By | January 10, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר PLAY.YOURMOBILE.CLUB. המדריך להסרת PLAY.YOURMOBILE.CLUB עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

לראות את האתר PLAY.YOURMOBILE.CLUB בכל פעם שתעבור למצב מקוון הוא חדשות רעות. הדף אינו אינדיקציה ברורה כי יש זיהום פרסום במערכת שלך. . תחשיב את זה הרמז הראשון שלך, לשים לב לזה. פרסום מזיקים אולי לא מסוכן כמו איומים אחרים, אבל הם גם לא מזיק. עם פרסום המערכת שלך, ההפרעות שאתה סובל הופכים יותר ולא יותר, גם אגרסיבי יותר ככל שחולף הזמן. הבעיות שלך יכול להתחיל גם קטן וחסר חשיבות, אבל הם ירחיבו מספרים וחומרת אם תיקח בצעדים לבלימת adware.

לקבל את המראה של האתר PLAY.YOURMOBILE.CLUB כאות אזהרה שזו ולפעול. אם תתעלם הסיכונים שתוכנה זדונית זו מהווה, והמצב להחמיר. תעשה לעצמך טובה ולמנוע בעיות יותר. מפני שלא תהיה יותר, זה בטוח. חלקם עשויים להתברר בלתי הפיך. אל תתנו לזה לקרות, להגן על הפרטיות שלך. לא תהיה מוטעית על ידי העובדה כי לא ניתן להשוות adware ransomware וסוסים טרויאניים. למרות זאת, זה עדיין מסוכן. לשמור את זה ואני ממש לא שווה את זה. זה לא יהיה מועיל לך בדרך כלשהי.

לא רק לא יהיה מועיל לך, אבל זה יגרום לך בעצם טונות של כאבי ראש, המבוכה. מרגע שזה מזין, המזיק מזריק כל דפדפנים שלך עם אינספור פרסומות. זה כולל את שלושת הפופולריים ביותר, נפוץ דפדפנים, כלומר Google Chrome, Microsoft אדג ‘ מוזילה פיירפוקס. כמובן, דפדפנים אחרים כמו ספארי, האופרה, וכו ‘ אינם בטוחים גם. אפילו אין לדפדפן אמין יחיד כדי להשתמש.

כל עוד נשארים adware, כל אחד חדש. אתה יכול לנסות להתקין גם יהיה נגוע דקות לאחר ההתקנה. משמעות הדבר היא שאתה בפועל את הבעיה הזאת היא adware, כמובן. זה שיש להסיר בהקדם האפשרי, אחרת, תוכל להמשיך ולקבל להטביע מודעות מעצבן כל פעם שאת נוגעת כל כך הרבה כמו דפדפנים שלך. המסך כולו מכוסה לגמרי עם פרסומות כל צורות של טפסים אשר הם יותר מאשר רק לא אמין. הם עלולים להיות מסוכנים. אם יקרה לך ללחוץ על הפרסומת הלא נכון, אתה רשאי להתקין בטעות עוד טפילים על הלוח.

כמו כן, תוכלי לעזור נוכלים להתעשר שהם השתמשו מנגנון תשלום לכל קליק להשיג רווחים ללא מאמץ. אנו מאמינים שאת לא מאושרת על אף אחד התרחישים הבאים. המחשב כבר סובלת בגלל זה פרסום. אז היא חווית הגלישה שלך. אתה כל הזמן נקטע, הופנה לדפים המוצלת אשר מונע ממך גלישה באינטרנט בדרך כלל. לשים לזה סוף! . לא אסבול התעלולים של adware. למצוא היכן הוא מסתתר ומחק אותו על המקום. למרבה המזל בשבילך, פרסום חלקים הם יחסית קל להתמודד. במיוחד עם מדריך מפורט הסרה שלנו בסוף מאמר זה, תוכל להסיר את הפולש תוך זמן קצר. לא מטרידים אותי! לפעול. ככל שהמחשב שלך נקי, יותר טוב!

כיצד adware להזין את המחשב שלך? כמו כל איום אחרים, זה גם מסתמך על טקטיקות ערמומי ו, כמובן, רשלנות שלך ושל בחיפזון. זה זקוקה לאישורך כדי להיכנס ומבקש זה לזה בדרכים שקטים ועלוקות כך שאתה לא יודע מה, אתה מסכים. למשל, אולי תאמין כי אתה מעדכן תוכנית במחשב, בעוד למעשה העדכון זה מזויף ואתה מתקין זיהום. עדכונים מזויף רק באחת השיטות חדירה אפשרית. ישנם יותר כמו דוא ל זבל, freeware, דפים פגום, הודעות זדוניות מדיה חברתית, וכו ‘. אם ברצונך להגן על המחשב שלך, עליך להיות זהיר יותר. אל תיתן לתוך רשלנות. בחר דריכות במקום זאת. זה שומר טפילים משם.

הסרת PLAY.YOURMOBILE.CLUB

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר PLAY.YOURMOBILE.CLUB של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר PLAY.YOURMOBILE.CLUB מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *