By | August 7, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Prizemediayou.com. המדריך להסרת Prizemediayou.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

לאחרונה התחלתי להיות מופגזים אינספור פרסומות פולשניות ואתה מחפש את המקור של אופן פעולה זה דפדפן לא רגיל? השפע של חשוד לחפש פרסומות ופריטים מוקפצים, יחד עם שינויים לא מורשים בהגדרות דפדפן, הם סימנים הסתננות חוטפי דפדפן. Redirect Prizemediayou.com הוא עוד סימפטום של זיהום תוכנות זדוניות זה מעצבן.

חוטפי מסוגלים המעשים זדוניות רבות. אחד מהם הוא היכולת לגנוב את המידע הם מוצאים בעל ערך, כמו סיסמאות, מספרי כרטיס אשראי, כתובות IP, מזהה הכניסה, היסטוריית הגלישה, שאילתות חיפוש, ועוד. חוטפי ניתן לשנות את הגדרות הדפדפן שלך בקלות, וכן להתקין סרגלי כלים מגעיל, תוספות או הרחבות לכאורה יהיה שימושי, כאשר למעשה, הם קיימים רק כדי לסייע חוטפי במשימתה. תוכן המודעה שנוצר מוכיחה להיות מאוד מועיל עבור שני היזמים מאחורי זה חוטפי דפדפן והן את הדפים בדרגה.

איך לך לקבל נגוע טפיל מעצבן זה סייבר? . טוב, ישנם דרכים רבות עבור החוטף לחדור את הדפדפן. האמצעי הנפוץ ביותר של התפלגות כוללים בקשות לעדכון שמגבילים, זיוף תוכנה, קישורים מפוקפק, מודעות, דואר זבל, וכו ‘. אם יקרה לך לקבל דוא ל חשוד משולח לא ידוע, אנו ממליצים לך לא לפתוח את זה. לעתים קרובות יותר מאשר לא, דוא ל דואר זבל מכיל תוכנות זדוניות אשר ניתן להדביק בקלות את המחשב ברגע שפתחת את זה.

גם נקוט זהירות כאשר אתה מקבל מיילים מחברות המתיימרים להיות eBay, PayPal, אמזון, ועוד. למד כיצד להבדיל בין האמיתי מהשולח מזויף. חלק מהמשתמשים ליפול קורבן כדי האקרים, על-ידי פתיחת מיילים עם כותרות המושכים את העין, מתייחס לעתים קרובות חשבונות בנק. דבר נוסף אנו ממליצים לקוראים שלנו כדי לעשות, על מנת למנוע התקפה זדונית פוטנציאלי, הוא לבחור עבור התקנה מותאמת אישית או מתקדם, במקום אחת מהירה.

לפני שאתה מקבל התקף לב, חשוב לציין את הדפדפן חוטפי אינם נחשבים להיות וירוסים אמיתיים. זה בגלל שהם תוקפים את הדפדפן שלך בלבד, לא מערכת המחשב כולו. עם זאת, זה לא אומר שהם אינם מזיקים. אתה תרוויח אין תוצאות חיוביות מן שהותה במחשב שלך. אתה רואה, עוד נתת את זה מסתובב חופשי, יותר גרוע תקבל התוצאות. בשלב מסוים, הדפדפן שלך יתחיל לקרוס או להקפיא. כי הוא לא יוכל להתעדכן עם כל המודעות זה ימשיכו לצוץ. במוקדם או במאוחר זה יפסיק להגיב, לא תוכל לעשות כל סוג של עבודה בדפדפן שלך.

יתר על כן, הסכנה אורב מאחורי מודעות שנוצר גם כן. על ידי לחיצה עליהם, יש סיכוי כי אתה עלול לקבל מנותב אל נגוע אתרים שרוצים לפגוע במחשב שלך. אם לשמור טפיל זה זדוניות במחשב שלך, אל תעשה דבר כדי להסיר אותו, פרטיותך באינטרנט יהיה שאינם קיימים. אנו ממליצים כי ההוראות שלנו מפורט להלן, על מנת להיפטר חוטפי דפדפן הזה לפני שיהיה מאוחר מדי!

הסרת Prizemediayou.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Prizemediayou.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Prizemediayou.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *