By | August 2, 2018
Remove Rabbitholesearch.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Rabbitholesearch.com. המדריך להסרת Rabbitholesearch.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם אתה כל הזמן לקבל rerouted אל אתר האינטרנט Rabbitholesearch.com, אתה בצרות. ניתוב מחדש זה הוא סימן לזיהום חוטפי דפדפן. טפיל זה ידוע כדי לשנות את הגדרות הדפדפן שונות. . זה יותר ממסוגל התקנת הרחבות מפוקפק, הרחבות וסרגלי כלים ללא ידיעת המשתמש או אישור. יתר על כן, חוטפי ניתן לקבל את הנתונים האינטרנט שלך כמו גלישה היסטוריה, הרגלים או תוצאות חיפוש. זה יזיז ואז על יצירת מודעות רבות, על פי המידע שבידו עליך.

. זה למה, אם אתה מחפש תיק חדש באינטרנט, אתה מקבל מופגז עם כל מיני מודעות על דילים בלעדיים, קופונים, מכירות מיוחדות, וכו ‘ כולל הנעליים של בחירתך. תוכן פרסום כזה יכול להיות בצורה של חלונות קופצים, ב- text, באנרים או הודעות מהבהב. חוטפי דפדפן יכול גם לנסות לקדם תוכנה מלאכותי או להציג בקשות לעדכון מזויף. לא ליפול למלכודת הזאת. אתה עשוי לקבל מנותב מחדש אל אתרי ספקים חיצוניים חשודים או אפילו מסוכן עם כוונות זדון.

חוטפי דפדפן מתפשטים לרוב באמצעות דואר זבל, הודעות דוא ל, קבצים מצורפים דוא ל ללא קבצי הפעלה, נגוע קישורים ופרסומות, חבילות תוכנה, הודעות עדכון מזויפים, וכו ‘. אנו ממליצים קוראינו לבחור תמיד מותאם אישית או מתקדם סוג התקנה, כדי שיהיה באפשרותך להציג את התוכן המלא של מה שהם הורידו. לאחר מכן, אתה יכול בקלות בטלו את הסימון תוכנות נוספות אשר לא נחשפה כראוי.

Remove Rabbitholesearch.com

The Rabbitholesearch.com Virus

לעתים קרובות, כגון תוכניות או יישומי הן תוכנות זדוניות בתחפושת. כמו כן, אם עליך לעדכן את התוכנה במחשב שלך, הקפד שלהשתמש במקורות, מורשים ואמינים. זה יהיה טעות בצורה עיוורת לבטוח מוקפץ אקראי שמדרבן אותך ללחוץ על קישור עדכון חשוד. לעתים קרובות יותר מאשר לא, המשתמשים לקבל הופנה לאתרי צד שלישי מזויף על-ידי בקשות עדכון מזויפים כאלה.

עליך לדעת כי כאשר חוטפי דפדפן אינם נחשבים להיות וירוסים אמיתיים, עקב שלהם אמצעים חדירה (הם הדביקו את הדפדפן שלך בלבד, לא מערכת המחשב כולו שלך), הם לא מזיק. הם יכולים לנתב אותך מחדש מקורות שעשויות להיות נגוע המבקשים לפתוח דלתות אחוריות אל האקרים. ברגע נפלת למלכודת שלהם, הם ינסו לגנוב פרטים אישיים כגון, אך לא רק סיסמאות, כתובות IP, מספרי חשבון בנק, באישורי כרטיס אשראי, וכו ‘. ייתכן גם לחיצה זיהום תוכנות זדוניות אחר. רק שהפעם זה יכול להיות סוס טרויאני, תולעים או אפילו ransomware שמופעלת התקפה על המחשב האישי שלך.

אם אתה לא רוצה האבטחה והפרטיות שלך בסכנה, אתה צריך להמשיך בהסרה מיידית של טפיל זה זדוני ברגע אתה מבחין את נוכחותה במחשב שלך. אל תבזבז זמן יקר! כל עוד זה ממשיך במחשב שלך, היה יותר גרוע שהוא יקבל. בשלב מסוים, הדפדפן שלך ייכשל לטעון את כל המודעות שנוצר לבין יפסיקו לעבוד לחלוטין. אם ברצונך ללמוד כיצד תוכל להסיר את חוטפי דפדפן, קרא את המידע שלהלן.

הסרת Rabbitholesearch.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Rabbitholesearch.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *