By | August 10, 2018
Remove Redirect.redpop.pro

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Redirect.redpop.pro. המדריך להסרת Redirect.redpop.pro עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

כל משתמש רוצה לגלוש באינטרנט ללא ההפרעה של פרסומות ופריטים מוקפצים מעצבן. נכון, מודעות הפכו להיות דבר קבוע בחיי היומיום שלנו, אבל אם מישהו יעצור אותך מהצורך חווית גלישה רגילה, זה אומר שמשהו לא כשורה. אם בנוסף ומציג מסך מכוסי המודעה מקבל כל הזמן rerouted אל אתר האינטרנט Redirect.redpop.pro, פירוש כי הדפדפן שלך יש שהסתנן החוטף דפדפן מגעיל.

טפילים זדוניות כאלה ידועים כדי לשנות את הגדרות האינטרנט שלך, כמו גם להתקין הרחבות מוצל, סרגלי הכלים, הרחבות או יישומים בדפדפן שלך, מבלי לבקש את רשותך. מה עוד, זה ישיג מידע רב ערך על המשתמש כמו גלישה היסטוריה, הרגלי באינטרנט, תוצאות החיפוש, כדי להיות מסוגל לספק מודעות יישוב זה יהיה כמו מפתה ככל האפשר בפני המשתמש. אבל למה החוטף? ללכת כה מאמצים רבים כדי לספק תוכן הפרסום בהתאמה אישית? כדי ליצור הכנסה באמצעות שיטת תשלום לכל קליק או בתשלום, כמובן. יותר שהמשתמש מקבל מרומה לתוך לחיצה על המוצג, הרווח יותר שזה יביא את ההאקרים ומבצעים שלישיים לקדם המודעות המדובר.

חוטפי דפדפן מתפשטים לרוב על ידי דוא ל זבל, קבצים מצורפים דוא ל קבצי הפעלה, פגום קישורים, חלונות קופצים, מודעות לקדם הצעות בלעדיות, בקשות לעדכון מכירות, זיוף, זיוף כלי כלי מודעות, חבילות תוכנה חופשית, וכו ‘. אם מוקפץ מגיח מתוך מקום על המסך, הוא מנסה לגרום לך בצע קישור עדכון מפוקפק, אנו מייעצים לך להתקרב אליה. אם עליך לעדכן את התוכנה על המחשב שלך, מומלץ להסתמך על מקורות רשמיים, מורשה בלבד.

Remove Redirect.redpop.pro

The Redirect.redpop.pro Virus

לא בצורה עיוורת אמון מוקפץ אקראי. זה לא חברות תוכנה חוקית איך לעבוד. כמו כן, בזמן שאנחנו מדברים על הנושא של התוכנה, אם אתה עומד להמשיך עם תהליך ההתקנה, אנו ממליצים לך לבחור Custom/ מצב מתקדם באשף ההתקנה. בדרך זו, אתה יהיו כוח מלא במהלך ההתקנה וכל ניתן לראות בקלות אם ישנן תוכניות מוסתרות או אפליקציות. אם אתה מוצא תוכנות נוספות, הדבר החכם לעשות היית עושה כי קיימים ללא תיבות מסומן לידם. . תבין, תוכנות זדוניות ידוע להסוות את עצמו כמו תוכנה שימושית לכאורה, זה לא כראוי יחשף על הורדת…

אל תירא, חוטפי דפדפן להגביל את ההתקפה שלהם על דפדפנים בלבד. מוזילה פיירפוקס, אופרה, ספארי, Google Chrome, הקצה של Microsoft, Internet Explorer – אין סוג הדפדפן הוא חסין מפני תוכניות זדוניות שלה. כי החוטפים לא ידביקו את מערכת המחשב עצמו, רוב האנשים לא שקול באמת טפיל זה כמו וירוס ‘אמיתי’. אל תלך ממעיט את הכוח שלה, למרות זאת. חוטפי דפדפן הם בהחלט לא מזיק. הם יכולים לגרום נזק רציני אם לתת ללא התערבות.

הנוכחות של הדברה סייבר בדפדפן שלך פוגעת והפרטיות באינטרנט. האקרים יכולים לנצל את ההזדמנות הזאת כדי להשיג את ידיהם על מידע בעל ערך כגון אבל לא מוגבל באישורי חשבונות בנק, מזהה הכניסה, מספרי כרטיס אשראי, כתובות IP, סיסמאות ועוד. אם ברצונך לוודא שהנתונים פרטי כזה נשאר מחוץ להישג ידם של פושעי סייבר, עליך לפעול במהירות ולהסיר את חוטפי דפדפן זה בהקדם האפשרי.

הסרת Redirect.redpop.pro

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Redirect.redpop.pro מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *