By | November 16, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר PUP.Optional.Ask Virus. המדריך להסרת PUP.Optional.Ask Virus עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

כפי שאתם רואים לפי שמו, כלבלב. Optional.Ask הוא גור. הקיצור הזה מייצג תוכנית שעשויות להיות בלתי רצויות. במילים אחרות, אתה תקוע עם זיהום. גור. Optional.Ask הוא אכן לא רצויים. זה למעשה סרגל כלים אשר מופיע על דפדפנים שלך מותקן פעם אחת אבל זה לא עוזר. לא בכל האמצעים. הגורים לא נועד להועיל לך. היא נוצרה על ידי האקרים זדוניים במשפחה. אז לא חושב אפילו לשנייה זה כלבלב. Optional.Ask הולך לשפר את פעילויותיך באינטרנט בצורה כלשהי. זה לא יהיה. זה יהרוס אותם. אלא אם תעצור את זה, כמובן.

. אתה בר מזל להתמודד עם אחד קל יחסית כדי להסיר את הטפיל אם תפעל מיד, אתה צריך להיפטר הדברה ללא בעיות. אבל נוקטת באמצעים המיידית היא קריטית. הפעם יותר כלבלב Optional.Ask מבלה במערכת שלך, זה נעשה יותר נוח. יהיה לזרוק יותר, יותר בבעיות בדרכך עם כל יום שעובר. תעשה לעצמך טובה ומחק אותו לפני שהוא יצא מכלל שליטה. . בגלל זה יהיה, במוקדם או במאוחר אם תיתן לזה לקרות, מחיקה לא יהיה כל כך קל. חתך השהייה ב של המזיק קצר. אם לא תבוא להתחרט על זה. עיכובים לגרום לעצמם נזק.

כפי שאמרנו, סיירים. Optional.Ask מופיע סרגל כלים על דפדפנים שלך. בזכות סרגל כלים זה, אתה כל הזמן מופגז עם טונות של פרסומות מטרידות. נוכלים להשתמש הפרסומות האלה כדי לקבל הכנסה לשלם לכל קליק. הם גם משתמשים אותך כתומך שלהם. בכל פעם שאתה לוחץ על מודעה, שנוצר על ידי גור. Optional.Ask, ההאקרים להרוויח כסף. הם משלמים יותר עבור כל דף מוצלת שאתה מקבל מנותב אל. אתה מקבל הופנה הרבה. שלא לומר כל הזמן. עם גור. Optional.Ask שולט דפדפנים שלך, אתה סובל האוויריות. גלישה באינטרנט בשלום הוא בעבר. עכשיו, אתה לא פותח דפדפנים שלך בלי ערימה של המודעות בדרך אליך. הימנע הפרסומות האלה, כמו גם את העמודים שאתה נאלץ לבקר בכל מחיר. הם לא רק לעזור נוכלים להתעשר, אבל הם גם להסתיר סיכונים.

אם יקרה לך ללחוץ על המודעה טועה link/ (רובם פגומים), להחמיר את המצב שלך. . אתה תמיד בלחיצה אחת מן תוכנות זדוניות. האם ברצונך להדביק את המחשב שלך אפילו יותר? היא כבר נאבקת עקב גור. Optional.Ask לבד. תאר לעצמך מה יקרה אם אתה מוריד מזיקים יותר. זה לא ייקח הרבה זמן לפני המחשב מוותר נשברת לחלוטין. לא לקחת את הסיכון הזה. מחק את הגור. Optional.Ask. אתה לאבד כלום על ידי הסרתו. . למעשה, אתה להרוויח הרבה. אל תהססו, להשתמש במדריך שלנו להסרת להלן. זה יעזור לך לנקות את המחשב שלך בכמה צעדים פשוטים.

כיצד הכלבלב להזין את המחשב שלך? באופן מפתיע, אתם נותנים לו להיכנס התוכנית ביקש את האישור שלך ואתה, להיות מוטרד כל והתוחלת, נתן את זה בלי לחשוב על זה פעמיים אתה צריך לשים לב יותר מה לתת אור ירוק. גור. Optional.Ask משתמש טריקים כדי לבקש את רשותך. זה עובר יחד עם תוכניות אחרות, בעת התקנת תוכניות אלה, אתה מקבל כלבלב. Optional.Ask כ s “בונוס”. יש דרך למנוע את זה.

בפעם הבאה שאתה מתקין את התוכנה, פשוט לבחור הגדרות מותאמות אישית באשף ההתקנה במקום הסוגים הבסיסיים. הם זמן רב יותר, אך מותר לך לראות את כל התוספות בחבילות אשר עומד להיכנס למחשב. . אתה גם יכול לבטל את הבחירה בהם, אשר אתה צריך… יישומים אלה בנוסף מצורפים אינם אמינים. הם אינם מאומתים. בדרך כלל, הם זדוני. אל תיתן את הסכמתך כל כך בקלות. בוחרים התראה על רשלנות, להגן על המחשב.

הסרת PUP.Optional.Ask Virus

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר PUP.Optional.Ask Virus מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *