By | October 13, 2017
Remove Quickprivacycheck.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Quickprivacycheck.com. המדריך להסרת Quickprivacycheck.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם אתה רואה את האתר Quickprivacycheck.com בכל פעם שאתה פותח את אחד של דפדפנים שלך, יש לנו חדשות רעות עבורך. הדף לא נראה כמו קסם. משהו מכריח אותו לך, והוא זה משהו זיהום adware. . זה נכון, יש טפיל adware במחשב שלך, הצגת הדף הנ ל הוא בדרכו לגלות את נוכחותה. מה שאתה צריך לעשות זה לקחת את המראה של הדף כאות אזהרה אבל. ולנקוט צעדים.

פרסום זיהומים לא לעשות עבור דיירים נעימים. -מנוגדות מאוד. משפחה תוכנה זדונית זו ייתכן לא מסוכן כמו ransomware חתיכות, סוסים טרויאניים, אך זה נחשב הכי מעצבן אחד גם מציב את הסיכונים. אלא אם, מסיבה כלשהי, אתה רוצה לסבול כל הבלאגנים ש-adware עומד לזרוק עליך, למחוק אותו בהקדם האפשרי. ברגע אתה מבחין את הדף Quickprivacycheck.com משתלטים על דפדפנים שלך, להתחיל לחפש את המזיק ומחק אותו במקרה שהתגלה. זה המסלול הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט.

פרסום זה לא רק כוח האתר Quickprivacycheck.com כל הזמן. זה גם הפניות לך טונות של דפים אחרים בדיוק כמו מפוקפק ומסוכן בכל פעם שתעבור למצב מקוון. לגלוש באינטרנט הופכת להיות סיוט. אך הפניות אינן דאגתך היחידה. הודות הזיהום, כל דפדפנים שלך משתנים עכשיו כדי להפיק פרסומות מוקפצות רבים ככל האפשר. המזיק מוסיף להם תוסף מציקים שלה, בכל פעם שאתה פותח את אחד מהם, אתה מקבל מופגז עם כל מיני פרסומות. באנרים, חלונות קופצים, עסקאות, מציע, טקסטים, הכי טוב מחירים, השוואות, קופונים, וכן הלאה. עם זאת, אל תהיה נאיבי מספיק להאמין כי מודעות אלה נמצאים שם כדי לעזור לך עם הקניות המקוון שלך. כמובן, לא.

Remove Quickprivacycheck.com

The Quickprivacycheck.com Virus

קודם כל, המודעות ממומנים, ומכאן, מאוד לא אמין. שנית, האקרים להשתמש בהם כדי להפוך את הרווחים ללא מאמץ באמצעות הטכניקה לשלם לכל קליק. ביסודו של דבר, עם כל אחד שלך הקלקה על פרסומות, האקרים להרוויח כסף. שלישית, על ידי לחיצה אתה לא רק עוזר נוכלים להיות עשירים יותר, הם גם לחשוף את עצמך כדי תוכנות זדוניות. כאמור, המודעות לא אמינים, בלחיצה על הלא נכון עלול לגרום לך להדביק את המחשב שלך אפילו יותר וזה הדבר האחרון שאתה צריך. פרסום זה הוא מספיק.

כפי שאתה יכול לראות, היא מביאה רק צרות. אבל הסיכון הגדול ביותר שלקחת על ידי אירוח זיהום זה יש לעשות עם הפרטיות שלך. Adware מתוכנת לעקוב אחר כל צעד שלך, אוספת מידע אישי רב, זה יכול. פעם אחת ראה יש מספיק, הוא שולח אותה כדי crooks אשר פרסמו את זה. האם זה נשמע לך טוב? האקרים שיש חסימה על הנתונים האישיים שלך? מחק את הזיהום לפני שיהיה מאוחר מדי. כדי לעשות זאת באופן ידני, בצע את המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה.

בסופו של דבר, כיצד להגן על עצמך מפני זיהומים עתידיים? בטח שמעת את זה הרבה פעמים. אבל אנחנו אגיד את זה שוב: להיות קשוב וזהיר יותר! כל טפילים לסמוך על הסחת הדעת שלך רשלנות כדי לחמוק ממך. כל אחד מהם. וזה איך הגיע פרסום זה. הודות להזנחה שלך. לא לחזור על הטעויות שלך. להיות על המשמר ולא ספקן. . תתרחק דפים חשודים, לא ללחוץ על כל מודעה link/ שאתה רואה.

לחשוב פעמיים לפני פתיחת דוא ל זר, כמו גם הודעה מדיה חברתית מאדם שאינו מופיע ברשימת החברים שלך. בעת התקנת תוכנות מצורפות, לקחת את הזמן כדי לראות מה בדיוק יש הצרור. באפשרותך לעשות זאת על ידי בחירה של הגדרות מותאמות אישית באשף ההתקנה. ואחרון חביב, תמיד לקרוא את התנאים וההתניות בעת התקנת עדכונים programs/. בחר להסתמך על דריכות במקום מזל. זה עובד בצורה הטובה ביותר.

הסרת Quickprivacycheck.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Quickprivacycheck.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *