By | October 11, 2018

ההופעה הפתאומית של אתר האינטרנט של Pushuvedomleniye.ru מציין כי הדפדפן שלך נדבק בווירוס על ידי פרסום. אנו ממליצים נגד העוסקים בפעילות כלשהי לגבי דף זה. אם פריטים מוקפצים על ידי זה מופיעים על המסך, אל תלחץ על אותם. למעשה, כל מודעות זה מתיימר להיות “מופעל על ידי Pushuvedomleniye.ru”, ‘מודעות על ידי Pushuvedomleniye.ru’ או דומה, כדי להימנע, מאז הם אולי שואפים להוביל דפי נגועים.

העניין הוא, פרסום זה מתוכנת ליצירת הכנסות עבור יוצריה, בחסות עמודים זה יוצג, באמצעות שיטת תשלום לכל קליק. מבצעים נוספים שהיא מייצרת, הסיכויים בשביל רווח. מה עוד, הם יהיה מותאם אישית כדי למשוך את המשתמשים, בזכות שלהם היסטוריית דפדפן והחיפושים, הטפיל יכול בקלות לקבל גישה. ברוב המקרים, המודעות כאלה יהיה לקדם הצעות בלעדיות שונות, מבצעים מיוחדים, הנחות אישית, וכו ‘

פרסום משתמשת בשיטות התפלגות מסה כדי לפתות משתמשים רבים ככל האפשר. הוא מסתיר ב דוא ל זבל עם קבצים מצורפים and/ או קבצי הפעלה, המודעות מפוקפק, קישורים, כמו גם חבילות תוכנה. טפיל זה מתפשט גם על-ידי קבצי torrent ועדכונים מזויף. עדיף להימנע דוא ל זבל, שכן רוב הודעות כאלה לכוון להונות אנשים איזושהי הערכה. אנו ממליצים גם הימנעות כל המודעות זה נראה טוב מכדי להיות אמיתי. במקרים כאלה, משתמשים הם מהיר מדי ללחוץ על מודעות כאלה, בלי לתת לזה מחשבה רבה אם הם חוקיים או לא.

ייתכן לחיצה אחת לתת האקרים בדיוק מה שהם רוצים – גישה למידע האישי שלך. אם מדברים על גישה, חשוב לציין שכי פרסום לא יכולים לפלוש בכוחות עצמו. זה זקוק לסיוע כדי להדביק את המכשיר. עזרה שלך, ליתר דיוק. . כן, זה נכון. רק אתה יכול לתת זה הרשאה על גבי המחשב האישי שלך. זה קורה לעיתים קרובות כאשר תבחר התקנה מהירה, במקום מנהג אחד. בכך טעות זו, אם יש תוכנות זדוניות מוסתרים, אתה יכול להיות בטוח כי זה לקבל באופן אוטומטי מותקן במחשב שלך, מבלי שידע על כך. כך, שימו לב, לחשוב פעמיים לפני לחיצה על כלום. התמדה היא המפתח כדי לשמור על המחשב מוגן.

רוב המשתמשים לערער את הסיכון הם שמים שלהם הפרטיות והאבטחה, על ידי שמירה על הטפיל הזה במחשב שלהם. ככל הטפיל נשאר בהתקן שלך, המצב שלך יקבל יותר גרוע. אפילו אם אתה מנסה להימנע לחיצה על המודעות המוצגות, המזיק הזה פשוט לשנות את הטקטיקה שלו, להמשיך להמיט אסון. זה יתחיל לפתוח כרטיסיות חדשות להפנות למקורות מפוקפקים, כמו גם להשהות את קטעי וידאו באינטרנט עבור מעברי מסחרי.

ההתקפות לספירה כבד יגרום נזק בקרוב את הדפדפן שלך, שהופך אותו לא פעלה בדרך כלל. כמו כן, הנוכחות המקוונת שלך תיחשף, נוכלים יכול להשיג את המידע האישי שלך. פרסום מהווה הפרה מוחלטת על האבטחה שלך. עליך לנקוט בפעולה מיידית ברגע אתה מבחין את נוכחותה. אם אתה לא יודע איך להסיר זה טפיל מעצבן, בהוראות המפורטות שלהלן יכול להיות לך לעזר.

הסרת Pushuvedomleniye.ru

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Pushuvedomleniye.ru של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Pushuvedomleniye.ru מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *