By | November 24, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר PUP.Optional.Trovi.A Virus. המדריך להסרת PUP.Optional.Trovi.A Virus עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

גור. Optional.Trovi.A היא תוכנית זדונית. מחולק לקטגוריות כתוכנית שעשויות להיות בלתי רצויות (גור), זה לא וירוס מן המניין. עם זאת, זה להפגין הרבה תכונות זדוני. תרכיב זה הוא רע. רע מאוד. בהתחשב בעובדה שכרגע קריאת מאמר זה, אנחנו חושבים שזה בטוח להניח כי אכן נגוע. אל תיבהלו! הכלבלב קל יחסית להתמודד. במיוחד עם הזכות לקבוע הוראות, את לא צריכה להיות בעיה להפטר ממנו לחלוטין. עם זאת, לך לפעול באופן מיידי. הזמן הוא לא חבר שלך.

הכלבלב ארוך יותר. Optional.Trovi.A נשאר על הלוח, יותר בעיות וכאבי ראש זה גורם. בעיות אלה יגדלו גם בחומרתם עם כל יום שעובר. עוזבים הגורים לנתח את המערכת שלך בעיקרון שווה ולאפשר לו לגרום לך נזק לעצמם. למה עשית את זה? הכלבלב מביא איתו שום דבר אבל התסכול ונושאים. זה לא יהיה שימושי בדרך כלשהי. . זה לא מה היא נוצרה. . אז אל תצפה אותה כדי לשפר את החוויה המקוונת שלך. זה לא יהיה. למעשה, זה להחמיר אותו. זו הסיבה מיידית צעדים מכריעים. למצוא את הגור. Optional.Trovi.A ומחק אותו לפני זה יש את ההזדמנות כדי לשחרר את מלוא הפוטנציאל שלו.

לאחר התקנה מוצלחת, כלבלב Optional.Trovi.A מתחיל עושה בלגן. בלגן גדול, ליתר דיוק. זה משמיד ביעילות את חווית הגלישה שלך. . איך? זה גורם שינויים בהגדרות הדפדפן שלך ללא רשותך. אינך אפילו ידוע reshuffles כי במקדמי. הוא גם מחליף את דף הבית ו מנועי חיפוש, אתה לא יכול לשנות אותם בחזרה. אתה גם מקבל מנותב אל נראה חשוד דפים בכל פעם כל כך הרבה כמו מגע באחד הדפדפנים בעבר אמין שלך. הכלבלב מחליט אילו הדפים שבהם אתה מבקר, ויש מה שלעשות בנידון. כל הדפדפנים שלך נגועים, אפילו אם תתקין אחד חדש, הוא מקבל נגוע גם כן. יש עוד, בכל זאת

הכלבלב הוא תמיכה ב- ad. פירוש הדבר מוליד הכנסה לשלם לכל קליק על זה הבעלים על-ידי להפגיז עם טונות של המודעות בחסות מרמים אותך. לתוך לחיצה עליהם. . כן, אתה הופך ספונסר של האקרים. הקליקים שלך למלא את כיסיהם. מה זה אפילו יותר גרוע, באמצעות לחיצה אתה גם הסיכון להחמרה המצב שלך על-ידי הורדת מזיקים יותר. המודעות ממומנים ולספק רובם זיהומים. בלחיצה אחת. זה כל מה שדרוש כדי להזמין עוד תוכנות זדוניות במחשב נגוע כבר.

גם, אתה צריך לדעת כי הימנעות המודעות יפעלו לזמן מה. אבל זה זמני. הפרסומות הופכות יותר ויותר ככל שחולף הזמן. הם גדלים במספרים עד בלתי אפשרי להימנע מהן יותר. במוקדם או במאוחר תלחץ, ואז הם יהיו אין דרך חזרה. הדרך היחידה להיפטר מהם גם החל ניתובים מחדש את חדירות אחרות הוא להיפטר של הגור. Optional.Trovi.A בסך הכל. ברגע שזה נעלם, והכל יחזור לקדמותו. אז אל תהססו אבל להשתמש במדריך שלנו להסרת להלן, לנקות את המחשב לתמיד.

איך כלבלב. Optional.Trovi.A להזין? הכלבלב כנראה הגיע יחד עם תוכנית אחרת. זוהי טכניקה נפוצה מאוד. והוא די יעיל גם. זה בגלל משתמשים נוטים זהירות הרוח ואז להתקין תוכניות. . זו טעות. אם אתה כדי להגן על המחשב שלך, עליך להיות ערניים יותר, זהיר, לא ממהר. אתה צריך לבחור עבור ההתקנה המתקדמים באשף. בניגוד מה שאתה חושב, הוא לא מתאים עבור מומחי IT בלבד. ההגדרות המתקדמות מאפשרות לראות כל האפליקציה המצורפת בנוסף בחבילה ובטלו את זה לפני סיום ההתקנה. תעשה את זה. כזה “בונוסים” הם בדרך כלל זדוני ואתה לא צריך אותם על הסיפון. קחו את הזמן, לשמור על המחשב נקי. קצת תשומת לב וזמן נוסף ללכת דרך ארוכה.

הסרת PUP.Optional.Trovi.A Virus

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר PUP.Optional.Trovi.A Virus מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *