By | November 1, 2018

חוטפי דפדפן הם מסוגלים לקחת שליטה מלאה על כל דפדפן זמינים במכשיר שלך. הם יכולים להתקין יישומים והרחבות מוצלת על הדפדפן שלך, כמו גם לשנות את דף הבית שלך, בכרטיסיה דפים חדשים, מנוע חיפוש אפילו. הפניות Pusherism.com מעידות כי כבר הסתננו במחשב שלך על-ידי תוכנות זדוניות כאלה. ברגע הטפיל כיצד למנוע חטיפת דפדפן שלך, זה יהיה לשנות את הגדרותיה כך היתרון שלו.

זמן קצר לאחר הפלישה, זה יתחיל לייצר פרסומות פולשניות מרובים בצורות שונות. חלונות מוקפצים, מבצעים ב- text, באנרים, מהבהב הודעות התראה יכסה את המסך שלך, לא משנה איזה אתר אתה מבקר. אבל הנה העניין. חוטפי מתוכנתים לא לאמת את הדפים שהם יוצגו. זאת, אתה עלול למעוד באתרים חיצוניים חשוד ומסוכן אפילו יכול להזיק למחשב שלך. כך, לפני שתלחץ על הפרסומת הזאת דיל בלעדי, לחשוב פעמיים, להחליט אם זה קידום אמין.

חוטפי דפדפן מופצים לעתים קרובות באמצעות מודעות לא אמין, קישורים, קבצי torrent, חבילות תוכנה. הם גם יכולים להגניב במחשב שלך באמצעות דוא ל זבל, קבצים מצורפים או בקשות לעדכון מזויף. מה לא לעשות, עם זאת, הוא לפרוץ דרכם במחשב שלך לבד. הם זקוקים לסיוע. שלך, ליתר דיוק. רק מאפשר להם לחדור את המכשיר. ברוב המקרים, אתה מתעלם הפלישה שלהם.

האקרים להסתמך על רשלנות שלך, לגרום לך ליפול למלכודות שלהם. אל תהיי תמימה. שים לב מה אתה עושה באינטרנט. לעולם אין לדעת מה הסכנות האורב על האינטרנט. לא סומכים בעיניים עצומות מוקפץ עדכון אקראי. במקום זאת, לקבל את עדכוני תוכנה ממקורות רשמיים, מורשה בלבד. במידת האפשר, הקפד לבחור סוג מתקדם או מותאם אישית של ההתקנה, כך תוכן מוסתר יכול להיות גלוי עבורך לביטול הבחירה.

אל תעשה את הטעות של ממעיט את הכוח של החוטף דפדפן. טפיל זה מסוכן מאוד, יכול לגרום נזק חמור דפדפני האינטרנט שלך. ברגע התוכנה הזדונית מקבל מותקן במכשיר שלך, תבחין כי הביצועים של דפדפני האינטרנט שלך יקטן לפתע. לא רק יישומים אלה לקרוס ומקפיאים בתדירות גבוהה, אלא הן יהפכו כל כך איטי, כי אתה תהיה אפשרות לבצע כל סוג של עבודה בדרך כלל.

גם, קיומו של החוטף במחשב שלך אומר כי המידע האישי והפיננסי שלך בסכנה של חשיפה. אל תאפשר האקרים להשיג מידע רגיש כזה! הסרת חוטפי Pusherism.com ולהציל את עצמך מהחוויה הזאת גיהנום! התקווה היחידה שלך לחזור רגילה ללא פרסומות ולאבטח גלישה היא הסרת חוטפי דפדפן מגעיל הזה.

הסרת Pusherism.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Pusherism.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *