By | January 26, 2018
Remove Play.eanswears.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Play.eanswears.com. המדריך להסרת Play.eanswears.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Play.eanswears.com אתר אינטרנט זדוני וזה בהחלט לא במנוע החיפוש בטוח ומועיל זה מפורסם להיות. למעשה, האתר מזוהה עם זיהום סייבר. . זה הפנים של החוטף דפדפן… אם הדף לפתע משתלט על כל הדפדפנים שלך, ידוע כי שם הוא החוטף במחשב האישי שלך. זה חדשות רעות. חוטפי להביא כלום אבל כאבי שיניים, מלות הפונדקאים שלהם. אם מסיבה כלשהי אתה רוצה לחוות את אלה, להיפטר הפולש מהר ככל האפשר. כאשר אתה רואה את האתר Play.eanswears.com, קח את זה בתור אזהרה זה הדרך של החוטף. לגלות את נוכחותה. אתה יכול לקרוא לזה החזית. אם תרצה. בכל מקרה, זה הרמז שלך. אתה לא רוצה להתמודד עם המזיק ברגע כלאחר יד. וזה יגיע, בסופו של דבר. כל טפיל מתפתחת עם הזמן. ככל חוטפי נשאר על הסיפון, הבעיות עוד זה גורם. אל תיתן לזה. יהיה הרבה יותר טוב בלעדיה.

הדבר הראשון הזיהום עושה פעם נכנס הוא שינוי דפדפנים שלך. כל אחד מהם. זה גורם שינויים בהגדרות שלהם וזה לא מטריד מבקש ממך. זה פשוט כי זה לא צריך את אישורך. היא פועלת ככל שתמצא לנכון. תיקון: כפי crooks מאחורי זה לראות מתאים. שאתה פותח את הדפדפן האהוב שלך יום אחד רק כדי לראות את דף הבית הקודם ואת מנוע החיפוש המועדף הוחלפו עם האתר Play.eanswears.com. הסכמת לזה? לא. ובכל זאת, זו עובדה. איך אתה נאלץ להשתמש זה מנוע חיפוש זדוני בכל פעם שאתה מחליט לעבור למצב מקוון. והתוצאות, מיותר לציין, שמוצג לפניך מאוד לא אמין. רוב הקישורים שאתה רואה אפילו מסוכנים ואת לא מוצאת את אלה בטוח מלבד אלה פגומים. Crooks מאחורי המזיק הזה השתמש בקישורים אלה כדי להגביר את תעבורת אינטרנט לדפים מסוימת ולהשיג הכנסה לשלם לכל קליק. לחיצה על קישורים אלו מסייע האקרים להרוויח כסף. עם זאת, כאמור, את לא יכולה לבטוח תוצאות החיפוש.

Remove Play.eanswears.com

The Play.eanswears.com Virus

החוטף לא מפריע בחירה בטוחה הקישורים שיוצגו. אם תלחץ על הקישור הלא נכון, יכולים להחמיר את המצב שלך כבר די רע תוך זמן קצר. רוצה להיתקע עם זיהומים יותר? כמובן, לא. אז לא לחץ על משהו שחוטפי זורק אותך. אבל אז, איך אתה אמור לגלוש באינטרנט? אתה רואה איך המזיק הורס את החוויה המקוונת שלך? . אתה תמיד בלחיצה אחת מן תוכנות זדוניות. אתה לא יכול למצוא מה שאתה מחפש. אבל זה לא הכל. גם מזריק חוטפי דפדפנים שלך עם פרסומות. זה מוסיף תוסף מציקים שלה גורם להם להפיק פרסומות רבות שהן פשוט לא אמין כמו תוצאות החיפוש. אתה כולה חוויית הדפדוף הופך גיהנום. הדרך היחידה להיפטר חדירות הוא להיפטר הזיהום לגמרי. אנחנו יכולים לעזור עם זה. כל שעליך לעשות הוא בצע את המדריך הסרת שלנו בסוף מאמר זה, לנקות את המחשב מפני האיום הזה לתמיד.

איך עשה את חוטפי תדביק אותך? חוטפי עדיין תוכניות, כדי לפעול, הם זקוקים לאישורך כדי להיכנס למערכת שלך. אם תסרב להם גישה, הם לא מצליחה. אז, הם מבקשים ממך אבל בצורה שקטים ועלוקות. הם מסתמכים על טריקים כמו תוכנה חבילות פגומה של קישורים או דפים, עדכוני תוכנה מזויפת, פרסומות של צד שלישי זדוניות, דואר זבל, מקורות להורדה לא מאומתים, ועוד. עם זאת, אף אחת משיטות אלה הם מספיק טוב לעבוד ללא שיתוף הפעולה אינו פעיל, aka חוסר הזהירות שלך. כאמור, המטרה של הזיהום היא שאתה פתי אתה לך אור ירוק. . אז, תהיה זהיר מה אתה מסכים אולי אתה חושב שאתה מעדכן Java בעוד, למעשה, אתה מתקין את החוטף. שימו לב. אל תיתן שלך “בסדר” בקלילות. קרא את התניות והתנאים. לא לדלג על שלבי ההתקנה. . תתרחק דפי מוצלת ולחץ לא על כל מודעה link/ אתה רואה. רשלנות מוביל לזיהומים. הגנה על המחשב דורש זהירות.

הסרת Play.eanswears.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Play.eanswears.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *