By | August 24, 2018
Remove Protectedsearches.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Protectedsearches.com. המדריך להסרת Protectedsearches.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אתר האינטרנט של Protectedsearches.com הוא אינדיקציה ברורה כי הנוכחות הגלישה שלך אינו מוגן. המשמעות היא כי כבר פלשו הדפדפן שלך החוטף מגעיל. טפיל זה אחראי על כמות עצומה של פרסומות ופריטים מוקפצים לתקוף את המסך שלך בכל פעם שאתה הולך באינטרנט. מה עוד, תוכן המודעה כזה יהיה תוכנן במיוחד להופיע אטרקטיבי למשתמש, על-ידי התאמה אישית של זה על-פי נתונים המתקבלים כבר כמו גלישה שאילתות חיפוש וההיסטוריה. התוכנה הזדונית עושה את זה כדי להעלות את הסיכוי שלה של יצירת הכנסות באמצעות ערכת לשלם לכל קליק.

היכולות של חוטפי דפדפן, אחי. הם ניתן גם לשנות את הגדרות הדפדפן מה שהם רואים לנכון. זה נפוץ בשבילם להחליף את דף הבית, עמודי הכרטיסיות חדש, מנוע החיפוש המועדף אחד מותאם אישית. במקרה הזה, זה אתר האינטרנט Protectedsearches.com. המודעות שנוצר על ידי חוטפי זה ייתכן “מופעל על ידי Protectedsearches.com” או הכיתוב “המודעות על ידי Protectedsearches.com”. שמירה על תוכנות זדוניות כגון במחשב שלך יביא לך צרות. זה הוא? למה אתה חייב לא לבזבז זמן ולהמשיך עם הסרתו המיידית לפני זה יכול באמת לגרום נזק למחשב.

Remove Protectedsearches.com

The Protectedsearches.com Virus

חוטפי מתפשטים לרוב באמצעות קבצי torrent מיילים וקבצים מצורפים, חבילות תוכנה, המעדכן מזויפים, נגוע מודעות וקישורים, דואר זבל, וכו ‘. חשוב להתמיד בזמן באינטרנט ולשלם תשומת לב מה אתה מסכים. לא למהר לחיצה על כפתור ‘הבא’. ודא שקראת כל פיסת טקסט לפני לחיצה על ‘אני מסכים’. דילוג על תנאי הוא גם טעות. התמדה היא המפתח. אם אתה מתנהג רשלנית ובוטח בו בצורה עיוורת בכל פריט מוקפץ שאתה רואה על המסך, אתה מסתכן לשים הפרטיות והאבטחה שלך בסכנה. לעתים קרובות יותר מאשר לא, מודעות כי נראה טוב מכדי להיות אמיתי, הפך להיות מזויפים. אם תלחץ על אותם, אתה מסתכן מקבל מנותב מחדש אל אתר חיצוני מפוקפק ומסוכן אפילו המבקשים לקבל גישה אל המידע הפרטי שלך.

בעוד חוטפי דפדפן להגביל את ההתקפה שלהם על דפדפנים בלבד, זה לא אומר שהם לא מזיקים. האיום הזה שיוצר לספירה הוא יותר מסוגל להפוך את הגלישה לחוויה גיהנום. הפעם יותר שאת תירגע יסתובב חופשי, המודעות יותר זה יהיה מסוגל לייצר, אשר יגרמו בהכרח בדפדפן שלך יותר מדי עומס עם פרסומות. במוקדם או במאוחר הוא יתחיל לקרוס ומקפיאים, חיבור האינטרנט שלך יקבל לאט יותר מאשר בעבר. בשלב מסוים, דפדפן האינטרנט שלך יפסיקו לעבוד לחלוטין. זיהום חוטפי דפדפן ואני עושה דבר כדי להסיר אותה מהמחשב שלך יכול להתפשר פרטיותך באינטרנט.

פרטים אישיים כמו שם משתמש, סיסמאות, כתובות IP או נתונים פיננסיים כמו מספרי כרטיס אשראי ואישורים חשבון הבנק יכול בקלות ליפול לידיהם של פושעי סייבר המבקשים מידע כה יקר ערך, אז הם יכולים לשתף אותו עם צדדים שלישיים אחרים למטרות רווח. אם ברצונך לחזור חווית הגלישה ובטוחה ללא פרסומות, עליך להסיר את חוטפי דפדפן מגעיל זה מהמחשב שלך לפני זה יש הזדמנות לעשות נזק רציני.

הסרת Protectedsearches.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Protectedsearches.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *