By | October 9, 2018

כל משתמש חושש הנגיף סוס טרויאני. ויש לכך סיבה טובה. טפיל זה יכול לגרום לפגיעה חמורה במערכת המחשב ועוד. זה מאוד חשאי, רב-תכליתי, שהופך אותו דרך המועדפים עבור האקרים לחדור למחשבים של המשתמש וכדי לבצע כל מיני פעולות זדוניות. Redaman Trojan הוא דוגמה היכולות הרסנית שיש סוסים טרויאניים. וירוס זה הוא מסוגל להתגנב במחשב שלך מבלי שיבחינו בו. זה יכול לקחת קצת זמן לפני שיהיה פעיל, מה שהופך אותו וירוס קשה מאוד לזהות.

ברגע הטרויאני משיקה התקפה על מערכת המחשב, כל הגיהינום להשתחרר. הסוס Redaman Trojan יכול לשנות את הרישום, מחק and/ או פגום קבצים חיוניים ותהליכים, כמו גם לבצע פעולות זדוניות שונות, לעזור לה במשימתה. הנוכחות של וירוס זה יגרום גם שגיאות מערכת בתדירות גבוהה. יתר על כן, האקרים יכולים בקלות לנצל הזדמנות זו כדי לרגל אחריך. אם לא תפעל כנגד האיום הזה, את גם את המידע האישי והפיננסי שלך בחידון.

בכפולות Redaman Trojan באמצעות דוא ל זבל, חבילות תוכנה חופשית, עדכונים מזויפים, קבצי torrent, כמו גם קישורים מוצל, המודעות. עם זאת, זה לא יכול לפלוש המחשב בכוחות עצמו. היא זקוקה לאישורך כדי לעשות זאת. אז אם לא תעניק זאת הגישה, זה לא יהיה מסוגל להדביק את המחשב שלך. השאלה היא, איך זה יכול להטעות משתמשים כל כך הרבה. ובכן, הווירוס שלובש צורה. זה יכול להיות בצורה של תוכניות בונוס צרור תוכנה, הנוכחות של אשר יכולים להיות רק גלויים אם תבחר סוג מתקדם Custom/ של תהליך ההתקנה.

גם, זה מבצבצים מאחורי המודעות אמין לכאורה, קישורים, לעיתים קרובות לקדם עסקאות ומציע את המבט הזה. יותר מדי טוב מכדי להיות אמיתי. על מנת לשמור על המחשב שלך מפני חשד לזיהום טרויאני, אתה צריך לשלם קרוב לב מה אתה עושה באינטרנט. תמיד לקרוא בין השורות, אל תדלג על שלבים לפני הצגת תנאי קודם.

סוס טרויאני ווירוסים מסוכנים מאוד. יש להם כוח להשחית את כל התהליך וכל קובץ במחשב שלך. הם יכולים גם לקבל מידע רגיש כמו חשבונות בנק, מספרי כרטיס אשראי, סיסמאות, כתובות IP, וכו ‘. לא רק זה, אבל באמצעות טפילים אלה, נוכלים יכול לגנוב את זהותך באינטרנט, לבצע פעולות זדוניות על שמך. כמו כן, זה יהיה קל מאוד עבור האקרים לרגל אחריך – הן פיזית (באמצעות מצלמת אינטרנט ומיקרופון שלך) ואני כמעט (על-ידי ניטור הפעילות המקוונת שלך).

מחשב האבטחה והפרטיות שלך יהפוך שאינם קיימים. יתר על כן, לא תוכל להשתמש במכשיר בתור לפני. שגיאות מערכת ותוכניות מתרסק רצון אין אפשרות לבצע כל סוג של עבודה. ייתכן שתבחין גם היעלמותו של חלק מהקבצים שלך. הצרות עם זיהום טרויאני והרשימה עוד ארוכה. התקווה היחידה שלך היא להסרת שלו. כך אתה מתנהג, סיכוי גדול יותר יש לך של אבטחת המידע הפרטי שלך. להציל את המכשיר מפני נזקים חמורים, אל תתנו האקרים להשיג את ידיהם על מידע בעל ערך שאתה שומר במחשב שלך.

הסרת Redaman Trojan

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Redaman Trojan מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *