By | October 24, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Quick Searcher CPU Miner Virus. המדריך להסרת Quick Searcher CPU Miner Virus עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

לאחרונה, המספר של כורה מטבע סוסים טרויאניים הופכת יותר ויותר גבוה. זיהומים כאלה שקשה לא נתקלים כיום. הווירוס מהירה סרצ’ר CPU כורה טרויאני הוא אחד של זיהומים אלה. זה נכנס מכונות הקורבנות שתיקות, מתפשט דרך ומתחיל תהליך כריית מטבע. למותר לציין, אתה לא מודע זה קורה… הנגיף הוא מאוד חשאי. הוא נכנס, פועלת מאחורי גבך.

לפעמים זה יכול להיות כמה שבועות או אפילו חודשים. עד שאת תופסת נגועים. סוסים טרויאניים שקשה לזהות. ובכל זאת, העובדה כי אתה קורא את המדריך להסרת מראה שידוע לך כי אתה מארחים טפיל. אתה בר מזל אתה יודע מה אתה מתמודד, אתה יכול לנקוט בצעדים. אשר אתה צריך לעשות באופן מיידי, דרך אגב.

אל תיתן את הזיהום מספיק זמן על הלוח כדי להרוס את המחשב שלך. ברגע שאתה מבין זה לשם, למצוא אותה ומחק אותו ללא היסוס. תיזהר. . זהו סוס טרויאני אנחנו מדברים על… Aka, אחד הסוגים הכי מסוכן של זיהומים. זה וירוס מתוחכם ומתקדם ודורש הוצאתה מיומנויות מחשב מתקדם גם כן. אתה לא יכול פשוט למחוק קובץ אחד וחושבים שפתר את הבעיה.

למרבה המזל, אנחנו יכולים לעזור לך. בסוף מאמר זה, יש מדריך להסרת מפורט כדי לסייע לך להתמודד עם הזיהום. בצע את שלב אחר שלב בדיוק. זכור כי אם תיכשל למחוק את כל מרכיבי של הסוס הטרויאני, זה יכול להתקין מחדש את עצמו. לכן, להיזהר. אם אתה רוצה, שבאפשרותך גם להשתמש תוכנית אמין נגד תוכנות זדוניות כדי לעשות את העבודה בשבילך.

. כמו שאמרתי, ברגע מזין מהירה סרצ’ר CPU כורה טרויאני, הוא מתפשט סביב מערכת ההפעלה שלך, יוזם התהליך מטבע-לחפור. כדי לבצע את התהליך הזה, הטרויאנים צריכה המון משאבי המחשב. אתה רואה לאן אנחנו הולכים עם זה, נכון? הדברה משתמשת recourses שלך. הכרייה המטבע היא רק רווחי אם אינך משתמש במחשב שלך. זה דורש הרבה כוח חשמלי אשר מכפיל או אפילו משולשים את חשבון החשמל.

בנוסף, כל הכוח הזה הופך חום, חום אינו טוב עבור החומרה שלך. אם אין לך מערכת קירור טוב, את הנזקים יכול להיות בלתי הפיך. כמו כן, הסוס הטרויאני פועל על המעבד שלך ומשתמשת הרבה זיכרון וירטואלי. זה גורם למחשב שלך לקבל ביצועים טובים ולא, ככל שהזמן עובר, לו לקרוס לעתים קרובות. זה, בתורו, מוביל לאובדן נתונים. זה יכול לגרום אפילו מסך כחול של מוות. אל תתנו תרחישים אלה להתגלות. להיפטר מהר סרצ’ר CPU כורה טרויאני הראשון הזדמנות לפני שיהיה מאוחר מדי.

איך אתה תקוע עם מהיר סרצ’ר CPU כורה טרויאני? כמו רוב סוסים טרויאניים, זה גם מקבל מופץ באמצעות הודעות דואר אלקטרוני דואר זבל. האקרים לשלוח לך אימיילים מתיימר להיות חברות המפורסם, בנקים, סניפי דואר, המשטרה, הנודע ארגונים, וכו ‘. הם הסוו מיילים שלהם להיראות לגיטימיים, הם עושים. זו הסיבה שאתה פותח אותם. כל הודעת דואר אלקטרוני מכילה מצורף או קישור, אם תלחץ, שאתה מוריד ומתקין הזיהומים. . זאת הטעות שלך אפילו אם ההודעה נראה בטוח, בדוק את השולח.

כמו כן, אם הדואר האלקטרוני מתחיל עם “לקוח יקר Friend/”, המשיכו בזהירות. משרדי אמין ישתמש תמיד השם האמיתי שלך ליצור איתך קשר. אלה מזויפים לא יודע את שמך, אז הם הולכים עם “חבר יקר”. להיות זהיר יותר, לעשות בדיקת הנאותות. להגן על המחשב האישי שלך נמצא העבודה שלך ושלך בלבד. אל תצפו שמישהו אחר יעשה את זה בשבילך.

הסרת Quick Searcher CPU Miner Virus

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz ] כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Quick Searcher CPU Miner Virus מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *