצים מצורפים דוא ל, freeware, קבצי torrent, כמו גם המודעות מפוקפק. אתה צריך לדעת כי הטפיל הזה לא מצא את דרכו במחשב שלך בכוחות עצמו. זה לא יכול לפרוץ למחשב. על מנת לפלוש, היא זקוקה לאישורך. אבל איך זה קרה? . ובכן, אנחנו לא אומרים שביודעין שנתת הרשאה adware מסוכן כדי לגשת למחשב שלך.

בדרך כלל, מה שקורה הוא, כי המשתמשים הם גם ברשלנות ולא לבחור עבור התקנה מהירה בעת התמודדות עם התקנת תוכנה, רק כדי לחסוך זמן. . זה טעות גדולה… אתה רואה, בחיפזון שלך, שאינך יכול להבחין אם ישנם תוכנות נוספות ב הצרור הורדת לבין תוכניות בונוס, אפליקציות שמוסתרים ממך לקבל מותקן באופן אוטומטי. . זה תוכנות זדוניות כמה קרובות יתגנב את קרבנותיו. כדי להבטיח שזה לא יקרה, עליך לבחור התאמה אישית או על מצב מתקדם באשף ההתקנה. בעשותם כך, ניתן בקלות לזהות את התקנות אופציונליות ולבחור לבטל את הבחירה בהם, אז הם לא הותקן במחשב שלך.

פרסום יש הפוטנציאל של פגיעה לחלוטין בכל דפדפן שיש לך על המחשב – פיירפוקס, כרום, ספארי, אופרה, קצה, סייר – אין דפדפן האינטרנט חסינה להתקפות שלו. מצד שני, אתה צריך לדעת פרסום זה מגביל את התקפתה לספקי אינטרנט בלבד. זה לא יזהם את מערכת המחשב כולו שלך, אל תדאגי. זה לא להתנהג כמו סוס טרויאני. עם זאת, לא ללכת מפריז הכוח של פרסום זה.

בכך שהאריך שהותה במחשב סייבר, תמצא כי האינטרנט שלך מהירות הצטמצמה, הדפדפן שלך הוא כל הזמן מתרסק, כמו גם מפגרות. במוקדם של מאוחר יותר, עקב כמות גדולה של פרסומות פולשניות, שהיישום יפסיק להגיב לגמרי, ואי אפשר להשתמש בו. וזה לא הכל. Adware מעבירה את המידע האישי והפיננסי שלך בסיכון. נתונים יקרי ערך כזה יכול בקלות ליפול לידיהם של האקרים, אשר מבקשים לשתף מידע זה עם צדדים שלישיים אחרים למטרות רווח. אם ברצונך למנוע את הטרחה המגיע עם Relosoun.com adware, עליך להסיר את הטפיל מהמחשב בהקדם האפשרי!

הסרת Relosoun.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Relosoun.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Relosoun.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *