By | October 12, 2017
Remove PCProtect Virus

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר PCProtect Virus. המדריך להסרת PCProtect Virus עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

PCProtect תנוחות כמו תוכנית נגד תוכנות זדוניות אשר נמצאת כדי לסייע לך להגן על המחשב שלך. למרבה הצער, זה לא נכון. כלי זה הוא זדוני, מטרתה אינו קרוב לשמור את המחשב שלך. אתה תקוע עם וירוס אשר נופל תחת המטריה של תוכניות שעשויות להיות בלתי רצויות. . כן, PCProtect הוא נודניק מטעה והוא מביא לאורך צרות. אל תאמינו לשקרים שלה אפילו לשנייה. הוא מנסה לעבוד עליך, אם אתה לא על המשמר תצליח.

תעשה לעצמך טובה, להיפטר טפיל זה ברגע שאתה מבין. זה על הלוח. אם לא, המצב שלך להחמיר מאוד מהר. להיות חכם. לא ליפול למלכודת של PCProtect. תוכנית אשר פותחה על ידי נוכלים הוא לעולם לא להיות מהימן. אתה יודע מה הכוונות של האקרים, נכון? הם רוצים את הכסף שלך, כמובן. זו הסיבה PCProtect פותחה מלכתחילה. אל תתנו את עצמך שולל. למצוא איפה אורב המזיק שקרן ומחק אותו על המקום. ייטב לך להיפטר ממנו, יותר טוב גם לך וגם את המערכת שלך. לא מטרידים אותי. עיכובים להוביל חרטה.

PCProtect מנסה לשכנע אותך כי אתה צריך את הגרסה המלאה שלה. אנחנו לא מופתע כמו הגירסה המלאה לא בא בחינם. אתה צריך לשלם. . זו הונאה אתה מעורב זה. הכלבלב לשמור על הצגת הודעות אזהרה מזויף, התראות ועוד כל מיני פריטים מוקפצים מטעה כדי לגרום לך להאמין כי המחשב נגוע משהו מאוד מסוכן של תוכנות זדוניות. למרבה המזל, זה לא. זיהום רק שאתה צריך לדאוג לגבי זה הכלבלב PCProtect. חוץ מזה האישי שלך בסדר גמור הטפיל רק מראה לך הודעות אלה כדי להפחיד אותך. אם תיכנס לפאניקה יהיה יותר מוכן לעשות מה מציע האקרים.

Remove PCProtect Virus

The PCProtect Virus

שוב: אין אמון בתוכנית זו, לא לרכוש את הגרסה המלאה שלה. ההאקרים מאחורי זה רק רוצה לגנוב את הכסף שלך. אל תהיה פתי. מה עליך לעשות הוא להתמודד עם זיהום זה על המקום. למרבה המזל, אנו יכולים לעזור לך עם זה. המדריך להסרת מפורט שלנו למטה הוא לחלוטין ללא תשלום, קל לעקוב. להשתמש בו כדי לעזור לך לפתור את הבעיה באופן ידני. לחלופין, אם תעדיף, באפשרותך להוריד תוכנית נגד תוכנות זדוניות אמיתי כדי לעשות את העבודה בשבילך. מה אתה בוחר, לפעול עובדה. הפעם יותר שהכלבלב מבלה על הסיפון, הבעיות עוד זה גורם.

איך אתה? נדבק עם טפיל זה שקרן? PCProtect יש אתר רשמי אשר אפילו נראה לגיטימי מספיק אז זה אפשרי כי אתה הוריד אותה בכוונה. עם זאת, המזיק מופץ גם באמצעות טכניקות מטעה הרגיל. להיות על המשמר כל הזמן. קודם כל, אל תבקרו דפי מוצלת ולהוריד את התוכנה שלך ממקורות חוקיים בלבד. אם כתוב, “המוציא לאור לא ידוע לך כדאי לבטל את ההתקנה.

כמו כן, היה זהיר בעת התקנת תוכניות. תמיד לבחור הגדרות מותאמות אישית המזיק עשוי להיות כרוכות עם יישומים אחרים, אם לא תזהה אותו בזמן, זה יזין את המחשב שלך באופן אוטומטי. המפתח הבטיחות שלך הוא עירנותך. אם אתה רשלן, שנפוץ, אתה למעשה פותח את הדלתות של המחשב תוכנות זדוניות. אתה עוזר נוכלים. . תחשוב על זה, לעשות את המיטב כדי לשנות את ההרגלים האלה בעתיד. אחרת, יהיה לך להתמודד עם זיהומים בלתי-פוסקת.

הסרת PCProtect Virus

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר PCProtect Virus מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *