By | January 31, 2018
Remove Popcash.net

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Popcash.net. המדריך להסרת Popcash.net עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Popcash.net הוא אתר אינטרנט זדוני, המשויך של פרסום. אם אתה מקבל בירך עם זה בכל פעם שתעבור למצב מקוון, יש לנו חדשות רעות. . יש לך על פרסום על הסיפון… אבל אל תתפסו לחרדה. . כן, אתה נגוע adware אבל יש אור בקצה המנהרה. פרסום טפילים נחשבים בין מזיקים פחות הרסני. כמו כן, הם יחסית קל להתמודד. האמת היא כי אתה יכול להוריד וירוס רציני הרבה יותר, כמו של סוסים טרויאניים או ransomware. ובכל זאת, לא התעלם פרסום זה. זה לא יכול להיות מסוכן כמו אחרים, אך גם מהווה סיכון וזה יש יימחקו. ברגע אתה מבחין את האתר Popcash.net משתלטים על דפדפנים שלך, לבצע פעולות. למצוא היכן מסתתר adware במחשב האישי שלך, למחוק אותו באופן מיידי. זה עדיין זיהום, זה לא שייך במערכת שלך.

ברגע adware נכנס, זה לא לבזבז את הזמן. המזיק מזריק כל דפדפנים שלך עם פרסומות. כיסוי מודעות ממומן, מעצבן, אין-ספור כל מסך כל הזמן. אפילו את העמודים שהייתה בעבר ללא פרסומות אינם כבד על פריטים מוקפצים. ונשאר עוד adware, על הפרסומות יותר שתראה. הם גדלים במספר עם כל יום שעובר. אבל למה? את יודעת למה הפרסומות האלה הם כל כך יקר? זה לא כדי לשפר את חווית הקניות באינטרנט, סומכים עלינו בעניין הזה. הם לא שואפים להראות לך את הטוב ביותר דילים והצעות. המטרה שלהם היא לייצר הכנסה לשלם לכל קליק מפתחים שלהם.

אתה מכיר מנגנון תשלום לכל קליק? כי הם נוכלים, הם משתמשים בזה. כדי להרוויח כסף פסולה. עם כל אחד שלך הקלקה על מודעה, נוכלים להרוויח כסף. זו הסיבה adware נוצר זה המקום הראשון. אל תהיה נאיבי מספיק להאמין שזה מועיל לך. כמובן, לא. למעשה, זה רק מביא בעיות לאורך.

Remove Popcash.net

The Popcash.net Virus

קודם כל, את חווית הגלישה שלך נהרס ביעילות כפי שאת מופרעת על ידי ניתוב מחדש על כל צעד ושעל ומודעות. שנית, אתה תמיד בלחיצה אחת מן תוכנות זדוניות נוספות. מודעות אלה אתה רואה, הדפים שאתה מקבל מנותב אל אי אפשר לסמוך. הם אינם אמינים. אם אתה לוחץ על הטעות אחת אתה מסתכן הורדת לזיהומים יותר. ? האם זה מה שאתה רוצה לסכן את המחשב שלך אפילו יותר? הוא כבר סובל בגלל זה המזיק יחיד. מהירותו מאיטה את קצב העבודה לרמת זחילה. זה קורס ו אתחול מחדש לעתים קרובות. דפדפנים שלך להקפיא גם. אפילו את חיבור האינטרנט שלך עלולים להיות לא יציב. אתה יכול לדמיין התמודדות עם אף אחד אבל 5 או 10 עוד טפילים? לא אסבול התעלולים של adware. השתמש המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה ולהסיר אותו לתמיד.

אבל איך? האם אתה נתקע עם הזיהום מלכתחילה? הורדת אותו בכוונה? אנחנו בספק. ובכל זאת, כאן זה גורם צרות. איך היא הצליחה להיכנס? העניין עם זיהומים כאלה הוא כי הם צריכים רשות תכנס, מאחר והם יודעים שלא תיתן את זה בהתנדבות, הם פונים בתחבולות. לדוגמה, פרסום יכול לתפוס טרמפ עם freeware או להסתתר מאחורי דפים פגום וקישורים. זה יכול להעמיד פנים עדכון תוכנית או לנסוע עם דוא ל זבל. הוא עדיין מבקש רשות אבל בדרך שקטים ועלוקות אפשרי אז אתה לא מבין מה אתה נותן אור ירוק.

להיות יותר זהיר וקשוב. קרא בעיון את מה שאתה מסכים. תתרחק דפי מוצל, טורנטים שלא אומתו. בעת התקנת programs/ עדכונים תמיד לקרוא את התניות והתנאים, אם תזהה משהו חשוד אשר אתם מסכימים עם, לבטל את ההתקנה. בדריכות שלך היא המפתח כדי להגן על המחשב שלך. לא עושה אותו לכל הרוחות.

הסרת Popcash.net

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Popcash.net מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *