By | November 10, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר “Please Call Support For Windows”. המדריך להסרת “Please Call Support For Windows” עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם התחלת לקבל הופנה אל אתר אינטרנט המכיל את ההודעה “Please Call Support For Windows”, עלינו להזהיר אותך שכי תוכנות זדוניות חודר למערכת שלך. מומחי אבטחה בחנו את התוכנית, הם הגיעו למסקנה כי זה שייך לקטגוריה adware. המפתחים שווייטנאם שמאחורי ערכה זו יש לשים על מאמץ כדי להפוך את זה משכנע. אתר האינטרנט שתועבר אל נראה לגיטימי. היא פיתחה להידמות פורטל תמיכה עבור משתמשים של מערכת ההפעלה Windows (OS). פלטפורמת יש כרטיסיות שונות המכילות מידע שונים, כולל טופס הרשמה. אל תהיה מרומה לתוך להאמין כי הפניות שואפים לעזור לך. הם תכסיס. Adware מאחוריהם זדוני, לא צריך להיות מהימן.

האתר שתופנה אל מכיל את הלוגו של מיקרוסופט. ההודעה שנקבעו קובע כי קיימת בעיה ניכר עם מערכת ההפעלה שלך. במקרה שלך ניתן לסווג תחת מספר מזהה מסוים. יצוין, כי adware יש יכולת לקבוע איזו גירסה של Windows אתה משתמש. זה יצוינו בסוף הקו “Please Call Support For Windows”. הכותרת ואחריו את מזהה אירוע מהות ההודעה מוצגת בצורה של הודעה בצ’אט. האתר מתחיל שיחה עם סוכן תמיכה לכאורה. ויספרו לך כי הסוגיות לגבי ביצועים איטיים של המערכת שלך ניתן לפתור באמצעות העזרה שלהם. הטריק הוא כי adware למעשה לגרום למחשב לפעול באיטיות.

המטרה מאחורי בלהטוט זה היא לשכנע את המשתמש שיש לו בעיית אבטחה אשר צריך להיפתר. האתר מציע פתרון. זה מפרט את מספר הקו החם: 1 (833) 778-8648. הקו אמורה להיות שיחת חינם. לשים את החלקים של הפאזל יחד, היו גורמים לכם להאמין כי ההודעה “Please Call Support For Windows” היא הודעת אבטחה חוקי של Microsoft. זה אינו המקרה. אתר האינטרנט הוא כלי משחק של adware. זה לא מנסה לעזור לך. הכלי מפוקפקים מנסה להאמין שיש בעיה ואתה יבטח הקו החם תמיכה מזויף. אם כן, הצרות שלך יהפכו חמורים יותר.

Remove “Please Call Support For Windows”

הנגיף “Please Call Support For Windows”

הסוכן אשר מפעילה את קו התמיכה פועל בשיתוף פעולה עם היוצרים של adware. הם יתנו לך מידע כוזב על המצב עם המערכת שלך. יגידו לך שיש זיהום במחשב שלך, אשר צריך להיות מוסר. כדי לעזור לך להיפטר ממנו, הסוכן מזויף תמיכה טכנית יציע לך כלי אנטי-וירוס עבור סכום נאה. הכלי הוא שאלה הוא לא כלי אבטחה אמין כפי הוא מוצג להיות. יתר על כן, הנושא בפועל הוא adware מאחורי ההודעה “Please Call Support For Windows”. התוכנית מרושע יכול לגרום לך נזק על ידי איסוף ומכירה מידע עליך. זה ירשום את הנתונים לך לחשוף את דרך הפעלות הגלישה שלך ולמכור אותו בשווקים דארקנט.

כדי לסייע לך להגן על זיהומים דומים שלך המערכת בעתיד, נסביר כיצד הן מסודרות. Adware מאחורי ההודעות “Please Call Support For Windows” מופץ באמצעות מספר טכניקות. הנפוצה ביותר היא bundling ניתן למזג את התוכנית ערמומי עם עוד פיסת תוכנה. ההורדה הרגיל. הלקוחות הם freeware, shareware ויישומים פירטית. המארח תפרט adware בתור בונוס. זה ייבחרו לפי ברירת מחדל. אם לא תשנה את ההגדרות, הכלי מוצל תקבל אור ירוק מנסה להיכנס למערכת שלך. הקפד שלקרוא את התנאים וההתניות בעת ביצוע ההתקנה. בחר את מצב מותאם אישית או מתקדם יש כל האפשרויות מוצגות.

דרך נוספת כדי להפיץ תוכניות כמו adware מאחורי ההודעות “Please Call Support For Windows” היא דרך דוא ל זבל. המנה של הזיהום מוסתרת מאחורי מצורף. הקובץ מצורף יתוארו בתור מסמך חשוב בעניין דחוף, כמו חשבונית, קבלה, מכתב המומלצת, הצעת חוק, קנס, צו או הודעה. השולח יכול לכתוב בשם חברה קיימת או ארגוני, כמו הפוסט לאומי, חברת שליחים, ענף ממשלתי, המוסד, בנק, המשטרה המקומית או בית המשפט המחוזי. כדי להגיה את המהימנות של דואר אלקטרוני נתון, לבדוק את החשבון שהוא נשלח. הדרך המהירה ביותר להעביר תוכנות זדוניות היא דרך נסיעה התקנות. הזנת אתר אינטרנט פגומה היא כל מה שצריך כדי לקבל את המערכת שלך נגוע, כדי להיות זהיר.

הסרת “Please Call Support For Windows”

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר “Please Call Support For Windows” מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *