By | November 16, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Power Handler Virus. המדריך להסרת Power Handler Virus עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

המפעיל כוח היא זיהום מגעיל. הוא שייך למשפחה של adware מזיקים, וזה מאוד מעצבן. פרסום טפילים להפוך לדיירים נורא. המפעיל כוח הוא לא שונה. פעם אחת על הלוח, זה יהפוך את חווית הגלישה שלך לתוך סיוט. אל תתנו לו להישאר אפילו עוד מעבר לזיהוי דקה. למצוא ולהסיר בהקדם האפשרי. אתה עומד לעשות לעצמך טובה ענקית. למרבה המזל בשבילך, המפעיל כוח קל יחסית להתמודד. במיוחד אם יש לך את הזכות לקבוע הוראות, אשר תעשה!

מאמר זה מספק מדריך להסרת מפורט אשר יעזור לך להיפטר הדברה זה מהיר. עם זאת, חשוב שאת מתנהגת, מיד. ככל adware נשאר על הסיפון, הבעיות עוד זה גורם. כל המזיק בסופו של דבר יצא. מכלל שליטה הכוח המפעיל אינו חריג. לא תן לזה מספיק זמן לפעול בה בחופשיות במערכת שלך. זה לא ייקח הרבה זמן לפני שתתחרט לא נתקל נוקט אמצעים בזמן. לסיים את קריאת מאמר זה כדי להבין באופן מלא את מה אתם עוסקים, ברגע שאתה עשית, אל תהססו כדי להסיר אותו. תוכלו למצוא גם מידע שימושי על איך להגן על עצמך מפני זיהומים עתידיים.

Adware אחריהם דפדפנים שלך קודם. הם כולם לקבל מוזרק עם טונות של המודעות חשוד פריטים מוקפצים. כל דף שבהם אתה מבקר (או שנגיד ניסיון לבקר) מעכשיו, מכוסה לגמרי עם פרסומות כל צורות של טפסים. אתה רואה באנרים, קופונים, מבצעים, הצעות, טקסטים, מודעות וידאו, פריטים מוקפצים, פופ-unders, המחירים הטובים ביותר, השוואות, ו פחות או יותר כל דבר אחר שעולה בדעתך. מודעות כל הזמן ממצמץ מול העיניים שלך, חסימת תוכן הדפים. דמיינו גלישה באינטרנט בתנאים כאלה. הוא הופך להיות משימה בלתי אפשרית. אתה לא יכול למצוא מה שאתה מחפש הם כל הזמן הופנה ולאחר מופגזים פרסומות.

כמו כן, דפדפנים שלך נאבקים להציג תוכן כראוי. הקפאת והם מתרסקים כל הזמן. אתה תשנא את החוויה. . זה מלחיץ. אבל לא רק זה, אבל. . זה גם מסוכן. Crooks מאחורי הכוח המטפל משתמש המודעות האלה כדי להגביר את תעבורת אינטרנט לדפים מסוים ובכך לזכות הכנסות לשלם לכל קליק. הופכים את מעסיקם. אם תלחץ, הם עושים כסף, אתה מסתכן הורדה יותר תוכנות זדוניות במחשב נגוע כבר. ? האם זו המטרה שלך לסכן את המחשב שלך אפילו יותר? אל תשכח כי המחשב שלך כבר יתארחו עקב זה המזיק יחיד. זה נחלש וזה קורס אתחול מחדש. תאר לעצמך מה יקרה אם תידבקי עם עוד טפילים. אל תתנו את התרחיש הזה להתפתח. לא עזרה רמאים מתעשרים על חשבונך. מחק כוח המטפל בהקדם האפשרי, לקבל את המחשב בחזרה למצב נורמלי.

איך הצליח הכוח המפעיל להזין במחשב שלך מבלי שתבחינו? התרחיש הסביר ביותר הוא כי adware הגיעה מצורפות לתוכנית אחרת. התקנת תוכנית זו אבל נהגת ברשלנות והתקנת adware “בונוס” יש גם כן. בעתיד, אנו ממליצים שלך להשתמש בהגדרות מותאמות אישית באשף ההתקנה במקום הסוגים הבסיסיים. בדרך זו ניתן יהיה לראות את כל התוכניות המצורפות בנוסף הצרור, כמו גם לבטל את הבחירה בהם. האקרים להסתמך על. רשלנותך להונות אותך. לא להעניק אותה. שים לב מה אתה מאפשר להזין במחשב שלך. אפליקציות נוספות כאלה בחבילות הן בדרך כלל זדוני. במיוחד אם לא תשתמש מקור להורדה מאומת. . אל תיכנעי חיפזון והסחות אלא אם אתה רוצה לסכן את המחשב שלך. בחר דריכות במקום זאת. זה מונע זיהומים משם. רשלנות מזמין אותם פנימה

הסרת Power Handler Virus

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Power Handler Virus מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *