By | September 10, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Performanceonclick.com. המדריך להסרת Performanceonclick.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

תוכנות זדוניות חוקרים מדווחים כי קיומו של אתר האינטרנט של Performanceonclick.com שלט פרסום הזה הצליח להגניב במחשב שלך. טפיל זה זדוני אחראי מודעות מרובות זה להציף את המסך שלך, לא משנה איזה אתר אתה מבקר. חלונות קופצים, ב- text, כרזות, מהבהב הודעות התראה – אין מנוס מתוכן בדרגה כזו, לא משנה כמה פעמים אתה לוחץ על ה-‘x’ כפתור לסגור אותם. הם רק איתך, ביצוע הגלישה שלך לגיהינום. אבל יש עוד.

בקרוב תבחין כי הפרסומות הן אטרקטיביות באופן מוזר. זה בגלל פרסום הוא מסוגל ניטור הפעילות המקוונת שלך, איסוף נתונים אינטרנט כמו גלישה היסטוריה, הרגלים, שאילתות חיפוש. מידע כזה הוא בעל ערך, שכן היא מסייעת הטפיל כדי להתאים אישית את המודעות לפי נתונים המתקבלים כבר, ולכן הם נוטים יותר לקבל לחצתם על-ידי המשתמש. המטרה העיקרית של פרסום הוא להשיג הכנסה באמצעות ערכת לשלם לכל קליק. העניין הוא, על מנת להשיג אותו, זה יהיה חייב כל הזמן להגדיל את מספר מודעות, אשר לאחר מכן יוביל נזק טוטאלי של הדפדפן.

פרסום כלל מבצבצים מאחורי דוא ל זבל, עדכונים מזויפים, חבילות תוכנה, קבצי torrent, קישורים מפוקפק ומודעות. האקרים לסמוך על נאיביות של המשתמש רשלנות כדי להטעות אותם. אם אתה משלם תשומת לב למה שאתה לחץ על מקוון, תוכל לנווט נקי מזיהום סייבר פוטנציאליים. אם אתה לא זהיר מספיק וחבר, שאתה ללא ספק נופל ישר לתוך המלכודת של סייבר הפלילי. לקרוא בין השורות, לחשוב פעמיים לפני לחיצה. עליך לדעת שאת פרסום לחמוק במחשב שלך ללא הזמנה. היא זקוקה לאישורך כדי לעשות זאת.

לעיתים קרובות, משתמשים ביודעין להתקין תוכנות זדוניות לאורך דרך חבילת תוכנה חופשית. זה כי הם כבר בחרו עבור התקנה מהירה. על ידי עושה את הטעות הזאת שלא תוכל לראות אם יש תוכן הבונוס כלול, זה מקבל אוטומטית מותקן יחד עם התוכניות הרצוי. תוכנות זדוניות ניתן לרוב למצוא מחופש התקנה אופציונלית, אז כדי להיות מסוגל לזהות אותו, בהצלחה, הסר את זה לפני מקבל מותקן בטעות, אתה צריך לבחור Custom/ מצב מתקדם באשף ההתקנה במקום.

פרסום מגבילה את התקפתה על דפדפנים בלבד. זו הסיבה שרוב המשתמשים לא מחשיב את זה כדי להיות וירוס אמיתי. אבל אל תטעו. . זה לא מזיק… למעשה, הוא מסוגל ברצינות פגיעה הדפדפן שלך, עד שאתה לא יכול להשתמש בו. אתה רואה, הפעם יותר שתאפשר לה להישאר במחשב שלך, הנזקים יותר הטפיל יוכלו לעשות. מספר מודעות שנוצר תמשיך לצמוח עד שהדפדפן שלך מפסיק לעבוד כראוי.

קבוע קריסה, משתרך לאינטרנט איטי הם חלק התוצאות הנפוצות ביותר של שמירה adware במחשב שלך ללא התערבות. אבל הגרוע מכל הוא עדיין לבוא. אם אתה לא נפעל נגד זה, אתה מסתכן להתפשר על הנתונים האישיים שלך. משמעות הדבר היא כי האקרים יכולים בקלות לנצל את המצב שלך, להשיג את ידיהם על מידע רגיש כגון אבל לא מוגבל מספרי כרטיסי אשראי, חשבונות בנק, סיסמאות, מזהה הכניסה, ועוד. כדי לחזור נוכחות מקוונת מאובטחת ופרטית, אתה צריך להסיר לאלתר את פרסום מגעיל זה מהמחשב שלך! אנחנו יכולים לעזור לך עם משימה זו. כל שעליך לעשות הוא פשוט עקוב אחר ההוראות שלנו.

הסרת Performanceonclick.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Performanceonclick.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *