By | October 8, 2018

טפיל מסוכן מ יש שחדר המחשב שלך! הנוכחות של אתר האינטרנט של Qd7z.newsupdateunit.info הוא ההוכחה. דף זה הוא סימן כי תוכנות זדוניות מתוך הקטגוריה adware הדביק את הדפדפן שלך. האיום הזה אחראי על הסערה לספירה אשר השתלט על המסך בכל פעם שתפתח את דפדפני האינטרנט שלך. זה מפני נוכלים ווי adware לייצר קידום פולשניות שונות בצורות שונות כמו פריטים מוקפצים, באנרים, בתוך טקסט מהבהב הודעות התראה, בעת ההפעלה.

החדשות הרעות הן, כי אתה לא יכול להיות בטוח ב- 100%, אם הם מובילים למקורות המאובטח. בסופו של דבר, התפקיד של הטפיל הוא נחיל את המסך עם הודעות בחסות רבים ככל האפשר, לא כדי לבדוק אותם. שלא לדבר על ההשלכות מגעיל זה יגיע בסופו של דבר, אם לא תפעל נגד פרסום זה ברגע אתה מבחין את נוכחותה. הדפדפן שלך ייתכן קשות להיפגע, עד כדי כך שלא יהיה מסוגל לעבוד בכלל.

נוכלים להסתמך על נאיביות של המשתמש, רשלנות, על מנת להצליח במשימה זדוני שלהם. עליך לדעת שאת adware לא יכולים לפלוש ללא רשות. את רשותך. כן, קראת את זה כראוי. רק לך יש את הכוח כדי לאפשר זה המזיק מסוכן על המכשיר. הדבר הוא, משתמשים לעיתים קרובות אינם מבינים שהם נתנו גישה תוכנה זדונית כזו עד שיהיה מאוחר מדי. אם ברצונך לשמור על המחשב האישי שלך ללא פרסום, אתה צריך לשים לב מה לחץ, תוך כדי גלישה באינטרנט.

פרסום ידוע להסתתר מאחורי המודעות חוקיות לכאורה וקישורים, לעיתים קרובות לקדם עסקה בלעדית, מבצעים מיוחדים או קופונים אישיים, שנראות טובות מדי מכדי להיות אמיתי. טפיל מקטגוריה זו ניתן גם לקבל להתפשט באמצעות קבצי torrent, תוכנה חופשית חבילות ודואר זבל מיילים. מומלץ מאוד לקרוא את התניות והתנאים, כאשר כאלה זמינים. כמו כן, במהלך תהליך ההתקנה, הדבר החכם לעשות הוא לעקוב אחר תהליך מתקדם Custom/, כך תוכנות זדוניות מוסתר בצורה של התקנות אופציונליות מוסתר יכול להיות גלוי כדי לבטל את הבחירה בהם.

. אל תתחיל לחשוב כי ‘כמה’ בעוד פרסומות בדפדפן שלך יכול לעשות נזק. פרסום אינה טפיל שאתה צריך לקחת בקלות דעת. אם תתעלם אזהרה שלנו, לא רק אתה עלול לחשוף את המידע האישי והפיננסי שלך אבל גם לסכן את הרס מוחלט של הדפדפן. ככל נתת את הטפיל הזה ללא התערבות, הפעם יותר שיהיה כדי להמיט אסון. חלק מן התסמינים להצביע על זיהום adware במחשב כוללים אך אינם מוגבלים קבוע מפגרות, קריסות בדפדפן, איטי לאינטרנט.

המצב שלך רק יחמיר, אתה מבזבז זמן רב יותר. ולכן חשוב לפעול בהקדם האפשרי. הרגע שגילית כי הדפדפן שלך יש כבר עקפה את זה פרסום Qd7z.newsupdateunit.info, אתה צריך להמשיך מיד עם הוצאתה, אז תוכל לחזור אל חוויה גלישה מאובטחת ופרטית.

הסרת Qd7z.newsupdateunit.info

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Qd7z.newsupdateunit.info מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *