By | October 31, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Powemet.b Attk Virus. המדריך להסרת Powemet.b Attk Virus עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

Powemet.b Attk הוא הסוס הטרויאני הרסנית nth זה היא משוטטת באינטרנט. אם אתה נגוע זה, אתה בצרה גדולה. סוסים טרויאניים הם בין דלקות קיברנטי המסוכן ביותר, ויש לכך סיבה. הם מסוגלים לגרום לכל מיני נזקים לבין המערכת. בנוסף, הם עובדים בדממה מוחלטת. אפילו עקרות בית שהמחשב שלך נגוע במשך שבועות. Powemet.b Attk לא להתבלט. . זה לא יותר טוב. שאר חברי המשפחה הנורא הזה. זה יהרוס את המחשב. . זה אם. לא תיקח מדידה מיידית נגד זה. חפשו את השלטים.

המחשב איטי? האם זה לקרוס או השהיה או אתחול מחדש? אם כן, ייתכן סוס טרויאני על הלוח. Powemet.b Attk משתמשת כמות גדולה של זיכרון ה-CPU, מה שהופך את המחשב שלך איטי מאוד. אם אתה מצליח לתפוס את הפורץ מן ההתחלה, יש לך סיכוי טוב להסיר אותו. לפני שהוא גורם נזק בלתי הפיך. אל תבזבז את הזמן שלך. ברגע אתה מבחין שיש לך חברה, להתחיל לחפש מקום המחבוא המדויק של הסוס הטרויאני, למחוק אותו באופן מיידי. אם לא, אתה תתחרט על זה אמון אותנו, Powemet.b Attk יש ללכת.

זיהום זה מסוכן ביותר. זה גורם שינויים בהגדרות המחשב שלך ללא אישור של אף. זה מסתבך ברישום המערכת שלך. זה מוסיף או מסיר ערכים. זה משנה או נזקים בקבצי מערכת חשובים, וכו ‘. כתוצאה מכך, לא ייתכן שתוכל להפעיל חלק מהתוכניות שלך. חוץ מזה, הגלישה שלך סובלת גם כן. המזיק מחדיר את כל הדפדפנים בעבר אמין שלך עם טונות של המודעות מפוקפקים וגורם להם לנתב מחדש את הדפים מוצלת על כל צעד ושעל. משמעות הדבר היא כי גלישה באינטרנט הופך להיות משימה בלתי אפשרית וגם אתה תמיד מופרעת בלחיצה אחת בלבד עוד תוכנות זדוניות. אם מדברים על תוכנות זדוניות, Powemet.b Attk משמש גם דלת אחורית לזיהומים אחרים. בעיקר, כדי ransomware.

אתה חושב הידבקות עם שני סוגי מזיקים מסוכנים ביותר באותו הזמן? ודא כי לא תהיה חוויה נעימה. אבל יש עוד. המרגלים טרויאניים עליך. . זה מה סוסים טרויאניים נוצרים בעיקר עבור. כדי לפקח על כל צעד של הקורבנות שלהם ולאסוף נתונים רגישים. שקול את החיים הפרטיים שלך כבר לא פרטית. Powemet.b Attk יודע הכל וגם crooks מאחורי זה. יש להם גישה לכל האישורים האישי והפיננסי שלך, הם יוכלו להשתמש בו עבור כל מה שהם רואים לנכון. איך זה נשמע? יותר גרוע, זה איך. תעשה לעצמך טובה, חתך השהייה ב של Powemet.b Attk קצר ככל האפשר. אם לתת לזה להיות, דברים יכול לצאת משליטה, לא יהיה לך מה שלעשות. לפעול עכשיו השתמש המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה, להיפרד הטפיל מסריח לתמיד.

כיצד להגן על עצמך מפני זיהומים עתידיים? זכור כי מניעת זיהום הוא הרבה יותר קל מאשר הסרת המזיק בהמשך. לעשות את המיטב כדי לשמור על המחשב חופשי מזיהומים. זה, כמובן, דורש עירנות. על ידי כך רשלני, ודעתך מוסחת, אתה רק עוזר האקרים. לב יותר באתר שבו אתה מבקר, מה אתה לוחץ על. הימנע טורנטים ודפים מפוקפקות. אל תפתח מיילים מאנשים זרים. הורד את התוכנה שלך ממקורות אמינים בלבד. להיות בכוננות בעת התקנת תוכניות לא למהר. קרא מה אתה מסכים. ופושעי אינטרנט מתפללים להזנחה שלך. לא להעניק אותה. כמו כן, תשיג לעצמך תוכנית טוב נגד תוכנות זדוניות כדי לסייע לך במאבק נגד איומי סייבר.

הסרת Powemet.b Attk Virus

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Powemet.b Attk Virus מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *